Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

    danas kupio Merkatorov posni sir.... meni je odličan, daleko bolji od Dukata, Kima, Standarda i još nekih koje sam kupovao a kojima ne znam ime.... i cijena mu je ok... od sad samo to kupujem
    preporučujem da ga se proba... cijena 10,97kn... vrijedi svake lipe
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

      Svi biže od Milbone kao da je od govana a ustvari je najukusniji sir i 9,99kn
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

        Originally posted by sthooligan
        Svi biže od Milbone kao da je od govana a ustvari je najukusniji sir i 9,99kn
        Ja danas iza posla u lidl da ću kupiti 15-ak komada,na polici niti jedan ,tako da sam uzeo jedan pilos,a sutra ujutro idem po milbonu,inače sutra je zadnji dan akcije cijena je 6,99 (još sutra)samo da ih bude
        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

        Comment


        • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

          Iden i ja sutra, evo upravo platilo zadnjih 250g i ja se nadam da će bit
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

            Samo da ovi iz Lidla ne počnu čitat forum. cijena će skočit u nebesa
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

              Istina, a sigurno su oni primjetili da ide dobro kad su police uvik prazne ili malo oni naručuju...
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

                ej ekipa,jel vas od posnog nekad hvata žgaravica....evo jučer sam pojeo 350g posnog oko ponoći....i onda prije spavanja u 3h opet 350g posnog,kad ujutro se probudim u 8h,ono strašna žgaravica,nisam više mogao spavati.

                Comment


                • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

                  jbt nisi ni spavo
                  Da je barem zimska salama zdrava...

                  Comment


                  • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

                    zanima me jedna stvar.. jeden cili zivot milsov svjezi sir i zakon mie..

                    P 13 g
                    U 2 g
                    M 3 g

                    89 kalorija u 100 g

                    i piše doli san čita sadrži 15 % m.m u suhoj tvari bla bla

                    štae to ?!? jer san vidia da kimov ima samo 10 % m.m u suhoj tvari..

                    jel to ima kakve razlike jel ovi puno gori ili sta.. jer covjece MILS svjezi sir je za klasu bolji od ostalih DD
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

                      ma na 100 grama proizvoda ta je razlika zanemariva i iznosi gram do dva
                      Da je barem zimska salama zdrava...

                      Comment


                      • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

                        Meni je Milbone vrhunski sir ali općenito volim sir jest...

                        Comment


                        • Re: Svježi (posni) sir: zanemaren visokoproteinski zalogaj

                          Originally posted by teretana555
                          ej ekipa,jel vas od posnog nekad hvata žgaravica....evo jučer sam pojeo 350g posnog oko ponoći....i onda prije spavanja u 3h opet 350g posnog,kad ujutro se probudim u 8h,ono strašna žgaravica,nisam više mogao spavati.

                          meni se dešavalo i to cca pol sata-sat nakon obroka
                          probaj popiti 2-3dcl vode nakon - meni je pomoglo

                          Comment

                          Working...
                          X