Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želja za junkom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želja za junkom

    Evo mene uhvatila strasna zelja za junkom koje prije nije bilo.Danas moji doma uzeli dvi litre cole koje uzimaju svaki dan..prije ih nisam primjecivao danas dosla neka velika zelja,ali ipaki sam se suzdrzao.Kakvo je stanje kod vas.Imate li neku veliku želju za junkom?

  • #2
    Re: Želja za junkom

    ne
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • #3
      Re: Želja za junkom

      na dan državnosti ti je oprošteno
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: Želja za junkom

        Originally posted by Joe
        na dan državnosti ti je oprošteno
        ma bjezi,, u srijedu sam uz rostilj popio dvije litre pive

        Comment


        • #5
          Re: Želja za junkom

          na dan antifašitičke borbe se može popit, tako piše u bb kalendaru
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #6
            Re: Želja za junkom

            Originally posted by Joe
            na dan antifašitičke borbe se može popit, tako piše u bb kalendaru

            hahah dobra dobra

            Comment


            • #7
              Re: Želja za junkom

              ja sam ektomorf i jedem sve zivo a tako planiram i da ostane kod mene nema razlike izmedju junka i zdrave hrane jest da preperiram zdravu hranu al nije da sam bez junka svaki dan jbg manjkam 18 kg

              Comment


              • #8
                Re: Želja za junkom

                fali ti 18 kila sala? :P
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #9
                  Re: Želja za junkom

                  Ja sam endo.Lakses ces nabit mase ako budes jeo samo zdravu hranu ona stimulira msiicni rast ne junk no dobro.Kolko kg imas visina?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Želja za junkom

                    stvar je u tome sto imam takvu genetiku da mogu pojesti sta god hoces al masti nema !!! znaci godinu dana na junku dzabe kao i da nisam...pre brz metabolizam imam ....185 visina 66 kg zadnji put kad sam se vagao (poslije spavanja) znaci nista jeo ni pio....a najvise sam imao 70 kg al prestao ici u teretanu zbog skole i staraca pa nisam ni jeo dobro tako da je otislo 4 kg tesko dobijenih ....i sad isto ne idem u teretanu razlozi:1.stari mi neda 2.tesko je skrivati se od staraca ponekad i dosadno ... 3.-tanak sam s lovom s obzirom da starci ne podrzavaju teretanu tako da .... 4. zadovoljan sam sobom u odnosu na koliko vjezbam i pravilno se hranim naravno uvjek treba jos ali za moje godine mislim prosjecno....isao bi ja u gym da me podrzavaju i da bar placaju treninge... al jbg...i dok sam isao to je 2-3 mj idem 2-3 ne idem i tako...bice tako o5

                    Comment


                    • #11
                      Re: Želja za junkom

                      Originally posted by MegaMegaBadBoy
                      stvar je u tome sto imam takvu genetiku da mogu pojesti sta god hoces al masti nema !!! znaci godinu dana na junku dzabe kao i da nisam...pre brz metabolizam imam ....185 visina 66 kg zadnji put kad sam se vagao (poslije spavanja) znaci nista jeo ni pio....a najvise sam imao 70 kg al prestao ici u teretanu zbog skole i staraca pa nisam ni jeo dobro tako da je otislo 4 kg tesko dobijenih ....i sad isto ne idem u teretanu razlozi:1.stari mi neda 2.tesko je skrivati se od staraca ponekad i dosadno ... 3.-tanak sam s lovom s obzirom da starci ne podrzavaju teretanu tako da .... 4. zadovoljan sam sobom u odnosu na koliko vjezbam i pravilno se hranim naravno uvjek treba jos ali za moje godine mislim prosjecno....isao bi ja u gym da me podrzavaju i da bar placaju treninge... al jbg...i dok sam isao to je 2-3 mj idem 2-3 ne idem i tako...bice tako o5
                      zakaj ti starci nedaju da ides u teretanu ?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Želja za junkom

                        Originally posted by Mir7a
                        fali ti 18 kila sala? :P
                        imam dosta raje koja tako misli
                        jede sve sto stigne samo da dobiju kile
                        ...
                        ne bi da ce se salo pretvoriti u misice (vecina tako i misli)
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #13
                          Re: Želja za junkom

                          Originally posted by Schrute

                          zakaj ti starci nedaju da ides u teretanu ?
                          pitaj njih....tj moji su razvedeni i stara bi dala to za nju ne prestavlja nikakvu opasnost dok stari je pandur i bb je za njega sport u kojem se ne koristi mozak ....a i navodnu cu si usporit rast,iskriviti se itd itd...sve on to prica.....DA DA ON !!! koji nikad nije procitao 2 recenice od bb-u

                          Comment


                          • #14
                            Re: Želja za junkom

                            Originally posted by MegaMegaBadBoy
                            Originally posted by Schrute

                            zakaj ti starci nedaju da ides u teretanu ?
                            pitaj njih....tj moji su razvedeni i stara bi dala to za nju ne prestavlja nikakvu opasnost dok stari je pandur i bb je za njega sport u kojem se ne koristi mozak ....a i navodnu cu si usporit rast,iskriviti se itd itd...sve on to prica.....DA DA ON !!! koji nikad nije procitao 2 recenice od bb-u
                            reci ti njemu, da si dizao utege sad nebi trebao pendrek nosit, nego bi to golim rukama rješavao
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • #15
                              Re: Želja za junkom

                              Tako je Joe...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X