Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skums - moja prehrana - masa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Skums - moja prehrana - masa

    mislim i da je taj među boljima jer znam osobno "gorile" iz terke koje ga piju!!!

    Comment


    • #17
      Re: Skums - moja prehrana - masa

      Originally posted by kupislav
      da možeš slobodno kazein umjesto posnog!!
      a imaš i onaj dymatize elite 12h(1kg - 215kn)... kombinacija brzih i sporoopuštajučih proteina sa dodatkom BCAA i glutaminom.. dečki iz teretane kažu da to piju prije spavanja s vodom..
      kelly, šta ti kažeš na ovog za prije spavanja?
      Nije baš nešto...
      bolji je ovaj:
      http://www.building-body.com/shop/produ ... n_-2260_g/

      i ovaj nije loš:
      http://www.building-body.com/shop/produ ... 0_-_750_g/
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Skums - moja prehrana - masa

        jeli realno za očekivati da ću za 3 mjeseca nabaciti oko 5 kila mišične mase?
        naravno, sa prehranom koju sam ranije naveo?
        jer već radim po tom programu oko 6 tjedana i ne vidim neke rezultate.
        manje više radim sa istim kilažama u teretani, jer jednostavno ne ide više.
        budem se uslikao pa ću svaki mjesec promatrati stanje.

        Comment


        • #19
          Re: Skums - moja prehrana - masa

          Originally posted by Skums
          jeli realno za očekivati da ću za 3 mjeseca nabaciti oko 5 kila mišične mase?
          naravno, sa prehranom koju sam ranije naveo?
          jer već radim po tom programu oko 6 tjedana i ne vidim neke rezultate.
          manje više radim sa istim kilažama u teretani, jer jednostavno ne ide više.
          budem se uslikao pa ću svaki mjesec promatrati stanje.
          ja dobivam pol kile po tjednu, dakle 2kile u mj dana.. sad sam u plusu 3,5kg u mjesec i pol dana i idem gore.. u teretani 4xtjedno s tim da zapisujem kilaže i progresivno dižem kad dođem na 8 ponavljanja.. tj. - radim bench sa 60kg i ako u 4serije dignem 8x60kg onda drugi put dižem bench na 65kg i sve dok ne dignem 4serije 8 ponavljanja, ne dižem 5kg +
          http://www.martinturk.com
          Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

          Comment


          • #20
            Re: Skums - moja prehrana - masa

            fino ti onda rasteš. pa nije mi jasno, počeo sam jesti onako bogovski. i na treningu se ubijem ko životinja. recimo jučer sam ubio ruke tako da kad sam stisnuo biceps u slačionici, pomislio sam da će mi koža popucati
            isto tako mislim da ne spadam u one hardgainere. mislim da sam u zlatnoj sredini.

            Comment


            • #21
              Re: Skums - moja prehrana - masa

              Originally posted by Skums
              fino ti onda rasteš. pa nije mi jasno, počeo sam jesti onako bogovski. i na treningu se ubijem ko životinja. recimo jučer sam ubio ruke tako da kad sam stisnuo biceps u slačionici, pomislio sam da će mi koža popucati
              isto tako mislim da ne spadam u one hardgainere. mislim da sam u zlatnoj sredini.
              ja sam počeo rasti tek kad sam uvidio računajući bazalni (i kolko mi kalorija potrebno kroz dan) da jedem ultra malo, tj. da je jako teško dostić kalorijski unos od 2800k (u dane kad ne treniram) do 3100 (trening) dnevno.. e, tek kada sam počeo računati unos kalorija i dolazit do navedenih brojka vaga konstantno pokazuje prirast.. u trbuhu sam dobio čist malo masti.. ja sam ekto inače..
              http://www.martinturk.com
              Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

              Comment


              • #22
                Re: Skums - moja prehrana - masa

                budem si proračunao radne i neradne dane pa ću vidjeti dali smo u plusu ili minusu. trudim se u svakom obroku unijeti minimalno 30g P i to mi uspijeva. a čisto sumnjam da ne usnosim dovoljno kalorija. vidjet ćemo nakon računice.

