Announcement

Collapse
No announcement yet.

noname - Prehrana za mršavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noname - Prehrana za mršavljenje

    Evo mog plana prehrane pa komentirajte...Cilj mi je smanjiti kilograme
    Doručak: 1 sat prije treninga
    L karnitin po uputi 2 žlice, zobene pahuljice sa mlijekom

    Trening: Cardio + trbušnjaci...

    Nakon treninga: Whey iz DM-a

    Ručak : običan bez kruha

    Marenda u školi :sendvič pureća prsa i integralni kruh + jogurt

    Večera: tuna.jaja ili salata

  • #2
    Re: Prehrana za mršavljenje

    loše sinko moj...ne znan sto da komentiran na ovo...
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana za mršavljenje

      ako si i citao forum, bolje reci da nisi... a ako ga stvarno nisi citao, onda ga procitaj.
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana za mršavljenje

        A pročitao sam forum, možda ne sve u detalje ali jesam, stvar je u tome da sam dobio 100 savjeta i zbunjen sam, neznam da jedem prije cardia ujutro ili nakon i takve stvari..

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana za mršavljenje

          da si citao znao bi da moras imati najmanje 5 obroka u danu,i nejesti jaja za veceru...znam da ti je trenutno previse informacija,ali citaj dalje...prvi obrok ubaci sa wheyom neke zobene,kruh izbaci iz prehrane,a ako ga vec jedes jedi ga malo i pogotovo ne bijeli...svaki obrok mora sadrazvati p nemoj mjesati uh+m vec p+m i p+uh...ujutro jedi uh pa postepeno kako dan ide smanjuj ih,zadnjo obrok mora biti neki sporoopustajuci protein poput sira,kazein itd...+m!zasto radis samo trbusnjake?odradi ujutro kardio,a popodne se baci na trening,posto je mrsavljenje smanji odmor izmedu serija na nekih 30 sekundi i pumpaj ako treniras kuci radi sklekove,trbusnjake,ledne,cucnjeve,zgibove imas milijone vjezbi kod kuce koje mozes napraviti,mozes kupiti par podesivih bucica i one su ti dovoljen za jako solidan pocetak,sa njima mozes raditi gotovo sve za sada...treniraj i jedi i rezultati ce doci!ujutro ne pretjeruj sa kardiom tj ne pedalaj ili ne sprintaj kao ludak dovoljno je umjerenim tempom nekih 40 min...jos usto napravi tri puta tjedno min nesto od ovoga ili kreni u teretanu...zivio i citaj jos puuuuuuuuuuno!
          Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana za mršavljenje

            Evo promejna
            Dakle ujutro doručak na tašte (cca sat do pol sata prije l carnitin)

            Trening :Cardio na orbitreku + vježbe tipa trbušnjaci,sklekovi, zgibovi s bućicama.

            Doručak : 300 ml whey iz DM-a u vodi + šaka zobenih pahuljica sa njim

            Ručak :što se kuha bez kruha i pretjerivanja

            marenda u školi: mavrović + 5 dkg purećih prsa + yogurt

            Večera posni sir ili tuna, salata itd

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana za mršavljenje

              ma kakav whey iz DM-a...to sigurno nisi na ovoj stranici pročita da neko koristi...
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana za mršavljenje

                O Boze.
                There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana za mršavljenje

                  prika,ja sam ti napisao stvarno vecinu toga,ali opet nisi cita dalje po forumu...molim te imas pretraznik upisi prehrana ili jos bolje imas jelovnike forumasa pa citaj!!!
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment

                  Working...
                  X