Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suhe šljive bb approved?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suhe šljive bb approved?

    Danas sam napravio nekih 25 km na bicikli u sat vremena ( lijepo u prirodi ), i kad sam došao doma pojeo sam malo suhih šljiva + bananu jer mi je trebalo vremena dok spremim piletinu + rižu ( ostao bez whey-a i šećera iz DM-a )

    Sad me zanima dali su suhe šljive bb approved ili sam se zaje*o?

    Unaprijed hvala na odgovrima
    ...don't give up, no matter what...

  • #2
    Re: Suhe šljive bb approved?

    naravno da jesu...
    jasminhalkic.com
    http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

    Comment


    • #3
      Re: Suhe šljive bb approved?

      Suhe šljive su odlične, od vlaknaste hrane su u samom vrhu.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Suhe šljive bb approved?

        E hvala Vam puno decki! Vec sam mislio da sam se zeznio

        Ako moze jos jedno pitanje, obicno jedem jednu bananu za dorucak ( malo vecu ), zanima me koliko g suhih sljiva zamjenjuje tu jednu bananu? jer bih ponekad, malo za promjernu promjenio voce u dorucku.



        EDIT: jeo sam one šljive u kesici iz kauflanda
        Last edited by Sparrow; 27-07-12, 16:55.
        ...don't give up, no matter what...

        Comment


        • #5
          Re: Suhe šljive bb approved?

          Koristi google, sve tamo piše...
          jasminhalkic.com
          http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

          Comment


          • #6
            Re: Suhe šljive bb approved?

            Ne vjerujem ja nikome osim ovome forumu
            ...don't give up, no matter what...

            Comment


            • #7
              Re: Suhe šljive bb approved?

              ..nitko neće za tebe tražit koliko šta ima makrosa.. potrudi se malo sam..
              jasminhalkic.com
              http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

              Comment


              • #8
                Re: Suhe šljive bb approved?

                Ok, budem

                samo jos da pitam, mogu li uzet malo za PWM?

                ty
                ...don't give up, no matter what...

                Comment


                • #9
                  Re: Suhe šljive bb approved?

                  Mozes, nego da te pitam, ako se bavis bb-om, sto jedes samo bananu za dorucak? neki proteini, nista?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Suhe šljive bb approved?

                    Originally posted by Sparrow View Post
                    Danas sam napravio nekih 25 km na bicikli u sat vremena ( lijepo u prirodi ), i kad sam došao doma pojeo sam malo suhih šljiva + bananu jer mi je trebalo vremena dok spremim piletinu + rižu ( ostao bez whey-a i šećera iz DM-a )

                    Sad me zanima dali su suhe šljive bb approved ili sam se zaje*o?

                    Unaprijed hvala na odgovrima

                    Sat vremena malo predugo na bicu za mušku populaciju...?

                    Suhe šljive su plus jer sadrže dosta polifenola, koji sprečavaju starenje, antiksidativna svojstva itd...
                    Inače od tog jednog obroka da si jeo krekere ne bi bilo lošeg osim ako nije u igri dijeta i kakve pripreme
                    opet onda ti fali fast actting protein... nažalost liletini treba 3h da se probavi a tak onda se aminokiseline
                    otpuštaju u krv... opet katabolizam je naizraženiji odmah iza treninga... ali dizanjem inzulina možda si ga
                    zaustavio...?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Suhe šljive bb approved?

                      Originally posted by Godzilla View Post
                      Mozes, nego da te pitam, ako se bavis bb-om, sto jedes samo bananu za dorucak? neki proteini, nista?

                      Hvala na odg.


                      Voce jedem odmah nakon sto otvorim oci ( bananu/ suhe šljive ) da mi digne šećer a 15 min nakon toga jedem cca 130g zobenih + 7 bjelanjaka + malo cimeta.


                      Originally posted by TitanGym_VP View Post
                      Sat vremena malo predugo na bicu za mušku populaciju...?

                      Suhe šljive su plus jer sadrže dosta polifenola, koji sprečavaju starenje, antiksidativna svojstva itd...
                      Inače od tog jednog obroka da si jeo krekere ne bi bilo lošeg osim ako nije u igri dijeta i kakve pripreme
                      opet onda ti fali fast actting protein... nažalost liletini treba 3h da se probavi a tak onda se aminokiseline
                      otpuštaju u krv... opet katabolizam je naizraženiji odmah iza treninga... ali dizanjem inzulina možda si ga
                      zaustavio...?
                      Hvala i tebi na sjajnim informacijama

                      Ispalo je sat vremena jer je "ruta" duga 25km, nisam mogao doci na pola pa se vratiti nazad, obavio sam je cijelu. Sat vremena prije bicikle sam jeo klasiku P+UH ( posni + rižu ) a iza te suhe šljive + bananu jer mi je trebalo vremena dok skuham piletinu + rižu.


                      Trenutno sam na defki, danas sam trebao radit noge ( petak ) ali zbog obaveza sam preskocio trening pa sam odlucio malo na bajk...cisto da malo "ubijem" ono najtvrdokornije salo. Imam lijepo vidljiv six pack ali opet ostalo je trunka sala koje hocu rijesit


                      Hvala svima jos jednom na odgovorima.
                      ...don't give up, no matter what...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Suhe šljive bb approved?

                        ako ništa drugo tijeko mte vožnje dodati bcaa i glutamin...

                        inače što se voća tiče ai povrča prouči da jabuke smatraju vočem koje upije najviše pesticida, kod naranđi je slično kod banana je opasna kora... voće u danšnje vrijeme ai povrće može biti veći strah za zdravlje neego da jedeš špek i luk.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Suhe šljive bb approved?

                          Originally posted by TitanGym_VP View Post
                          Sat vremena malo predugo na bicu za mušku populaciju...?
                          Slažem se. I ja u zadnje vrijeme izbjegavam bicikl, radije brzo hodam.
                          Ako već vozite bicikl kupite kvalitetno sjedalo i nagnite ga naprijed, kako bi više sjedili na stražnjici i manje pritiskali međunožje.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Suhe šljive bb approved?

                            Originally posted by kelly View Post
                            Slažem se. I ja u zadnje vrijeme izbjegavam bicikl, radije brzo hodam.
                            Ako već vozite bicikl kupite kvalitetno sjedalo i nagnite ga naprijed, kako bi više sjedili na stražnjici i manje pritiskali međunožje.
                            Jako dugo nisam bozio bicikl, kazem posto sam jucer preskocio trening onda sam odlucio malo na bajk ( bolje ista nego nista ) A tko zna kad cu ga opet vozit.

                            ...don't give up, no matter what...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Suhe šljive bb approved?

                              Ma dobro neće ti biti ništa ako malo voziš, samo ne valja pretjerivati.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X