Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mitovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mitovi

    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by Soner
    Originally posted by Wolfey
    http://www.bodybuilding.com/fun/ditch_post_workout_carbs.htm
    Uz ovo na ovoj svjetskoj stranici i forumu se spominje da je cak cardio na taste mit kao i brzi UH u PWM i jos puno toga, ljudi na toj stranici i forumu imaju skroz drugacije rutine nego sto se spominju kod nas. Jesmo mi ovdje u tolikom zaostatku ili oni nemaju pojma?
    Nisam čitao članak jer mi se neda sad
    Rekao bih da smo mi u zaostatku, svi se drže neke šablone, rade se samo klasični split treninzi i misli se da se samo na taj način može nabildat. Powerlifting i osnovni liftovi su samo za gljupane i tko je vidio radit trening bez milijun izolacija. Glukoza je obavezna u pwmu buraz jer bez nje se nećeš nabildat i ostali izvori ugljikohidrata, posebno kompleksnijeg tipa ne dolaze u obzir jer neće tak brzo dignut inzulin i onda whey neće imat svoj turbo maksimalni učinak. Također, meso u pwmu, helou, pa meso je prespor protein i ući ćeš u katabolizam ako ne popiješ svoj šejkić s 30g wheya i 60g glukoze odmah 13 minuta poslije treninga. Također, kreatin etilester žnj, taurin, arginin, HMbeta i ostali turbo proizvodi su užasno bitni i moraš ih kupit sve ako se misliš nabildat, naravno sarkastičan sam. Ugl, ono šta oću reć, veliki dio bilderaša koji posjete forum se zanemaruju različitim glupostima i prate neke šablone bez imalo logičkog razmišljanja, dižu si kortizol ako slučajno ne odrade 18 serija bicepsa itd...
    Na kraju, BB se može svesti na par rečenica kojih se treba držat da bi se konstantno napredovalo, ali ne, sve se mora zakomplicirat
    Koliko sam shvatio ti se ne držiš te neke "šablone"...ajde nas onda fino razuvjeri slikama da si postigao dobar izgled bez svih; glukoza, wheya ...mesa u pwm-u..itd

    Mitovi su mitovi....realnost je realnost...svima je bliska
    Šta pričaš ti kakva realnost?
    Realnost je da se zamarate glupostima, isti k je hoćeš pojest 30g proteina iz wheya il 30g proteina iz mesa u pwmu, daj shvati već jednom
    I jbt, s tim sitnicama ćeš samo ispizdit za godinu-dvije, bb je sport na duge pruge i nema smisla razmišljat na taj način da ako budeš pratio sve u šablonu da će rezultati doć brže, mislim hoće al nakon nekog vremena će ti dopizdit to šablonsko praćenje i počet ćeš laganini odustajat od bb-a, barem je tako u mom slučaju. Pojednostavnite si cijeli proces i uživajte u tom načinu života, razmisli malo, ako hoćeš dobro izgledat cijeli život, trebaš si pojednostavnit prehranu na taj način da ti ne stvara neki stres. Ono, jedem svaka 3 sata, točno u minutu, ne daj bože da mi slučajno prođe 4 sata od zadnjeg obroka, odmah ću katabolirat, ma hoćeš k, presložen je to proces da bi se dogodio u tih sat vremena, to je jedan od primjera, ima ih još milijardu i svi su mitovi.
    Ako nemaš natjecateljske ambicije, drži se jednostavnih stvari i nemoj pizdit zbog gluposti nego uživaj, imaš još milijun stvari osim bodybuildinga i tajmiranja raznih *****-palaca, tako da, nemoj si dopustit da robuješ svom tijelu.
    Chill bro

    Comment


    • #17
      Re: Mitovi

      Originally posted by Soner
      Šta pričaš ti kakva realnost?
      Realnost je da se zamarate glupostima, isti k je hoćeš pojest 30g proteina iz wheya il 30g proteina iz mesa u pwmu, daj shvati već jednom

