Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nedostatak apetita ujutro?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedostatak apetita ujutro?

    Ne znam ima li tko sličan "problem" kao ja. Jednostavno nemam apetit ujutro. Čak i kada se prisilim doručkovati, rijetko kad mogu puno toga pojesti. Baš sam sinoć napravio jedan eksperiment. Odradio sam žestoki trening od 21-22h i nakon toga popio whey+dex i to je to. Zaspao sam oko 4 ujutro i dobrano mi je kruljio želudac, htio sam opljačkati frižider i natrpati se svega.

    Probudim se ujutro- njente. Nema gladi, nema apetita, nema želje za hranom. Evo, sad ovo kucam i izgleda da će prvi obrok biti ručak.

  • #2
    Re: Nedostatak apetita ujutro?

    stvar je navike, ništa drugo. sili se par dana i iće sve lakše.
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #3
      Re: Nedostatak apetita ujutro?

      nemogu virovat da to neko može reć.. ja se SVAKI DAN sam dižen.. bez da navijen sat ili nešto u *****ih 6:46.. GLADAN KA PAS.. izija bi vola
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: Nedostatak apetita ujutro?

        Originally posted by Mir7a
        stvar je navike, ništa drugo. sili se par dana i iće sve lakše.
        Kako misliš da se navikom može steći apetit?

        Comment


        • #5
          Re: Nedostatak apetita ujutro?

          pa jedi na silu taj obrok.. i postat će ti navika.. sve tie doro reka
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: Nedostatak apetita ujutro?

            A ništa, probat ćemo par tjedana siliti doručak. Jedva pojedem 50g zobenih.

            Comment


            • #7
              Re: Nedostatak apetita ujutro?

              doručak je najvažniji obrok.. i važno je da bude pravilan.. zato u tvon interesu je da ga uvedeš pošto poto..
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #8
                Re: Nedostatak apetita ujutro?

                Primijetio sam da kad se dignem rano, recimo oko 6, budem gladan ko životinja. Ako se dignem oko 8, više nisam uopće gladan. Valjda pregladnim. Ako ujutro nisi gladan treba se natjerati da nešto pojedeš i bog.
                Željezo mi je u krvi!

                Comment


                • #9
                  Re: Nedostatak apetita ujutro?

                  i ja sam imo isti problem ujutro mi se nikako nije jelo,nebitno kad sam jeo zadnji puta...
                  i onda sam poceo da se silim da jedem tj.pio sam zobne s wheynom.
                  mogu ti reci da nakon nekih 5 do 7 dana mi je sam organizam poceo traziti cim ustanem da pripremam....moj ti je savjet da pijes zobne s wheynom i nakon nekog vremena ces moci doruckovati normalno,a ako slucajno pijes kavu i pusis onda to samo zamjeni da bude poslje dorucka!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nedostatak apetita ujutro?

                    ja imam isti problem. kad se probudim mora proci najmanje sat vremena da mogu jest nesto
                    Bildaj Brate!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nedostatak apetita ujutro?

                      metabolizam i endokrinološki sustav su vam u banani ovo vrijedi za one sa nešto dužim stažom u vježbanju i iskusnije pojedince. kod početnika je to stvar privikavanja...
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nedostatak apetita ujutro?

                        vežbaš u 22 h kada treba ići na spavanje, zaspiš u 4 ujutro i onda se pitaš zašto nisi gladan? poremetio si prirodan bioritam i mozak jednostavno ne zna gde se nalazi - u jutru ili noći
                        San vredi jedino ako spavaš od 22 h do 02 h. Sve ostalo je imitacija sna. Nezdrav san = nezdrav apetit
                        ovakvim načinom života kandiduješ sebe za neku bolest u skorijoj budućnosti, u najmanju ruku stres, a stres sigurno ne pogoduje mišićima
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nedostatak apetita ujutro?

                          Ja mogu jesti čim se probudim. Ovi što tvrde da ne mogu to je po meni foliranje i laprdanje...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nedostatak apetita ujutro?

                            to je samo stvar navike,probaj malo forisirat i bude išlo
                            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nedostatak apetita ujutro?

                              Originally posted by vege
                              vežbaš u 22 h kada treba ići na spavanje, zaspiš u 4 ujutro i onda se pitaš zašto nisi gladan? poremetio si prirodan bioritam i mozak jednostavno ne zna gde se nalazi - u jutru ili noći
                              San vredi jedino ako spavaš od 22 h do 02 h. Sve ostalo je imitacija sna. Nezdrav san = nezdrav apetit
                              ovakvim načinom života kandiduješ sebe za neku bolest u skorijoj budućnosti, u najmanju ruku stres, a stres sigurno ne pogoduje mišićima
                              Nažalost, drugačije ne ide... Trenutno mi je život tako organiziran da ne idem spavati prije 3:00, dizanje oko 11-12 ujutro.

                              Ne znam jel mi bioritam poremećen jer ovako živim zadnjih 5 godina, dakle rekao bih da je to moj bioritam.

                              Comment

                              Working...
                              X