Announcement

Collapse
No announcement yet.

marinxy - Moja ideja za prehranu... ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marinxy - Moja ideja za prehranu... ?

    05:30 - Burner Ultra Ripped 1 kapsula
    06:30 - Protein shake (zamjenski obrok) Inkospor + Muesli 6 vrsta zitarica (sa vodom)
    09:30 - Dorucak - pileca prsa + 2 jaja + ingegralna riza ili tuna + posni sir + kruh sa punim zrnom zobi + 2x Omega 3 (svaka je 1000mg, EPA 180 DHA 120 ) + 1x kapsula cesnjaka (alicin) + zeleni čaj
    10:30 - Burner Ultra Ripped 1 kapsula
    11:45 - Rucak (normalni rucak, meso UH + salata) + zeleni čaj (rucak podijelim u 2 dijela)
    14:00 - Voce (Banana, jabuka + mix orasastih plodova)
    15:30 - Rucak #2 (drugi dio rucka) - zadnji UH iz hrane za dan
    17:00 - Protein shake (zamjenski obrok) Inkospor + 5mg L-Glutamine Scitec
    17:45 - Kreatin Cell-Tec Inkospor + voda + L-Carnitine Multipower 500ml
    18:00 - 19:30 - TRENING + voda (zadnjih pola sata Inkospor Whey + Kreatin Cell-Tec + 10mg L-Glutamine Scitec) + Omega 3 (svaka je 1000mg, EPA 180 DHA 120 )
    21:00 - Vecera - Pileca prsa + 2 jaja + posni sir
    22:30 - L-Glutamine 5mg


    Cini mi se da bih jos u ovo sve morao ubaciti negdje aminokiseline pred kraj dana i onda bi to vise-manje bio potpuni program? Sto vi mislite?

    Kako vam se cini i da li bih stogod trebao mijenjati/dodati?

    Ova prehrana se odnosi na 3x tjedno teretana + 2x tjedno intenzivni cardio (insanity).

    Cilj mi je postepeno povecanje misicne mase I paralelno lagano skidanje masnoce kroz period od 90 dana...


    LP!
    P90X I hate it! But I LOVE IT!!

  • #2
    Re: Moja ideja za prehranu... ?

    Jesi računao koliko je ovo sve skupa kalorija? kolko ima P, UH, M

    - Izbaci muesli iz drugog obroka i ubaci zobene i žlicu meda
    - Poslje treninga ide P+UH, a makni omega3 i stavi ih za zadnji obrok sa posnim ili pilećim prsima/jajima

    ovo drugo mi se čini više manje ok, pričekaj da vidimo šta drugi kažu.... e paralelno dobivat masu i skidat masti rađe digni kile sad preko zime dok se ne počmeš mastit a iza nove kad zatopli udri jednu defku poštenu.
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #3
      Re: Moja ideja za prehranu... ?

      Originally posted by sthooligan
      Jesi računao koliko je ovo sve skupa kalorija? kolko ima P, UH, M

      - Izbaci muesli iz drugog obroka i ubaci zobene i žlicu meda
      - Poslje treninga ide P+UH, a makni omega3 i stavi ih za zadnji obrok sa posnim ili pilećim prsima/jajima

      ovo drugo mi se čini više manje ok, pričekaj da vidimo šta drugi kažu.... e paralelno dobivat masu i skidat masti rađe digni kile sad preko zime dok se ne počmeš mastit a iza nove kad zatopli udri jednu defku poštenu.
      Bok!

      Fala na odgovoru!

      Gle, ne znam na koji "drugi obrok" mislis? Ovaj "muesli" mix jedem samo jednom i to za dorucak... Btw, ne znam da li znas na sto mislim ali ti je to onaj "viola musli 6 vrsta zitarica"https://shop.gea.com.hr/p-366-viola-...ca-1000-g.aspx - U tome, medju ostalim, ima i zobenih... dali mislis da je to mozda malo prejako sa UH?

      Omega 3 mogu pomaknuti bez problema. Ovaj UH poslije treninga me malo muci, posto popijem whey i tek onda poslije imam veceru oko 21:00, nije li to malo prekasno da uzmem UH? Mozda da umjesto whey-a uzmem proteinski shake? On ima vise UH...


      Btw. nisam jos racunao sve skupa koliko to ispadne UH i ostalih ali budem cim prije posto dosta toga ima...
      P90X I hate it! But I LOVE IT!!

      Comment


      • #4
        Re: Moja ideja za prehranu... ?

        Ove musli su 24kg/kg i sigurno imaju šećera, prebaci se na zobene 1kg/4kn

        A poslje treninga P+UH oko 20:00, a večeru stavi u 22:30 i tu rokneš glutamin, posni/pileća prsa i omega 3
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #5
          Re: Moja ideja za prehranu... ?

          Originally posted by sthooligan
          Ove musli su 24kg/kg i sigurno imaju šećera, prebaci se na zobene 1kg/4kn

          A poslje treninga P+UH oko 20:00, a večeru stavi u 22:30 i tu rokneš glutamin, posni/pileća prsa i omega 3
          A, pise bez dodanih secera osim vocnih nutra sto su

          Ok, mogu i zobene, nije problem... daj mi hint di ih ima povoljno za nabavit ako si iz ZG...

