Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jelo prije utakmice? gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jelo prije utakmice? gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi

    Dakle iako vježbam redovito ne samo dizanje utega, nego puno kardio vježba odradim u tjednu u subotu imam nogometnu utakmicu i sve je super do negdje polovice drugog poluvremena tada počnem osjećati umor u nogama, i gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi u listovima. Ja sam svjestan da treba pojesti hranu koja će sporo razgrađivati UH prije utakmice. A sad koju mi hranu vi preporučate, u kojoj dozi i kada točno? Znači jelo prije utakmice, eventualno i pod poluvremenom.

  • #2
    Re: Jelo prije utakmice? gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi

    Nije pametno jesti u poluvremenu, mislim da nogometaši i slični piju napitke sa fruktozom za vrijeme utakmice. Prije utakmice treba jesti UH sa niskim GI: raženi kruh, integralna tjestenina, zobene...
    Last edited by kelly; 20-04-13, 11:31.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Jelo prije utakmice? gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi

      Originally posted by kelly View Post
      Nije pametno jesti u poluvremenu, mislim da nogometaši i slični piju napitke sa fruktozom za vrijeme utakmice. Prije utakmice treba jesti UH sa niskim GI: integralna tjestenina, zobene...

      može li umjesto fruktoze koristiti se glukoza? koju već posjedujem kod kuće.

      Comment


      • #4
        Re: Jelo prije utakmice? gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi

        Mislim da je bolja fruktoza, a dobro je uzeti i kofein prije utakmice. Glukozu uzmeš sa wheyom poslije tekme.
        Trebaš uzimati redovno i jedan dobar multiVM.
        Last edited by kelly; 20-04-13, 11:39.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Jelo prije utakmice? gotovo svaku utakmicu me uhvate grčevi

          mozda ti grcevi nisu od toga, mozda je manjak, i previse istroseno soli,elektrolita iz tvog organizma,pa nastaju grcevi,
          probaj malo magnezij, kalij i natrij pojacat pa vidi
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment

          Working...
          X