      I jbt, s tim sitnicama ćeš samo ispizdit za godinu-dvije, bb je sport na duge pruge i nema smisla razmišljat na taj način da ako budeš pratio sve u šablonu da će rezultati doć brže, mislim hoće al nakon nekog vremena će ti dopizdit to šablonsko praćenje i počet ćeš laganini odustajat od bb-a, barem je tako u mom slučaju. Pojednostavnite si cijeli proces i uživajte u tom načinu života, razmisli malo, ako hoćeš dobro izgledat cijeli život, trebaš si pojednostavnit prehranu na taj način da ti ne stvara neki stres. Ono, jedem svaka 3 sata, točno u minutu, ne daj bože da mi slučajno prođe 4 sata od zadnjeg obroka, odmah ću katabolirat, ma hoćeš k, presložen je to proces da bi se dogodio u tih sat vremena, to je jedan od primjera, ima ih još milijardu i svi su mitovi.
      Ako nemaš natjecateljske ambicije, drži se jednostavnih stvari i nemoj pizdit zbog gluposti nego uživaj, imaš još milijun stvari osim bodybuildinga i tajmiranja raznih k....-palaca, tako da, nemoj si dopustit da robuješ svom tijelu.
      Slažem se s tobom da od tog ne treba radit naučnu fantastiku...osobno je neradim...dapče...držim se nekih "zakonitosti" koliko mogu..Ovaj drugi dio što si napisao je lijepo sročen..potpisujem ga

      ali za ovo prvo- ako nađeš na forumu 10 ljudi koji misle da je u prvi obrok nakon treninga jednako unijet 30gP wheya i 30gP nekog mesa ja ću se odjavit s ovog foruma
      i tebi platit ručak
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #18
        Re: Mitovi

        Originally posted by VelikiBlek
        Originally posted by Soner
        Šta pričaš ti kakva realnost?
        Realnost je da se zamarate glupostima, isti k je hoćeš pojest 30g proteina iz wheya il 30g proteina iz mesa u pwmu, daj shvati već jednom

        I jbt, s tim sitnicama ćeš samo ispizdit za godinu-dvije, bb je sport na duge pruge i nema smisla razmišljat na taj način da ako budeš pratio sve u šablonu da će rezultati doć brže, mislim hoće al nakon nekog vremena će ti dopizdit to šablonsko praćenje i počet ćeš laganini odustajat od bb-a, barem je tako u mom slučaju. Pojednostavnite si cijeli proces i uživajte u tom načinu života, razmisli malo, ako hoćeš dobro izgledat cijeli život, trebaš si pojednostavnit prehranu na taj način da ti ne stvara neki stres. Ono, jedem svaka 3 sata, točno u minutu, ne daj bože da mi slučajno prođe 4 sata od zadnjeg obroka, odmah ću katabolirat, ma hoćeš k, presložen je to proces da bi se dogodio u tih sat vremena, to je jedan od primjera, ima ih još milijardu i svi su mitovi.
        Ako nemaš natjecateljske ambicije, drži se jednostavnih stvari i nemoj pizdit zbog gluposti nego uživaj, imaš još milijun stvari osim bodybuildinga i tajmiranja raznih k....-palaca, tako da, nemoj si dopustit da robuješ svom tijelu.
        Slažem se s tobom da od tog ne treba radit naučnu fantastiku...osobno je neradim...dapče...držim se nekih "zakonitosti" koliko mogu..Ovaj drugi dio što si napisao je lijepo sročen..potpisujem ga

        ali za ovo prvo- ako nađeš na forumu 10 ljudi koji misle da je u prvi obrok nakon treninga jednako unijet 30gP wheya i 30gP nekog mesa ja ću se odjavit s ovog foruma
        i tebi platit ručak
        Pa pisao ti je i Igy Boy da je počeo jesti krute obroke kao PWM ako se ne varam, a vidio si da čovje izgleda ko' zvjer, jel ti treba bolji dokaz od toga?
        Čilim je isto jeo cijelu defku krompir i piletinu pa se srezao na totalno nizak BF a zadržao je sve mišiće, starci mu nisu dali da pije whey pa opet nije kukao nego se primio posla i napravio zvjerski posao.

