Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aronnax - Moj plan prehrane za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Aronnax - Moj plan prehrane za masu

    take it easy, govorio sam generalno, ne odnosi se ništa konkretno na tebe

    ok, ostaje ti klasično, ali opet je važno da pratiš i korigiraš, barem okvirno.
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #17
      Re: Aronnax - Moj plan prehrane za masu

      e Moze pitanje, sad sam na jednoj americkoj stranici procitao da je moguce topiti masti i dobivati na masi znaci tako da su unosi masti minimalni, znaci uh i p jedino. Je li to tocno ili ipak za nesto trebamo masti? Jer kaze da dokle god ima masti u organizmu, da se te mogu iskoristiti za energiju i nije ih potrebno unositi. True/False?
      Sto prevedeno znaci, nemoj unositi masti, organizam ce iskoristiti salo iako si na masi...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #18
        Re: Aronnax - Moj plan prehrane za masu

        guglaj keto diet, otvori udžbenik iz fizike za srednju i malo prolistaj forum, pa ne pitaj više takva pitanja..
        ne repam o politici možda bi trebo,
        politika je mala ljadro još je nisam jebo

        Comment


        • #19
          Re: Aronnax - Moj plan prehrane za masu

          Originally posted by Mir7a
          guglaj keto diet, otvori udžbenik iz fizike za srednju i malo prolistaj forum, pa ne pitaj više takva pitanja..
          Proguglat cu to, ali ocito jos nisam dosao do tog gradiva u srednjoj, jbg

          http://justfuckinggoogleit.com/
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #20
            Re: Aronnax - Moj plan prehrane za masu

            Znači, da bi mišići rasli potreban je suficit, a da bi gubili salo potreban je deficit.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #21
              Re: Aronnax - Moj plan prehrane za masu

              Originally posted by PatrickStar
              Znači, da bi mišići rasli potreban je suficit, a da bi gubili salo potreban je deficit.
              Da, tako sam i ja mislio, no ovo sam procitao pa mi je bio sumljiv taj tekst, i to neki sajt di tvrde da je to moguce :/ nvm, valjda neko dijete pisalo...
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment

              Working...
              X