          Ha, samo mi objasni ovaj P+UH poslije treninga? U kojem obliku to mislis?

          Poz!
          P90X I hate it! But I LOVE IT!!

          Comment


          • #6
            Re: Moja ideja za prehranu... ?

            Ja sam zobene vidio svugdje - Getro, Interspar, Mercator, itd. da ne nabrajam, cijena je oko 5 kn 500 grama. Kupi plave
            Zagreb u <3

            Comment


            • #7
              Re: Moja ideja za prehranu... ?

              Originally posted by Kempo
              Ja sam zobene vidio svugdje - Getro, Interspar, Mercator, itd. da ne nabrajam, cijena je oko 5 kn 500 grama. Kupi plave

              Kul, thnx
              P90X I hate it! But I LOVE IT!!

              Comment


              • #8
                Re: Moja ideja za prehranu... ?

                Zobene imaš u Lidl-a, Haferflocken plavo pakovanje od 500g i koštaju 4kn u prošlom postu sam falio napisati cijenu, ali opet jeftinije od preskupih musli.

                Pa mislim pod obrok, P (pileća prsa) i UH kompleksnih (integralna riža, pire krumpir..)
                2h prije treninga i prvi obrok poslje treninga tj, nakon pwm ide P+UH, zadnji obrok neka ti bude samo P+M a ostale kombiniraj.
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Moja ideja za prehranu... ?

                  Originally posted by sthooligan
                  Zobene imaš u Lidl-a, Haferflocken plavo pakovanje od 500g i koštaju 4kn u prošlom postu sam falio napisati cijenu, ali opet jeftinije od preskupih musli.

                  Pa mislim pod obrok, P (pileća prsa) i UH kompleksnih (integralna riža, pire krumpir..)
                  2h prije treninga i prvi obrok poslje treninga tj, nakon pwm ide P+UH, zadnji obrok neka ti bude samo P+M a ostale kombiniraj.

                  E, kuzis! Sad ti mene buni taj dio posto ja ODMAH poslije treninga popijem proteinski shake a, sat vremena poslije toga pojedem pravi obrok koji mi je, trenutno, bez UH. No, to sve skupa onda dosta kasno ispada pa nemam vremena 2x jesti konkretan obrok. Da li mislis da ce biti neki problem ako u taj jedini obrok, prije spavanja, stavim UH posto je to dosta kasno ili svejedno ti UH imaju svoju svrhu pa cak i sat vremena nakon vjezbanja (makar to bilo skoro pa drito pred spavanje)?

                  Malo sam te zagnjavio sad jbg-a al ne kuzim pa pitam

                  Fala na trudu!
                  P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moja ideja za prehranu... ?

                    U 19:30 ti je gotov trening i odmah u svlačionici popiješ PWM - whey, glukoza, glutamin, kreatin

                    45min do 1h nakon jedeš obrok P+UH znači npr. piletina+riža

                    I za zadnji obrok 22: 30 jedeš P+M znači posni/jaja/piletina + omega 3 + glutamin
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moja ideja za prehranu... ?

                      Originally posted by sthooligan
                      U 19:30 ti je gotov trening i odmah u svlačionici popiješ PWM - whey, glukoza, glutamin, kreatin

                      45min do 1h nakon jedeš obrok P+UH znači npr. piletina+riža

                      I za zadnji obrok 22: 30 jedeš P+M znači posni/jaja/piletina + omega 3 + glutamin
                      A, tako si mislio...pa, ok i to ima smisla ! Budem probao...

                      Eto, da tebe vise ne crpim ako tko drugi jos ima volje bacit oko i dat svoj komentar?

                      Poz!
                      P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moja ideja za prehranu... ?

                        Najvažnije od svega ti je da pratiš svoje tijelo i vidiš šta ti odgovara a šta ne, ajde kad izračunaš kalorije, P, UH i M stavi ovdje. Uglavnom pričekaj ostale sa komentarima. Živija
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moja ideja za prehranu... ?

                          tu ima bezveznih stvari na bacanje da se mene pita...
                          al dobro..samo ti udri po burnerima i carnitinima
                          e i da...nema povecanja misicne mase i skidanja sala istovremeno...il si na masi il na defki
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moja ideja za prehranu... ?

                            Originally posted by giusseppe7777
                            tu ima bezveznih stvari na bacanje da se mene pita...
                            al dobro..samo ti udri po burnerima i carnitinima
                            e i da...nema povecanja misicne mase i skidanja sala istovremeno...il si na masi il na defki

                            Ok, ako si se vec javio onda valjda imas osjecaj da se i tebe pita

                            Slobodno mozes napisati sto mislis da ne valja u rasporedu posto, ako realno pogledas, tvoj komentar nema nikakvu konstruktivnu vrijednost vec samo kriticku a, to uopce ne pomaze...

                            Sa ovim dijelom oko mase / sala se nemoj zamarati posto sam trebao malo bolje elaborirati oko svog programa ali vise nisam mogao editirati post, inace bih maknuo taj dio...

                            Poz!
                            P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: marinxy - Moja ideja za prehranu... ?

                              Još netko možda ima volje za komentar?
                              P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                              Comment

                              Working...
                              X