        Btw, daj ti meni reci šta misliš šta će se dogodit ako kojim slučajem pojedeš to gad dejmet meso i npr. rižu u pwmu umjesto tog svemogućeg praška pod imenom whey ?
        Chill bro

        Comment


        • #19
          Re: Mitovi

          Iggy je spominjao mlijeko i cornflakes u pwm-u.....to je i dalje tekući obrok

          Znaš na što ciljam, nemoj brstit, ne misliš valjda je meso "brži" protein od wheya... da će se prije apsorbirat...
          Ne želim ispast branitelj praškova, ali ovo gore je postulat BB-a pa što god mi mislili o tome..
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #20
            Re: Mitovi

            Originally posted by VelikiBlek
            Iggy je spominjao mlijeko i cornflakes u pwm-u.....to je i dalje tekući obrok

            Znaš na što ciljam, nemoj brstit, ne misliš valjda je meso "brži" protein od wheya... da će se prije apsorbirat...
            Ne želim ispast branitelj praškova, ali ovo gore je postulat BB-a pa što god mi mislili o tome..
            A bog dragi, pa kaj ak je tekući, mlijeko je većinom kazein i po vašem ni pod koju cijenu ne smije ić u pwm jer će usporit apsorpciju, presporo ulazi u krvotok, blablabla a zapravo se počinje otpuštat u isto vrijeme kad i whey, samo šta je koncentracija kazeina u krvi duža nego whey, thats it.
            Šta se tiče brzine proteina u pwmu, totalno je svejedno koji ti je izvor P u pwmu, važnije je da tokom dana imaš konstantan pritok proteina tj. aminokiselina u krvi. Npr. pojest ćeš P+UH obrok prije treninga, npr to meso i rižu i dok ti završi trening u krvi će bit određena koncentracija proteina tak da ne možeš bit u nekom katabolizmu ko šta se priča, taman kad se apsorbira ta količina P iz obroka prije treninga počinje apsorbcija tog mističnog mesa u pwmu i dobiješ to da imaš konstantan pritok P u pwmu i živiš sretno i zadovoljno, bez briga i bez kortizola
            Chill bro

            Comment


            • #21
              Re: Mitovi

              Sve to stoji...ali dok ima praha u kanti...whey i glukoza su dušu dali za pwm
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #22
                Re: Mitovi

                Originally posted by Soner
                ...BB se može svesti na par rečenica kojih se treba držat da bi se konstantno napredovalo...
                Zapravo, na četiri riječi - eat, train, sleep, repeat!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #23
                  Re: Mitovi

                  Originally posted by PatrickStar
                  Originally posted by Soner
                  ...BB se može svesti na par rečenica kojih se treba držat da bi se konstantno napredovalo...
                  Zapravo, na četiri riječi - eat, train, sleep, repeat!
                  Ugrubo rečeno
                  Chill bro

                  Comment


                  • #24
                    Re: Mitovi

                    Originally posted by PatrickStar
                    Originally posted by Soner
                    ...BB se može svesti na par rečenica kojih se treba držat da bi se konstantno napredovalo...
                    Zapravo, na četiri riječi - eat, train, sleep, repeat!
                    +1

                    Comment


                    • #25
                      Re: Mitovi

                      Originally posted by VelikiBlek
                      Sve to stoji...ali dok ima praha u kanti...whey i glukoza su dušu dali za pwm
                      Tebi kao teskom ekto-u ce moguce dobro doci,ali oni sa iole sporijim metabolizmom trebaju poslusati ono sto Soner prica.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment

                      Working...
                      X