Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wolfey - prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wolfey - prehrana

    Uracunata je kruta hrana i samo suplementi koji imaju znacaj u P, UH i M. Ne racunam nepotpune P.
    Ako je borilacki trening popodne ili navecer:
    07:00: 100 g zobenih pahuljica + Whey + zlica meda = 30 g P, 77.6 g UH, 7 g M
    10:25: Whey = 18 g P ( umjesto ovoga vise volim dvije banane, ali to od sutra izbacujem )
    13:00 - 14:00: piletina ili puretina + integralna riza/kuhani obicni ili slatki krumpir/ integralna tjestenina + povrce = 25 g P, 20 g UH ( otprilike, mislim da je UH puno manje )
    14:00 - 15:00: Whey - 18 - 30 g P
    1 - 1.5 sat prije treninga: suplement - 18 g P, 40 g UH
    0.5 sat prije treninga: NO - 20 g P
    tijekom treninga: 36 - 48 UH ( miks kompleksnih i brzih )
    poslije treninga: PWM - 30 g P, 50 - 60 g UH ( dekstroza )
    19:00 - 22:00: piletina ili puretina + integralna riza/kuhani obicni ili slatki krumpir/ integralna tjestenina = 25 g P, 20 g UH ( otprilike, mislim da je UH puno manje )
    prije spavanja: Whey ( alergican sam na micelarni casein koji mi uzrokuje jako zacepljivanje nosa ) - 30 g P
    Ukupno: 214 P, 248,6 g UH ( ponekada je manje, a ponekada vise, uglavnom mislim da je najvise oko 317 g ), M su skrivene, ali je malo zasicenih, a esencijalne konzumiram kroz suplement ( Omega 3 ), Kcal = 1850,4, ali mislim da je vise, uglavnom ne prelaze preko 3000 i nesto malo zato jer kroz dan zna uletjeti dosta voca i ono zna dignuti UH, a time i Kcal.

  • #2
    Re: Hrana za vukove

    Zašto na pojedeš posni prije spavanja? Uz ovaj whey u 10.25 i oko 15h ubaci neki UH, barem šnitu integralnog.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Hrana za vukove

      Trcanje i teretana popodne ili navecer je sve isto osim PreWM koji je:
      Whey + EFS plocica + EFS pice - 30 g P, 64 g UH
      Za prijasnji post u Kcal nisam dodao masti tako da i one ih povecavaju.

      Originally posted by PatrickStar
      Zašto na pojedeš posni prije spavanja? Uz ovaj whey u 10.25 i oko 15h ubaci neki UH, barem šnitu integralnog.
      Oprosti, ali ni posni ni kruh ne mogu.

      Comment


      • #4
        Re: Hrana za vukove

        Borilacki trening ujutro:
        08:00: 30 g zobenih pahuljica + Whey + zlica meda - 30 g P, 37.6 g UH
        09:00 ( sat vremena prije treninga ): suplement - 18 g P, 40 g UH
        pola sata prije treninga: NO - 20 g P
        tijekom treninga: EFS pice - 36 - 48 UH ( miks kompleksnih i brzih )
        poslije treninga : PWM - 30 g P, 50 - 60 g UH ( dekstroza )
        13:00: piletina ili puretina + integralna riza/kuhani obicni ili slatki krumpir/ integralna tjestenina + povrce = 25 g P, 20 g UH ( otprilike, mislim da je UH puno manje )
        17:00 Whey - 30 g P
        19:00: piletina ili puretina/ losos - 25 g P
        prije spavanja: Whey - 30 g P
        Ukupno: 208 P, 188.6 g UH, za M vrijedi sto sam rekao u prvom postu i napominjem da uleti i voce, a time se poveca UH, a time i Kcal.
        Kcal:1586.4, ali moze biti i vise.

        Comment


        • #5
          Re: Hrana za vukove

          Trcanje i teretana ujutro je sve isto kao za borilacki trening ujutro ( u kojem sam zaboravio dodati zlicu meda - 20.6 g UH ) osim prvog obroka koji je ujedno i PreWM:
          07:30: Whey + zlica meda - 30 g P, 20.6 g UH
          08:00: EFS plocica - 40 g UH
          08:30 EFS pice - 24 g UH
          I to je to. Mislim da ima dosta varijacija jer nisam siguran jesam li sve tocno napisao.
          Uglavnom sam zadovoljan.

          Comment


          • #6
            Re: Wolfey - Hrana za vukove

            koji ti je proizvodjac suplemenata sponzor? ovakvo nesto moze napisati samo pro BB, koji u biti tako ne jede, al zivjeti na prascima
            i prije spavanja pojedi bilo koji drugi protein osim wheya.

            a ti radi kako zelis. tvoje tijelo, tvoje zdravlje, tvoji bubrezi, tvoja pamet.

            toliko od mene.
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #7
              Re: Wolfey - Hrana za vukove

              Sta je tebi cilj, defka?
              panta rei

              Comment


              • #8
                Re: Wolfey - Hrana za vukove

                Originally posted by baksuz
                Sta je tebi cilj, defka?
                On ne vjeruje u masu i definiciju,nego u čisto i skladno mišićavo tijelo
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • #9
                  Re: Wolfey - Hrana za vukove

                  Originally posted by baksuz
                  Sta je tebi cilj, defka?
                  Ima tu vise UH i Kcal. Krivo sam izracunao ukupne Kcal jer sam samo pomnozio P i UH s 4 i zbrojio. Ja sam na oko 3000 Kcal dnevno.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Wolfey - Hrana za vukove

                    U skolu dodan sendvic od razenog kruha i pure/pilece/dimljene sunke.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Wolfey - Hrana za vukove

                      Originally posted by Wolfey
                      U skolu dodan sendvic od razenog kruha i pure/pilece/dimljene sunke.
                      Tak' treba!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Wolfey - Hrana za vukove

                        Originally posted by PatrickStar
                        Originally posted by Wolfey
                        U skolu dodan sendvic od razenog kruha i pure/pilece/dimljene sunke.
                        Tak' treba!
                        Ali nekako mi se cini da mi imam previse UH, bas kao da sam na masi, a to ne zelim. Sta mislite da provam smanjiti UH na 3 - 3.5 g/kg?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Wolfey - Hrana za vukove

                          Probaj 2 tjedna ovako, a ako je kilaža nakon toga otišla gore, smanji.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Wolfey - Hrana za vukove

                            Bio sam prestrasen da sam poceo nakupljati previse mase i prasiti se, ali sudeci po vasim komentarima na slike cu sve ostaviti kako je bilo do sada jer izgleda da je to uspjesna kombinacija, osim sto cu umjesto dvije banane za odmor pojesti sendvic od razenog kruha i purece/pilece sunke. Inako broj UH izadje skoro na isto i mislim da etletima/borcima treba sudeci po njihovim treninzima vise UH od BB.
                            Edit: I zaboravio sam da prije treninga osim ovih 40 g UH ulazi jos 16.8 g UH iz NO - a vjerojatno zbog glukoznih polimera pa je to ukupno 56.8 g UH. I na slikama jedan dan bez 100 g zobenih pahuljica nisam mogao smrsaviti.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Wolfey - prehrana

                              neces vjerovati, al ja bi ti rekao da smanjis P. P ako se ne iskoristi prvo se pretvara u glukozu, sto ga cini vrlo skupom energijom, a 1g P i 1g UH = 4 kcal.
                              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                              Comment

                              Working...
                              X