Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cijelo pile dali je dobro jesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cijelo pile dali je dobro jesti

    Imam domače uzgojene 1 dnevne(tovne) piliče, one koje se prodaju i u trgovinama.

    Sada me zanima dali je dobro pojesti i svo meso sa pileta(kožica se naravno skida), mislim ono barak, podbatak, mislim sve osim krilca i nožica(ispod bataka, prste)

    Šteta mi dati kuci
    "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

  • #2
    Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

    Nemoj biti lud, sve to pojedi...osim kožice...

    Comment


    • #3
      Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

      Idealno bi bilo jesti samo prsa, ali malo tko od nas to može platiti; zato jedi sve što si nabrojao i nemoj bacati hranu.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

        Originally posted by TheCroIvPu
        Imam domače uzgojene 1 dnevne(tovne) piliče, one koje se prodaju i u trgovinama.

        Sada me zanima dali je dobro pojesti i svo meso sa pileta(kožica se naravno skida), mislim ono barak, podbatak, mislim sve osim krilca i nožica(ispod bataka, prste)

        Šteta mi dati kuci
        Jedi

        Ubio bih za jedno domaće pile dnevno
        Chill bro

        Comment


        • #5
          Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

          Nikad mi niej bilo jasno koja je razlika između pilećeg batka i pilećih prsa Zar nije piletina i jedno i drugo
          Ako može netko dvije pametne napisat
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #6
            Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

            Ja se uvijek držim one stare narodne:
            Zašto pas jede kosti? Zato što gazda nije lud da mu daje meso....

            Comment


            • #7
              Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

              Nikad mi niej bilo jasno koja je razlika između pilećeg batka i pilećih prsa Zar nije piletina i jedno i drugo
              Ako može netko dvije pametne napisat
              jednostavni razlog prsa imaju vise proteina a manje masti od krilca i bataka ...to je to
              “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

              Comment


              • #8
                Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                Jednog piceka dnevno?
                Cijelog ga smazi, samo sto ce ti dosadit picek dnevno nakon 10 dana... xD
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #9
                  Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                  Originally posted by daedraug
                  Nikad mi niej bilo jasno koja je razlika između pilećeg batka i pilećih prsa Zar nije piletina i jedno i drugo
                  Ako može netko dvije pametne napisat
                  jednostavni razlog prsa imaju vise proteina a manje masti od krilca i bataka ...to je to

                  Nije mi jasna ta logika...Dakle, ako odstranimo kosti i kožicu i promatramo meso sa batka i meso sa prsiju.....pa zar ne bi trebalo biti nikakve razlike...zar ista krv ne teče prsima i batkom od pileta....
                  Zar misliš da ti imaš veću masnoću u nogama nego u prsima?
                  Neka me netko razuvjeri
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                    Originally posted by Legija
                    Nemoj biti lud, sve to pojedi...osim kožice...
                    Hvala, kožicu i noge(prste), odmah uklonim i posebno i ukuham za peseka ili starom (nogice)

                    Samo da pitam iz radoznalosti, dali jedobro da se pile kuha u "kuhanom paradajzu"(domačem), ili samo u vodi?
                    "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                    Comment


                    • #11
                      Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                      Originally posted by Soner
                      Jedi

                      Ubio bih za jedno domaće pile dnevno
                      One se samo zovu "jednodnevni piliči tovni"

                      A pile kada naraste ima i zakolje se ima oko 2-3kg mesa bez kožice i kostiju, bit če oko 2-3 komada tjedno
                      "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                      Comment


                      • #12
                        Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                        Originally posted by VelikiBlek
                        Nije mi jasna ta logika...Dakle, ako odstranimo kosti i kožicu i promatramo meso sa batka i meso sa prsiju.....pa zar ne bi trebalo biti nikakve razlike...zar ista krv ne teče prsima i batkom od pileta....
                        Zar misliš da ti imaš veću masnoću u nogama nego u prsima?
                        Neka me netko razuvjeri
                        ne znam, pitaj pile zašto je tako

                        ne ozbiljno, pa razlika je skoro nikakva, batak/zabatak imaju oko 19 p i 5 m, a prsa 21 p i 7m. samo što je puno praktičnije uzet prsa nego batak/zabatak, zamisli kolko bi ih morao pojest da dobiješ određenu količinu proteina...
                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • #13
                          Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                          Originally posted by VelikiBlek
                          Nikad mi niej bilo jasno koja je razlika između pilećeg batka i pilećih prsa Zar nije piletina i jedno i drugo
                          Ako može netko dvije pametne napisat
                          Pa ne moras se opterećivat sa tim i ulazit u detalje tehnologije prehrane, tako je kako je.
                          Let's bring it!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                            Još mi to nije do kraja jasno...da životinja(pile) na jednom djelu tijela ima jedan omjer P i M,a na drugom drugi... ...nije da se zamaram s tim, ali volio bi da mi to netko rasvjetli pa i pod cjenu pića .
                            btw
                            Meni je baš draže glođat batak nego uvijek file
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Cijelo pile dali je dobro jesti

                              Originally posted by VelikiBlek
                              Još mi to nije do kraja jasno...da životinja(pile) na jednom djelu tijela ima jedan omjer P i M,a na drugom drugi... ...nije da se zamaram s tim, ali volio bi da mi to netko rasvjetli pa i pod cjenu pića .
                              btw
                              Meni je baš draže glođat batak nego uvijek file
                              Ha čuj, vjerovatno pile ima genetski veću šansu da ima manje masna prsa a više sala na nogama, šta ja znam, neki logični odgovor, vjerovatno ima višak estrogena u tijelu pa skuplja salo na nogama i bedrima
                              Chill bro

                              Comment

                              Working...
                              X