Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moja prehrana

    preporucio bi ti da radis noge petkom kada imas 2 dana odmora. odradi ledja pon, ramena i biceps utor, cet prsa i triceps i pet noge. trbuh radi po zelji.

    ledja i noge radi solo, a prsa s tricepsima jer su ti tricepsi vec sekundarno napravili trening, pa im ne treba puno, tak da ti ostanu ramena i bicepsi.
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #32
      Re: Moja prehrana

      Originally posted by t111
      preporucio bi ti da radis noge petkom kada imas 2 dana odmora. odradi ledja pon, ramena i biceps utor, cet prsa i triceps i pet noge. trbuh radi po zelji.

      ledja i noge radi solo, a prsa s tricepsima jer su ti tricepsi vec sekundarno napravili trening, pa im ne treba puno, tak da ti ostanu ramena i bicepsi.
      znaci:
      pon:leda,trbuh
      uto:ramena i biceps
      cetrsa i triceps,trbuh
      pet:noge

      ukopcano,hvala!Mozes li mi odgovorit na ovo pitanje prije gore sa UH!
      pozz
      uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

      Comment


      • #33
        Re: Moja prehrana

        a od kuda si ovo citirao? tko jede peciva uopce? ili pekmeze i dzemove, pogotovo ako su kupovni?

        brzi UH jako dizu inzulin, a to moramo izbjegavati pod svaku cijenu. jedini slucaj kada nam je to potrebno je poslije treninga.
        drugi slucaj te treba zanimati tek kada ces imati veliku misicnu masu i nizak BF. kada dodjes do te faze, onda ces i sam znati sve o tome

        dakle, jedi UH s niskim GI cijelo vrijeme, osim poslije treninga. nizak GI znaci da se UH razgradjuje polako i dugotrajno nas opskrbljuje energijom.
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #34
          Re: Moja prehrana

          dobro znaci ukopcao sam koliko toliko,hvala i na tom odgovoru,a clanak o UH odakle sam prepisao to sa pecivom demovima medom itd. poslije treninga:

          http://www.teretanavijesti.com/prehrana/ugljikohidrati
          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

          Comment


          • #35
            Re: Moja prehrana

            pro BB koji izjavljuju neke stvari nisu relevantne osobe za nas rekreativce. njima je normalno pucati se inzulinom, dok rekreativac koji zeli zivjeti zdrav zivot trudit ce se sto manje provocirati inzulin. stalno dizanje inzulina vodi do dijabetesa
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #36
              Re: Moja prehrana

              i sto se tice peciva - nije jedini problem sto je on radjen od bijelog brasna koji ima visok GI, nego i u germi, soli i ostalim aditivima koji idu u njega.
              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

              Comment

              Working...
              X