Announcement

Collapse
No announcement yet.

Joso-Moja prehrana...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: moj nova prehrana za masu

    prvi posle TRENINGA 100g UH-ok,zadnji ti je dobar
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #17
      Re: moj nova prehrana za masu

      Ma Kelavra je mislija UH ubacit za ovaj obrok u 20.00...Nebi nikad stavlja UH u zadnji obrok...umisto sta ti uzimas kazein ja jedem posni sa orascastim plodovima...dode na isto

      Comment


      • #18
        Re: moj nova prehrana za masu

        Originally posted by KeLavra View Post
        prvi posle TRENINGA 100g UH-ok,zadnji ti je dobar

        E super...fala na pomoći...

        Comment


        • #19
          Re: moj nova prehrana za masu

          Sori kume ja mislio pod veceru zadnji obrok.da ista sthar sam ja dnevno derem puno posnog i napuhan sam od hrane pa kao zadnji popijeö shejk da izbjegnem jos posnog.a i pase mi radi nekog broja AK
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #20
            Re: moj nova prehrana za masu

            Originally posted by remode View Post
            Sori kume ja mislio pod veceru zadnji obrok.da ista sthar sam ja dnevno derem puno posnog i napuhan sam od hrane pa kao zadnji popijeö shejk da izbjegnem jos posnog.a i pase mi radi nekog broja AK
            Ma i ja ću nakon nekog vrimena uzet kazein...Al triba novaca skupit...do tad cu udarat po posnom heh...

            Comment


            • #21
              Re: moj nova prehrana za masu

              Originally posted by Joso View Post
              20 god-193 cm-92 kg


              9.00-zobene 150g+2 banane+naranča ili jabuka
              12.00-4 cijela jaja+crni kruh
              14.00-piletina 250g+riža ili tjestenina 150 g+salata
              17.00-tuna+crni kruh ili isto sta i za ručak piletina+riža
              pola sata prije treninga BCAA+kreatin
              18.00 trening
              nakon treninga whey+glukoza
              20.00-piletina 250g+salata
              23.30-posni 250g+50g badema
              Ja s 79kg imam puno jaci dorucak od tebe Da, fali ti P u prvom obroku. Mjerica wheya na prazan zeludac odmah ujutro je odlicna, ja to popijem kroz par minuta dok pripremam dorucak. Nedostaje ti ponesto UH u obroku poslije treninga, ali tu i dalje treba prevladavati P
              Prije spavanja pojedi i vise posnog ako mozes, ja "puknem" i do 500g

              Originally posted by trisus View Post
              i kakav je okus??
              Zlica lanenog totalno promjeni okus posnom, meni se ne svidja.

              Originally posted by Joso View Post
              Ma i ja ću nakon nekog vrimena uzet kazein...Al triba novaca skupit...do tad cu udarat po posnom heh...
              Posni je po meni puno bolji odabir. Fino napuni zeludac prije spavanja dok bi od jednog shakea ostao gladan.
              Last edited by Premium.Better; 06-04-12, 16:41.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #22
                Re: moj nova prehrana za masu

                [QUOTE=Premium.Better;899672]Ja s 79kg imam puno jaci dorucak od tebe Da, fali ti P u prvom obroku. Mjerica wheya na prazan zeludac odmah ujutro je odlicna, ja to popijem kroz par minuta dok pripremam dorucak. Nedostaje ti ponesto UH u obroku poslije treninga, ali tu i dalje treba prevladavati P
                Prije spavanja pojedi i vise posnog ako mozes, ja "puknem" i do 500g


                Pa meni se ovo moje sasvim dovoljno cini za dorucak...Pa šta ti pojedeš čovjeće? ...

                Comment

                Working...
                X