Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za vrijeme ljetne pauze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

    Joj ti Hrvoje ( bodyucenik ) ne pametuj nego mi posudi utege

    Comment


    • #17
      Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

      Ektomorf - za BB problematicna konstitucija - mrsav, malo masti, dugačke ruke i noge, mali prsni koĹĄ i uska ramena, tanke kosti. Obilježje je vrlo brz metabolizam. Tesko se debljaju iako jedu pizze, bureke i ostalo smece. No isto tako, jako tesko dobivaju mišićnu masu i dosta brzo je gube. Karakterizira ih velika izdrzljivost (uglavnom). Glavni cilj je natjerati misicne stanice da postanu osjetljive prema glikogenu i inzulinu.

      Comment


      • #18
        Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

        Znaci ti mislis 5xtjedno trenizi u teretanu plus uz njih svaki dan treninzi kod kuce,
        ako sam dobro shvatio.

        Nemoj jer tvoje tjelo nece imat prostora za oporavak i rast ne rastes dok vjezbas nego dok jedes i odmaras.Ovako ces vjerovatno dovesti do pretrenranja i nikakvog napretka.
        For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

        Comment


        • #19
          Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

          Originally posted by billy748
          Znaci ti mislis 5xtjedno trenizi u teretanu plus uz njih svaki dan treninzi kod kuce,
          ako sam dobro shvatio.

          Nemoj jer tvoje tjelo nece imat prostora za oporavak i rast ne rastes dok vjezbas nego dok jedes i odmaras.Ovako ces vjerovatno dovesti do pretrenranja i nikakvog napretka.
          Ne ide on u teretanu,on to trenira doma

          Comment


          • #20
            Re: Trening preko ljeta

            Originally posted by PanteraZg
            [color=#0000FF] imam treninge 5x tjedno pa sam razmisljo... razmisljao sam u te treninge ubacit svoje treninge doma s utezima,zgibovima,sklekovima i trbusnjacima i naravno leđnjacima. [/color
            Po ovome ispada da ide u teretane. Nista kad dode pa nek nas prosvjetli
            For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

            Comment


            • #21
              Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

              Ma ja sam ti njegov frend pa kaj ne vidis da me zica utege P.S. on ti trenutno ne ide u teretanu mozda tek za dvije godine,dobro se zdefiniro,al je zgoljav

              Comment


              • #22
                Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

                A kakvi su mu ovo 5x tjedno treninzi nogomet ili nesto takvo?
                For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                Comment


                • #23
                  Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

                  Originally posted by billy748
                  A kakvi su mu ovo 5x tjedno treninzi nogomet ili nesto takvo?
                  Ili je mislio na kućni trening il Taekwando

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

                    meni osobno ljeto je najbitnije da ostanem u kakvom takvom treningu premda zbog primorskog načina života i osobne situacije to je dosta teško, ako iz ljeta izađem ok onda znam da do sljedećeg definitivno idem stepenicu više.............

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

                      Nisam bio par dana na forumu pa vidim da je doslo do zbrke.
                      Ugl. frend mi je posudio utege i za zgibove imam.
                      Bratic mi 2 godine ide u teretanu uz osobnog trenera tako da mi je pokazo i napisao jucer sta sve trebam raditi.
                      Danas sam obavio trening prsa i za 45 minuta imam svoj trening ( teakwondo )
                      Iskreno bas me zanima kako cu se osjecat nakon njega - da li cu biti umoran ili ne.
                      Trenutno se super osjecam i kucni trening je prosao super
                      A samo da se nadovezem,to kaj se meni vide plocice i dobro su mi neki misici izasli ne znaci da sam zgoljav i da je to doslo samo od sebe samo zato kaj nemam salo.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

                        Preko ljeta pogotovo ovog ču pokušat ostat u solidnoj formi i pripremit se za masu krajem 8. mjeseca. Trenirat 4-5 puta tjedno.

                        Kod prehrane pazit koliko se god može, deinitivno zadržati visok unos proteina, što manje masti a UH jbg.. jedan dan hrpa drugi dan se smanji i tako .. glavno da se stagnira sa kilažom i BF-om do kraja 8. mjeseca hehe.

                        Comment


                        • #27
                          Prehrana za vrijeme ljetne pauze

                          Pozdrav svima, imam jedno pitanje:
                          Preko ljeta ću raditi, 3 mjeseca, i za to vrijeme neću ići u teretanu pa me zanima da li i sad moram paziti na to da unosim 2g/kg proteina i da svaki dan jedem pola kile svježeg sira, ili se mogu hraniti kao što sam se hranio prije nego što sam išao u teretanu, samo, naravno, puno zdravije?? molim vas da mi netko odgovori...hvala!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Prehrana za vrijeme ljetne pauze

                            ma jedi pizze, pomfrit i opijaj se, LJETNA PAUZA JEEEEE, zasto trenirat i pazit na prehranu?

                            Comment


                            • #29
                              Re: Prehrana za vrijeme ljetne pauze

                              hahahahah hralju, ma neću, samo me brine to koliko proteina uzimati...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Prehrana za vrijeme ljetne pauze

                                2g po kg bi svakako trebao uzimati
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X