Announcement

Collapse
No announcement yet.

kicoblek - moj program prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kicoblek - moj program prehrane

    visina mi je 188 , a trenutno sam na 92 kile , na masi sam trenutno do četvrtog mjeseca, pa ako ima ko kakav savjet da da slobodno, a jelovnik mi je sljedeci ;

    posto radim od 6 prvi obrok mi je u 4,45
    1. pahuljice ( neke 5 razlicitih vrsta zitarica) s mlijekom , 5 jaja citavih nekad pecene , nekad kuhana, 100 grama posnog , jedna banana , 2 kasike lanenog ulja.

    2. 9 sati .protein weider80 30 grama , jabuka ( ili integralna kifla)

    3. 14 sati . 200 grama ( piletina , puretina , tunjevina ), 125 grama integralne rize ( ona u vrecici od unclebena) dva paradaiz

    4. 16 sati. prije treninga na 2 sata. 5 jaja ( ili protein od weidera809, 100 g pahuljica s mlijekom, jabuka .

    5. 19 sati . poslije treninga myomax od sciteca 135 grama.

    6. 20 i 30 sati . vecera slicna rucku samo mjesto pradaiza oveca paprika i krastavac.

    7. 22 sata . weider80 i 100 grama posnog , dve kasike lanenog ulja,



    ako ima tko kakav savjet da nesto korigiram hvala

  • #2
    Re: evo cim se ja tovim

    ovaj 2 obrok ti je dosta tanak, slabo ti je samo dodatka uzimat, vidi jos malo tunjevine ubaci il pilecih fileta, i nemoj prije treninga mlijeka uzimat sa tim pahuljicama, bolje ti je rize uz jaja il krompira ubacit , prije treninga da imas goriva komplexnih UH , cini mi se da je ok ovo ostalo , samo cijepaj ,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: evo cim se ja tovim

      Po meni lose. U dorucku tj. prvom obroku popij Whey s brzim UH ( kuhinjska zlica meda ili dekstroze ili jedna banana, najbolje med kako mi je rekao instruktor u teretani ) i zobenim pahuljicama ( 100 - 150 g ), posni sir mozes ostaviti jer vidim da ti je drugi obrok dosta kasno. Umjesto integralne rize ponekad ubaci kuhani obicni ili slatki krumpir ili integralnu tjesteninu. Obrok prije treninga neka ti bude oko 30 - 60 minuta prije treninga. Zadnji obrok mislim da moze biti i 250 g posnoga sira. To je po meni to.
      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

      Comment


      • #4
        Re: evo cim se ja tovim

        Originally posted by Wolf1524
        Po meni lose. U dorucku tj. prvom obroku popij Whey s brzim UH ( kuhinjska zlica meda ili dekstroze ili jedna banana, najbolje med kako mi je rekao instruktor u teretani ) i zobenim pahuljicama ( 100 - 150 g ), posni sir mozes ostaviti jer vidim da ti je drugi obrok dosta kasno. Umjesto integralne rize ponekad ubaci kuhani obicni ili slatki krumpir ili integralnu tjesteninu. Obrok prije treninga neka ti bude oko 30 - 60 minuta prije treninga. Zadnji obrok mislim da moze biti i 250 g posnoga sira. To je po meni to.
        30 min prije treninga jest jos ako se podobro najede kud ce sta ce ? sjedit u teretani pa nek se vari jedno sat vremena pa onda derat
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: evo cim se ja tovim

          za dorucak probaj se dic 5-10 min ranije pa prvo pojest mjeru whey-a sa zobenima i vodom pa nakon nekih 30 min jedi jaja i posni posto ti je drugi obrok dosta kasno...ako nemozes cekat pola sata onda je i ovo ok po meni
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #6
            Re: evo cim se ja tovim

            Originally posted by SemaMare
            ovaj 2 obrok ti je dosta tanak, slabo ti je samo dodatka uzimat, vidi jos malo tunjevine ubaci il pilecih fileta, i nemoj prije treninga mlijeka uzimat sa tim pahuljicama, bolje ti je rize uz jaja il krompira ubacit , prije treninga da imas goriva komplexnih UH , cini mi se da je ok ovo ostalo , samo cijepaj ,



            da mogao bi , još i ubaciti neki sendvić u drugi obrok ,

            Comment


            • #7
              Re: evo cim se ja tovim

              Originally posted by Archiv3r
              za dorucak probaj se dic 5-10 min ranije pa prvo pojest mjeru whey-a sa zobenima i vodom pa nakon nekih 30 min jedi jaja i posni posto ti je drugi obrok dosta kasno...ako nemozes cekat pola sata onda je i ovo ok po meni


              hheh nemogu ranije i ovako jedva izdrzim na poslu da nezaspem

              Comment


              • #8
                Re: evo cim se ja tovim

                onda samo pojacaj 2 obrok 4. izmjeni(ona jaja se razgradjuju do 4 sata sto ti nije potrebno) uh+p

                sad jos vidi za 7.obrok, ja bi povecao posni na 200g sad ti vidi jel ti 100g dosta
                Originally posted by Bilderčić
                Originally posted by Dehydronator
                sve do grama tjedno je natural
                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                Comment


                • #9
                  Re: evo cim se ja tovim

                  Originally posted by SemaMare
                  Originally posted by Wolf1524
                  Po meni lose. U dorucku tj. prvom obroku popij Whey s brzim UH ( kuhinjska zlica meda ili dekstroze ili jedna banana, najbolje med kako mi je rekao instruktor u teretani ) i zobenim pahuljicama ( 100 - 150 g ), posni sir mozes ostaviti jer vidim da ti je drugi obrok dosta kasno. Umjesto integralne rize ponekad ubaci kuhani obicni ili slatki krumpir ili integralnu tjesteninu. Obrok prije treninga neka ti bude oko 30 - 60 minuta prije treninga. Zadnji obrok mislim da moze biti i 250 g posnoga sira. To je po meni to.
                  30 min prije treninga jest jos ako se podobro najede kud ce sta ce ? sjedit u teretani pa nek se vari jedno sat vremena pa onda derat
                  Dobro bolje 60 minuta. 2 sata mi se cini da ide pomalo gladan trenirati.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment

                  Working...
                  X