Announcement

Collapse
No announcement yet.

martin031 prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • martin031 prehrana

    pozz ovako treniram 3 mjeseca nisam se bas pridrzavo prehrane ali bi vas pito za savjet napravio sam si jelovnik a nezgodno je sto sam u skolskom domu u zg pijem proteine i deks poslije treninga krenio sam sa 57 kila sad sam vec na 64 imam 176 cm 16godina dosad nisam se bas striktno pridrzavo prehrane ali jeo sam dosta proteina i uh pa sam valj zato i dobio 7 kila heh tako ugl dosad nisam se drzo prehrane ali od danas bi hjeo tako poceti ali vi recite jeli ok ili ne???jelovnik

    7,00 zobene 100 grama nemasno mlijeko ili voda
    9,00 2 banane ili neko voce
    11,00 100 grama pilecih prsa ili 100 grama tunjevine i neki integralni kruh
    13,30 rucak nesto sto vec ima u domu kojih 100 200 grama piletine beckog ili neko varivo ugl neko meso vecino ali nekad i varivo
    15,00 voce neko ili 2 banane
    16,00 trening
    18,00 whey 30 grama i 30 grama deksteroze
    19,00 riza ili jaja ili gulas ugl tako nesto zavisi o domu i nekad puding bude banana ili neko voce koje daju
    21,00 tunjevina 100 gr ili pileca prsa 100 grama neki integralni kruh
    22,00 200gr posnog sira

  • #2
    Re: martin031 prehrana

    Originally posted by martin031
    pozz ovako treniram 3 mjeseca nisam se bas pridrzavo prehrane ali bi vas pito za savjet napravio sam si jelovnik a nezgodno je sto sam u skolskom domu u zg pijem proteine i deks poslije treninga krenio sam sa 57 kila sad sam vec na 64 imam 176 cm 16godina dosad nisam se bas striktno pridrzavo prehrane ali jeo sam dosta proteina i uh pa sam valj zato i dobio 7 kila heh tako ugl dosad nisam se drzo prehrane ali od danas bi hjeo tako poceti ali vi recite jeli ok ili ne???jelovnik

    7,00 zobene 100 grama nemasno mlijeko ili voda
    9,00 2 banane ili neko voce
    11,00 100 grama pilecih prsa ili 100 grama tunjevine i neki integralni kruh
    13,30 rucak nesto sto vec ima u domu kojih 100 200 grama piletine beckog ili neko varivo ugl neko meso vecino ali nekad i varivo
    15,00 voce neko ili 2 banane
    16,00 trening
    18,00 whey 30 grama i 30 grama deksteroze
    19,00 riza ili jaja ili gulas ugl tako nesto zavisi o domu i nekad puding bude banana ili neko voce koje daju
    21,00 tunjevina 100 gr ili pileca prsa 100 grama neki integralni kruh
    22,00 200gr posnog sira
    ujutro u zobene ubaci mjericu wheya ako si u mogucnosti(sko nisi onda baren pola)
    sa tunjevinom se ne jede kruh jer je to onda p+uh+m obrok a to ne ide zajedno
    kani se tih bečkih..varivo je ok ako ima mesa uz njega
    ne triba ti opet voće popodne...dovoljno je ujutro a tad ti je i najbolje uzet voce
    30g dexa ti je malo ako se satares na treningu kao ja(jedino ako si na defki)
    opet ti voće...kani ga se!
    tunjevinu polij maslinovin uljen i ubaci nesto povrća tako da ti ni nece tribat kruh
    sa posnin ubaci jos nesto dobrih masti kao sto su orašari i sjemenke ili 2 kapsule lanenog ulja

    e i da...daj ubaci negdi i jos min 5 jaja(cijelih)
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #3
      Re: martin031 prehrana

      a jer moze maslinovo ulje sa posnim?sad mogu jest jaja al kad krenem u zg bit ce tesko jer sam u domu preko tjedna

      Comment


      • #4
        Re: martin031 prehrana

        Originally posted by martin031
        a jer moze maslinovo ulje sa posnim?sad mogu jest jaja al kad krenem u zg bit ce tesko jer sam u domu preko tjedna
        Mozes i maslinovo ili laneno,ili bademe

        Comment


        • #5
          Re: martin031 prehrana

          ujutro u zobene ubaci mjericu wheya ako si u mogucnosti(sko nisi onda baren pola)
          sa tunjevinom se ne jede kruh jer je to onda p+uh+m obrok a to ne ide zajedno
          kani se tih bečkih..varivo je ok ako ima mesa uz njega
          ne triba ti opet voće popodne...dovoljno je ujutro a tad ti je i najbolje uzet voce
          30g dexa ti je malo ako se satares na treningu kao ja(jedino ako si na defki)
          opet ti voće...kani ga se!
          tunjevinu polij maslinovin uljen i ubaci nesto povrća tako da ti ni nece tribat kruh
          sa posnin ubaci jos nesto dobrih masti kao sto su orašari i sjemenke ili 2 kapsule lanenog ulja

          e i da...daj ubaci negdi i jos min 5 jaja(cijelih)
          pošto tunjevinu ne mogu jesti bez ičega, dali prolazi opcija tunjevina plus posni/zrnati sir bez kruha?
          jer tako jedino mogu pojesti tunu a da ostane u meni.
          i još jedno pitanje. dali su variva BB approved. mislim na varivo kelj, grah i sl.

          Comment


          • #6
            Re: martin031 prehrana

            ma covjece uzmi si koju krisku tog hljeba integralnog nece ti naskodit, nemoj se dzaba patit, nek se javi taj koji ce svaki dan jest samu tunjevinu onaku konzerviranu solo


            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: martin031 prehrana

              Originally posted by SemaMare
              ma covjece uzmi si koju krisku tog hljeba integralnog nece ti naskodit, nemoj se dzaba patit, nek se javi taj koji ce svaki dan jest samu tunjevinu onaku konzerviranu solo


              ja???
              a nekad i malo salate uz nju
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #8
                Re: martin031 prehrana

                Originally posted by giusseppe7777
                ja???
                a nekad i malo salate uz nju

                jaro moj divim ti se onda, meni to dodje ko da jedes neku bljuhotinu bez hljeba
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: martin031 prehrana

                  Originally posted by SemaMare
                  Originally posted by giusseppe7777
                  ja???
                  a nekad i malo salate uz nju

                  jaro moj divim ti se onda, meni to dodje ko da jedes neku bljuhotinu bez hljeba
                  tako je i meni bije problem nekoć...al san se navika...najlipse klizi kad lipo napravin salatu od pomidora i krastavaca uz to...
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment

                  Working...
                  X