Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za vrijeme ljetne pauze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana za vrijeme ljetne pauze

    ja svake godine napravim pauzu i to me skupo košta jer znam izgubit i po 10 kg, znači sve što sam preko godine natukao ode u mjesec i pol. zanima me da li trenirate preko ljeta i čime se bavit, kako se hranit da bi se nekako održali do jeseni?
    nema zabave bez alkohola

  • #2
    Re: ljetna pauza

    Hehe, ja odem svako ljeto mjesec-mjesec ipo i ne izgubim skoro ništa. bez teretane, bez utega. :P
    unos proteina 1,5 g/kg što nije teško pa čak i ako imaš 100 kg. Pojedeš sve što baba spremi i onda na to dodaš još posni jedan dnevno i tako. Ja pojedem kilu pršuta tjedno sigurno, pa skute, pa jaja, pun ***** ribe...Ugl ako želiš održat mišiće moraš vježbat, ako ne sveš spušit. Vježbanje ne mora bit s tegovima za održavanje, dovoljno će biti nekolko serija sklekova, zgibova, dipsi i tako to. Za noge napuniš sranjima ruksak i rokaš čučnjeve. svaka dva dana trening od pol sata. prije spavanja - pozing pred ogledalom 10-15 minuta. Vjeruj, održat ćeš 90 posto mase, a lagano je za pridržavat se. sve u svemu najviše ćeš posla napravit tako da budeš opušten, ljeto je vrijeme relaksacije.
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #3
      Re: ljetna pauza

      a *****u, toliko ne jedem ni preko godine znači prehrana je ključna . bojim se ako jedem puno da se ne nakupi neželjene mase jer entuzijazam za takvo "neformalno" vježbanje uvijek splasne nakon tjedan-dva. kako ljeto odmiče jarun mi se čini sve dalji i dalji
      nema zabave bez alkohola

      Comment


      • #4
        Re: ljetna pauza

        ja dok mi traju pauze također ništa ne izgubim,naprotiv mišići mi izgledaju veći nego dok san trenira.ali nikad neradin prevelike pauze.uvik po par tjedana i tako više puta tokom godine.jedino ako se nedaj bože ozljedin pa izbivan i misec i po.
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #5
          Re: ljetna pauza

          Cemu pauza ljeti ? ? ? ... ogroman propust,... smanjiti frakvenciju treninga, ajde OK..ali pauza ?? pa zasto ? nemas tekmu iza sebe...
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • #6
            Re: ljetna pauza

            Originally posted by Vendetha
            Cemu pauza ljeti ? ? ? ... ogroman propust,... smanjiti frakvenciju treninga, ajde OK..ali pauza ?? pa zasto ? nemas tekmu iza sebe...
            Slažem se...kakve pauze, po meni glupost.
            Svakih par mjeseci uzmeš si tjedan dana aktivnog odmora i to je to, pauzirati dva-tri mjeseca je velika glupost.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: ljetna pauza

              Originally posted by kelly
              Originally posted by Vendetha
              Cemu pauza ljeti ? ? ? ... ogroman propust,... smanjiti frakvenciju treninga, ajde OK..ali pauza ?? pa zasto ? nemas tekmu iza sebe...
              Slažem se...kakve pauze, po meni glupost.
              Svakih par mjeseci uzmeš si tjedan dana aktivnog odmora i to je to, pauzirati dva-tri mjeseca je velika glupost.

              +1
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #8
                Re: ljetna pauza

                da, ali ljudi idu negdje gdje nema teretane za more.
                ja imam kuću u selendri i tamo sam mjesec dana svako ljeto...e sad, mogu birat:

                -vozit svaki dan sat vremena do teretane i nazad i trudit se držat neku prehranu,
                -opustit se, radit po vinogradu, pijuckat vino jest janjetinu i spuštat kortizol..

                izbor je očit, a gubitak, minimalan, uz malo improviziranih treninga svakih par dana. čisto za dušu.
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #9
                  Re: ljetna pauza

                  Može se bez
                  Originally posted by Mir7a
                  teretane
                  ali se ne može bez
                  Originally posted by Mir7a
                  nekolko serija sklekova, zgibova, dipsi i tako to. Za noge napuniš sranjima ruksak i rokaš čučnjeve. svaka dva dana trening od pol sata
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: ljetna pauza

                    kelly, jesi li i ti prešao na tamnu stranu?
                    :P
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • #11
                      Re: ljetna pauza

                      Originally posted by Mir7a
                      kelly, jesi li i ti prešao na tamnu stranu?
                      :P
                      Misliš zbog avatara?

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: ljetna pauza

                        hehe, ma zbog vj style pisanja u prošlom postu
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #13
                          Re: ljetna pauza

                          Originally posted by Mir7a
                          hehe, ma zbog vj style pisanja u prošlom postu
                          Moram malo mjenjati stilove...VJ je prepoznatljiv nadaleko a ja sam ga se načitao...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Trening preko ljeta

                            Veliki pozdrav svima,nisam dugo bio na forumu niti cito bas stranicu jel jednostavno ne stignem nista . eto skola zavrsila,sutra mi upisi ( nadam se dobrim rezultatima ) pa eto razmisljao sam o jednoj stvari . Ja cu vam je ovdje prilozit i zelim cuti odgovore iskusnih BB-a i ostalih vjezbaca . Unaprijed hvala!
                            Skola je zavrsila,dva mjeseca imam vremena na pretek,preko ljeta imam treninge 5x tjedno pa sam razmisljo... razmisljao sam u te treninge ubacit svoje treninge doma s utezima,zgibovima,sklekovima i trbusnjacima i naravno leđnjacima. Programe neke znam i o tome mi ne treba savjet oko kolko puta moram radit ponavljanja,serije itd. zanima me sljedeca stvar. Da li bi ste vi na svojem mjestu uz treninge koje imam svaki dan ( 18,30 i 19,30 kako kad ) ubacili popodne ili ujutro te treninge. Nekak mi se to cini dobra ideja,prehranu cu sredit,programe znam i znam se cuvat od ozlijeda a i pravilno izvođenje isto tih vjezbi znam. eto htio bi cuti vase savjete za to i jel moguce nabit nesto mase bez suplemenata ali sa sređenom prehranom . Hvala jos jednom !

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ljetna pauza: čime se bavit, kako se hranit...?

                              Jako si mršav dosta ces puno morat jest,ne naravno junk fooda,ja mislim da suplementi dosta veliku ulogu igraju u dobivanju misicne mase.

                              Comment

                              Working...
                              X