                Comment


                • #23
                  Re: Skums - moja prehrana - masa

                  Originally posted by Skums
                  budem si proračunao radne i neradne dane pa ću vidjeti dali smo u plusu ili minusu. trudim se u svakom obroku unijeti minimalno 30g P i to mi uspijeva. a čisto sumnjam da ne usnosim dovoljno kalorija. vidjet ćemo nakon računice.
                  regaj se na http://www.livestrong.com/

                  moj profil - http://www.livestrong.com/thedailyplate ... kdogphoto/

                  stvarno odlično za pratit.. full jednostavno.. možeš ubacivat svoju hranu samo treba slikat etiketu da oni to verificiraju.. meni se to neda pa koristi standardne vrijednosti..
                  http://www.martinturk.com
                  Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                  Comment


                  • #24
                    Re: Skums - moja prehrana - masa

                    sounds interesting.
                    budem se malo pozabavio time kad dođem sa posla.
                    ima tu manje više sve hrane?
                    ima jedan problem. ne znam količine koje sam pojeo. još kod kuće mogu pratiti, ali kad idem na ručak na poslu onda je to malo teže. mogu onako odokativno.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Skums - moja prehrana - masa

                      Originally posted by Skums
                      sounds interesting.
                      budem se malo pozabavio time kad dođem sa posla.
                      ima tu manje više sve hrane?
                      ima jedan problem. ne znam količine koje sam pojeo. još kod kuće mogu pratiti, ali kad idem na ručak na poslu onda je to malo teže. mogu onako odokativno.
                      doma imam digitalnu vagu pa si važem.. recimo 200g zobi ujutro itd.. a ostalo na poslu odokativno.. tj nosim si od doma 500g piletine pa znam i za to.. al ovak sendviče odokativno.. ima više od 200 000 artikala.. samo napišeš recimo turkey sandwich i izbaci ti na biranje 50 sendviča.. svi približno imaju iste vrijednosti, izabereš onaj koji ti najviše paše.. i za mene funkcionira koliko vidiš.. čak ti pokaže tablicu, tj. sumu kolko si taj dan pojeo P/UH/M u gramima i postocima, pa za tjedan, mjesec.. ma odlično.. a za svaki dan imaš - ti moraš pojesti xx, preostalo ti je xx..

                      Predlažem da staviš onu drugu opciju kad računaš bazalni.. jer ostale uključuju i teretanu pa ti automatski računa dnevno 2800 i više (ovisi kolko si visok i kg) kalorija.. ja radije imam narihtano da mi računa do 2200k, a onda kaže - prekoračili ste xx.. dnevno idem na + 500k
                      http://www.martinturk.com
                      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                      Comment


                      • #26
                        Re: Skums - moja prehrana - masa

                        ok, hvala.
                        budem se malo poigrao time.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Skums - moja prehrana - masa

                          dali je ok sat vremena nakon PWM-a pojesti 6 tvrdo kuhanih jaja?
                          znači samo cijela jaja. eventualno neko povrče pojesti (papriku ili paradajz).
                          ili možda samo bjelanjke sa integralnim kruhom?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Skums - moja prehrana - masa

                            Originally posted by Skums
                            dali je ok sat vremena nakon PWM-a pojesti 6 tvrdo kuhanih jaja?
                            znači samo cijela jaja. eventualno neko povrče pojesti (papriku ili paradajz).
                            ili možda samo bjelanjke sa integralnim kruhom?
                            Ak si na defki dobro je jer su jaja P+M, ak si na masi onda svi obroci P+UH osim zadnjeg.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Skums - moja prehrana - masa

                              A što je onda zadnji obrok P ili UH

                              Comment


                              • #30
                                Re: Skums - moja prehrana - masa

                                Originally posted by NYroby
                                A što je onda zadnji obrok P ili UH
                                Zadnji obrok je P+M.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X