Announcement

Collapse
No announcement yet.

Genetika ili??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Genetika ili??

    Originally posted by MarkoPolo View Post
    Pa to nema veze sa prehranom nego sa bolestima i higijenom.. Higijenski uvjeti su bili katastrofa, a umiralo se od najobičnijih groznica, lomova kostiju, otvorenih rana.. itd.. uglavnom, danas su to već banalne medicinski stvari koje se izliječe za par dana ili tjedana.. Grčka je bogata ribom i povrćem.. masline i ostale stvari koje su danas super hrana..

    Dzoro je sve rekao, o GMO i konzerviranoj hrani ne ne moramo raspravljati..

    Danas je više manje svaka kuhinja masna, ne samo američka..
    Itekako ima veze i loša prehrana sa smrtnošću. Pogotovo kod trudnica, novorođenčadi i male djece. Ne samo smrtnost, nego naravno i opće zdravstveno stanje. A ako ćemo već o higijeni, kakva je bila zdravstvena ispravnost namirnica? Lanac opskrbe itd.? Nisu svi živili uz more pa da su mogli ribarit. Mislim, o čemu mi uopće raspravljamo Ne vjerujem da se upuštam u ovakvu raspravu

    Ali to obično tako biva kada se gleda puno filmova gdje se stari Grci izležavaju po cijele dane u svojim mramornim/kamenim palačama, a ropkinje im ubacuju bobice grožđa u usta, vino teče u potocima, neki se čak kupaju u mlijeku i slične stvari, dječica trče po maslinicima. Ma milina...

    Hehe

    Comment


    • #17
      Re: Genetika ili??

      Ja mislim da je realno stanje stvari da je 99,99% ljudi tad jelo šaku riže dnevno. Mizerna količina elite je jela kvalitetno i obilno, a šačica od te elite su bili visoko cijenjeni sportaši, olimpijci, koji su uz to i vježbali. Tako da tih par sportaša je vjerojatno izgledalo dobro, ali ako su takvi ljudi dva puta dnevno jeli nekakav mesni obrok (ovo govorim UVRH glave), to je smiješno prema bilo kojem današnjem početničkom BB jelovniku. A znamo da su potrebne godine kvalitetne prehrane i treninga da bi se dostigao dobar izgled.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #18
        Re: Genetika ili??

        Originally posted by Dida View Post
        Ja mislim da je realno stanje stvari da je 99,99% ljudi tad jelo šaku riže dnevno. Mizerna količina elite je jela kvalitetno i obilno, a šačica od te elite su bili visoko cijenjeni sportaši, olimpijci, koji su uz to i vježbali. Tako da tih par sportaša je vjerojatno izgledalo dobro, ali ako su takvi ljudi dva puta dnevno jeli nekakav mesni obrok (ovo govorim UVRH glave), to je smiješno prema bilo kojem današnjem početničkom BB jelovniku. A znamo da su potrebne godine kvalitetne prehrane i treninga da bi se dostigao dobar izgled.
        Gle, mi možemo samo nagađati, ali nikada nećemo znati kako je 100% bilo.
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment

        Working...
        X