Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

    Pošto među temama na forumu nisam našao odgovor pitat ću...

    Možete li mi dat' popis nekih "gotovih" namirnica s kvalitetnim UH koje ne zahtijevaju obradu i pripremu (kao riža, krumpir itd.) da ih mogu koristit u PWM-u pored whey-a

    Ciljam na nešto poput bijelog kruha za koji sam pročit'o da je prihtavljiv jer je u rangu s glukozom

    Originally posted by Soner
    Bijeli kruh je u rangu s glukozom što se tiče GI-ja, znači spada u jednostavne ugljikohidrate, a ako pametno tajmiraš namirnice, možeš ga jest svakodnevno poslije neke jače aktivnosti, npr. poslije HIIT treninga ili treninga s utezima
    (trenutno sam na dijeti)

    Hvala

  • #2
    Re: Gotove namirnice u PWM-u

    Rižini krekeri, izgleda kao stiropor a i okus je kao stiropor
    Možeš uzet i bilo koje pecivo od bijelog brašna (kifla, slanac..), jaffa kekse isto jer imaju neznatnu količinu masti a možeš i raženi kruh onaj u kocki, ima malo više vlakana al opet, može poslužit za pwm, pogotovo na defki
    Chill bro

    Comment


    • #3
      Re: Gotove namirnice u PWM-u

      Sve ok, al' ovi jaffa su mi sumnjivi pošto sam endomorf, no poslije treninga se ne trebam bojat da će to otić' u salo, ne?

      Comment


      • #4
        Re: Gotove namirnice u PWM-u

        banane su ok npr. Whey će dovoljan insulin spike napravit, ali bitno je da se unosi nešto što će se brzo probavit, hrana koja neme vlakna, pogledaj malo voće sa visokim GI.
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • #5
          Re: Gotove namirnice u PWM-u

          Originally posted by bbesic
          Sve ok, al' ovi jaffa su mi sumnjivi pošto sam endomorf, no poslije treninga se ne trebam bojat da će to otić' u salo, ne?
          Ma kakvi jaffa keksi???
          Kao nadomjestak šećera možeš uzeti bombone bez masti (npr. kiki bomboni) ili čak čašu coca cole ili nekog drugog gaziranog pića ali radije se drži dekstroze. A ovo imaj na umu da nije zabranjeno nakon treninga.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

            sta fali jaffa keksima u pwm?
            imaju minimalno masti i znan mali milijun ljudi sta ih konzumira umjesto glukoze tu i tamo

            Comment


            • #7
              Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

              Ma daj,najbolje i najjednostavnije kupiti dex i to je to

              Comment


              • #8
                Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

                Originally posted by FEARiTseLF
                sta fali jaffa keksima u pwm?
                imaju minimalno masti i znan mali milijun ljudi sta ih konzumira umjesto glukoze tu i tamo
                Ja isto jedem junk u pwm-u i uopće mi ne smeta
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • #9
                  Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  sta fali jaffa keksima u pwm?
                  imaju minimalno masti i znan mali milijun ljudi sta ih konzumira umjesto glukoze tu i tamo
                  Upravo to Ja sam ih jeo poslije dedlift treninga il čučnja, tj. kad imam malo zahtjevnije treninge i kad znam da sam zaslužio pošten pwm, i nema ništa loše u jaffa keksićima i wheyu za pwm
                  Chill bro

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

                    fora sa tim junkom je što ima aditive u sebi, a ovako sa voćem uneseš još kao bonus kalij, neke vitamine i sigurno je zdravije.
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

                      Originally posted by rxownz
                      fora sa tim junkom je što ima aditive u sebi, a ovako sa voćem uneseš još kao bonus kalij, neke vitamine i sigurno je zdravije.
                      Istina, to stoji. I sigurno je zdravije posjesti banane ili grožđice nego jaffu, ali nekad mi se jede neki junk a ako ovu jaffu npr tajmiraš poslije treninga, zadovoljiš želju za slatkim a ne napraviš nikakvu štetu
                      Chill bro

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

                        naravno da su grozdice bolje i zdravije al ka sta je kolega soner navea nakon sq/dl svakako moze proc jaffa u pwm

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gotove namirnice (koje ne zahtijevaju obradu...) u PWM-u

                          Suhe smokve su meni preee pree

                          Comment

                          Working...
                          X