Announcement

Collapse
No announcement yet.

bbforlife - moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bbforlife - moja prehrana

    bok ljudi..novi sam ovdje pa vas sve pozdravljam

    evo vam nesto o meni i moja prehrana

    Visok 188,Tezak 69 kg..i imam 17 godina i jako sam mrsav..u cilju mi je do ljeta dobit sto vise mase tj kila..inace idem u teretanu 3,4 mjeseca.promjene su "vidne" sto se tice strukture al fali MASE .evo vam moj jelovnik kojeg sam slozio sad gledajuci odnosno citajuci sve ove bb forume.. btw do sada sam jeo sve i svasta dok nisam skuzio da od tog nemam koristi

    07:00 zobene 120 g + mlijeko + 2 zlice meda
    10:35 sendvic u skoli..(neznam koja salama ..al salama i sir budu unutra)
    14:00 ručak..uvijek juha + neko meso i 2-3 jaja
    17:00 mali sendvic , sir + salama + 1 jaje
    18:00 trening
    19:00 sendvic, sir + salama + 2 jaja
    21:30 vecera..isto kao i za rucak + 1,2 jaja
    22:00 200-250 g posnog sira(inace nevolim bas ovaj sir pa mozete mi rec nesto slicno kao to a da je vise "jestiv"

    to je moj jelovnik..kad skupim nes para uzet cu si whey i ubacit cu ga ujutro s zobenim( 1 mjerica) i poslje treninga..

    primam bilo kakve kritike..inace jos sam "zelen" sto se tice znanja o proteinima i tim stvarima..

  • #2
    Re: bbforlife - moja prehrana

    Nije skroz lose, ali je lose.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #3
      Re: bbforlife - moja prehrana

      haha..nije skroz lose al je lose XD..inace sta da promjenim / dodam ?

      Comment


      • #4
        Re: bbforlife - moja prehrana

        hmm.. ja bi na ovo rekao da ti jedva signes dnevno da pojedes te svoje obroke,
        i to po 1-2 jajeta to je sitno skroz, potanko pravo,
        zobene ujutro i posni navece moze proc,
        ovo ostalo skroz promjeni,
        smanji tu 4 obroka i ova gore 2 neka bude 6 ukupno i to je to,
        u jedan obrok ubaci tunjevinu i nesto malo salate i malo crnog hljeba
        drugi obrok - riza i nesto malo mesa( il bilo koji drugi komplexni uh) tj obrok prije trneinga
        posle trneinga bi bilo dobro da uzmes kuhanih bjeanjaka al bar jedno 5 komada i parce bijelog hljeba ,
        i jos jedan obrok napravi sa piletinom il necim drugim, al da to bude bogatije malo UH i P a ne samo 1 , 2 jajeta
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: bbforlife - moja prehrana

          Originally posted by bbforlife
          bok ljudi..novi sam ovdje pa vas sve pozdravljam

          evo vam nesto o meni i moja prehrana

          Visok 188,Tezak 69 kg..i imam 17 godina i jako sam mrsav..u cilju mi je do ljeta dobit sto vise mase tj kila..inace idem u teretanu 3,4 mjeseca.promjene su "vidne" sto se tice strukture al fali MASE .evo vam moj jelovnik kojeg sam slozio sad gledajuci odnosno citajuci sve ove bb forume.. btw do sada sam jeo sve i svasta dok nisam skuzio da od tog nemam koristi

          07:00 zobene 120 g + mlijeko + 2 zlice meda
          10:35 sendvic u skoli..(neznam koja salama ..al salama i sir budu unutra)
          14:00 ručak..uvijek juha + neko meso i 2-3 jaja
          17:00 mali sendvic , sir + salama + 1 jaje
          18:00 trening
          19:00 sendvic, sir + salama + 2 jaja
          21:30 vecera..isto kao i za rucak + 1,2 jaja
          22:00 200-250 g posnog sira(inace nevolim bas ovaj sir pa mozete mi rec nesto slicno kao to a da je vise "jestiv"

          to je moj jelovnik..kad skupim nes para uzet cu si whey i ubacit cu ga ujutro s zobenim( 1 mjerica) i poslje treninga..

          primam bilo kakve kritike..inace jos sam "zelen" sto se tice znanja o proteinima i tim stvarima..
          Nije skroz loše nego je katastrofalno.
          Do 14 sati ne pojedeš ni mrvu proteina. Dakle umjesto sendviča pojedi na odmoru neku tunu, ili posni sir. Eventualno nosi jaja u školu. Ako već jedeš sendvič, onda uzmi intergralni kruh sa dimcek salamom ili delux šunkom.
          Nakon treninga kad je najvažnije vrijeme za obrok ti jedeš sendvič. Obavezno promijeni. Umjesto toga ide whey protein i dekstroza ali ako nemaš para za to uzmi piletinu i rižu. Ručak i večera su ok i posni sir prije spavanje je u redu.
          Ako budeš kupovao whey protein, pij ga ujutro sa zobenima.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: bbforlife - moja prehrana

            hvala decki na odgovorima al ovo su fkt preveliki troskovi..kad bi si uzeo whey bili mi bilo isplatljivije?..znaci da poslje treninga ne uzimam piletinu i rize nego samo popijem whey?? jel to uredu? il npr da u skoli pojedem sendvic obican + whey.. il ce mi to na kraju biti previse unosa wheya ( 3 puta )

            Comment


            • #7
              Re: bbforlife - moja prehrana

              Originally posted by bbforlife
              hvala decki na odgovorima al ovo su fkt preveliki troskovi..kad bi si uzeo whey bili mi bilo isplatljivije?..znaci da poslje treninga ne uzimam piletinu i rize nego samo popijem whey?? jel to uredu? il npr da u skoli pojedem sendvic obican + whey.. il ce mi to na kraju biti previse unosa wheya ( 3 puta )
              Poslije treninga trebas popiti Whey, a poslije opet trebas pojesti piletinu. Tri puta dnevo Whey nije puno, ponekad je pozeljno i vise, npr. ujutro, prije i poslije treninga.
              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

              Comment


              • #8
                Re: bbforlife - moja prehrana

                tnx svima..inace ove zobene pahuljice mi se fkt gade :S..mucno mi bude poslje..mogu ja neke druge??npr tipa cokolino il to ..

                Comment


                • #9
                  Re: bbforlife - moja prehrana

                  nemogu editirat postove..pa cu ovako napisat..jucer sam imo 69.2 kg..danas 70.2 -.- ??..ista obuca i odjeca..inace moj stari je do 17 godine bio mrsav isto ko i ja..i odjednom se poceo debljat..jel to genetika il vaga ne radi

                  Comment


                  • #10
                    Re: bbforlife - moja prehrana

                    Originally posted by bbforlife
                    tnx svima..inace ove zobene pahuljice mi se fkt gade :S..mucno mi bude poslje..mogu ja neke druge??npr tipa cokolino il to ..
                    Pomiri se s time. Jedina alternativa moze biti kvalitetni razeni kruh, ali preporucam ti da zobene razmiksas s Whey - em i bananom ili umjesto banane ubacis zlicu meda.
                    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                    Comment

                    Working...
                    X