Announcement

Collapse
No announcement yet.

riaad - moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • riaad - moja prehrana

    Imam 15 godina,173 visina,64 kg,naravno idem u teretanu duze vrijeme..Do sada nisam imao neki svoj plan obroka u danu,i bas sam razmisljao da od sutra pocnem po ovom planu..

    Dorucak 10:00 - 1 porcija whey-a,jogurt sa zobenim pahuljicama i sendvic pileca prsa crni hljeb.
    Rucak 15:00 - 200g przenih pilecih prsa,makarone ili jaja,sir,salata.
    Trening - 17:00 do 18:30.Tokom treninga piti 30g glukoze na 500 dl. vode ,
    poslije treninga porcija wheya.
    Vecera 22:00 - Jaja kuhana ili przena,uz to sir..
    Medjuobrok neko voce..

    Sta mislite o ovom programu za moje godine,visinu i tezinu..Da li pojacati ove obroke,izbaciti nesto,dodati ??..Svaki savjet i kritika mi je dobrodosla..Hvala

  • #2
    Re: riaad - moja prehrana

    Tokom treninga ne piješ samo glukozu, već glukozu i whey, a onda kad dođeš doma jedeš kruti obrok (p+uh).
    Prevelik ti je vremenski period između obroka, a voće ti ne može biti mo, uz to voće trebaš ubaciti neki izvor P, pa će onda valjati.
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: riaad - moja prehrana

      Originally posted by Bulldog
      Tokom treninga ne piješ samo glukozu, već glukozu i whey, a onda kad dođeš doma jedeš kruti obrok (p+uh).
      Prevelik ti je vremenski period između obroka, a voće ti ne može biti mo, uz to voće trebaš ubaciti neki izvor P, pa će onda valjati.
      kako mislis? Glukoza se pije posle treninga naravno, ne u toku.
      Let's bring it!

      Comment


      • #4
        Re: riaad - moja prehrana

        Originally posted by Bulldog
        Tokom treninga ne piješ samo glukozu, već glukozu i whey, a onda kad dođeš doma jedeš kruti obrok (p+uh).
        Prevelik ti je vremenski period između obroka, a voće ti ne može biti mo, uz to voće trebaš ubaciti neki izvor P, pa će onda valjati.

        Cuo sam glukozu treba piti tokom treninga,jer ona kako saznajemo brzo vraca potrosenu energiju u tijelu..Nisam najbolje upucen u to,pa ako mozes malo da mi pojasnis..Hvala

        Comment


        • #5
          Re: riaad - moja prehrana

          pijes poslije treninga, radi inzulina ponajprije
          panta rei

          Comment


          • #6
            Re: riaad - moja prehrana

            Originally posted by Mashinerija
            Originally posted by Bulldog
            Tokom treninga ne piješ samo glukozu, već glukozu i whey, a onda kad dođeš doma jedeš kruti obrok (p+uh).
            Prevelik ti je vremenski period između obroka, a voće ti ne može biti mo, uz to voće trebaš ubaciti neki izvor P, pa će onda valjati.
            kako mislis? Glukoza se pije posle treninga naravno, ne u toku.
            Pa može piti šejk i kao dwm, a onda kad dođe doma jesti kruti obrok.
            "Neuspjeh nije opcija."

            Comment

            Working...
            X