Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

    Mogu vas pitat, da li je štetna ovakva "jednolična" BB prehrana, iako je zdrava, može li doći do nekih štetnih nuspojava uslijed dugotrajnog hranjenja istim namirnicama (piletina, posni sir, whey, jaja...)? Za tunu znam da ne treba pretjerivat zbog žive. I načuo sam od nekih kvazinutricionista da se može tako dobili splet crijeva...

    Comment


    • #32
      Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

      pa ne moras svaki dan jedno te isto jest, a mislim da to nema veze, bitno ti je ubacit jos salate raznovrsne tu, a fino bi bilo radi probavnog sistema mozda malo izmjenit, uglavnom u svakom pogledu ti je zdravije od junk fooda,
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #33
        Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

        Originally posted by funafuti
        Mogu vas pitat, da li je štetna ovakva "jednolična" BB prehrana, iako je zdrava, može li doći do nekih štetnih nuspojava uslijed dugotrajnog hranjenja istim namirnicama (piletina, posni sir, whey, jaja...)? Za tunu znam da ne treba pretjerivat zbog žive. I načuo sam od nekih kvazinutricionista da se može tako dobili splet crijeva...
        Pogledaj ovdje:
        viewtopic.php?f=44&t=2571

        ako je to jednolična prehrana, onda sam ja Bruce Lee...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

          ni ja se nebi bas slozio da je jednolična, al problem je ja mislim u nečem drugom.
          a to je da vjerovatno svatko od nas ima i drugih obaveza osim biti doma i provoditi vrijeme u kuhinji, pa zbog toga ta hrana cesto ispada jednostavna (a onda i jednolična) jer se trudimo obrok napraviti sto brze...
          ima puno nacina na kojih se moze spremiti i piletina, puretina i td...samo za to treba vremena (npr. ko kupuje mens health, moze vidjeti puno dobrih recepata, samo taj obrok nece biti spreman u 25min)

          Comment


          • #35
            Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

            Ja isto ne razumijem kako može to biti jednolična prehrana...iz tih svih namirnica se može toliko toga iskombinirati,evo,meni ponestaje dana ,a ne ideja što se tiče jelovnika...
            S time da od "mesa"jedem samo ribu...ostalo je soja,jaja,posni,mlijeko ne pijem osim rižinog i sojinog..ali svaki dan u mjesec dana imam drugačiji meni-osim naravno doručka gdje su najviše puta zobene tu jedino mjenjam voće koje dodam,i vrstu mlijeka
            Carpe diem!

            Comment


            • #36
              Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

              pozdrav,

              da ne otvaram novu temu zbog ovoga?

              kako maknuti miris tune s pristiju? kad ujutro spremam tunu, ostane cijeli dan - garant privlacno mirisim curama.

              Comment


              • #37
                Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

                Originally posted by Zyxzed
                pozdrav,

                da ne otvaram novu temu zbog ovoga?

                kako maknuti miris tune s pristiju? kad ujutro spremam tunu, ostane cijeli dan - garant privlacno mirisim curama.

                Pitaj tetu Jadranku iz kučnih čarolija.
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #38
                  Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

                  Originally posted by sthooligan
                  Originally posted by Zyxzed
                  pozdrav,

                  da ne otvaram novu temu zbog ovoga?

                  kako maknuti miris tune s pristiju? kad ujutro spremam tunu, ostane cijeli dan - garant privlacno mirisim curama.

                  Pitaj tetu Jadranku iz kučnih čarolija.
                  ne znam za Jadranku, ali evo umesto nje:
                  svakako ti je dobro da preliješ tunu limunom, radi boljeg varenja i izbacivanja toksina koji su u tuni (limun alkalizuje telo i pomaže izbacivanje otvrova). Znači preliješ tunu limunom a posle istrljaš prste time što ti ostane od limuna nakon ceđenja .
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #39
                    Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

                    Najgore mi je kad prode puno vremena, a ja moram pojest nesto, ili prije spavanja kad neznas jesi li vise gladan ili ti se vise spava.

                    U takvim slucajevima je stvarno najprakticniji kazein, ja ga konzumiram u prosjeku 2 puta dnevno. Stvarno sam odusevljen Slow Releasom od MVP-a. Kako uzimam cesto, imam i popust u njihovom ducanu, pa me jedan obrok kazeina ispadne 5 kuna, nije skupo

                    Kakva vi ostali imate iskustva sa kazeinom, koji jos uzimate osim Dymatize-a, ne mislim na Sloveniju i ove svercere na netu koji tko zna sta mijesaju unutra da bi vise prodali, nego bas na brandove i trgovine gdje se mogu kupiti.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Dodijala mi prehrana: tuna, posni, piletina... Alternativa?

                      Originally posted by vege
                      Originally posted by sthooligan
                      Originally posted by Zyxzed
                      pozdrav,

                      da ne otvaram novu temu zbog ovoga?

                      kako maknuti miris tune s pristiju? kad ujutro spremam tunu, ostane cijeli dan - garant privlacno mirisim curama.

                      Pitaj tetu Jadranku iz kučnih čarolija.
                      ne znam za Jadranku, ali evo umesto nje:
                      svakako ti je dobro da preliješ tunu limunom, radi boljeg varenja i izbacivanja toksina koji su u tuni (limun alkalizuje telo i pomaže izbacivanje otvrova). Znači preliješ tunu limunom a posle istrljaš prste time što ti ostane od limuna nakon ceđenja .
                      Hvala puno, ispričavam se što sam kasno vidio odgovor.

                      LP!

                      Comment

                      Working...
                      X