Announcement

Collapse
No announcement yet.

tomo masa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: tomo masa

    Originally posted by tomica
    Originally posted by ibro10
    sumnjam ja da netko sa 16 god moze ovo bas ovako!cini mi se da je to on nabraja vise onako haj nek ima! a koliko treniras?kakvi je to 90 kg?

    a nije bas tako,vidi ja imam 90 kg ciste misicne mase i mal postotak masti.a treniram iva vec 2-3 godine.neznam na mene neidu masne naslage
    treniras 2-3 god i onda pitas dal ti je prehrana ok ,aj ti baci koju sliku?
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • #17
      Re: tomo masa

      Originally posted by marink
      Originally posted by tomica
      Originally posted by ibro10
      sumnjam ja da netko sa 16 god moze ovo bas ovako!cini mi se da je to on nabraja vise onako haj nek ima! a koliko treniras?kakvi je to 90 kg?

      a nije bas tako,vidi ja imam 90 kg ciste misicne mase i mal postotak masti.a treniram iva vec 2-3 godine.neznam na mene neidu masne naslage
      treniras 2-3 god i onda pitas dal ti je prehrana ok ,aj ti baci koju sliku?

      jesam.al nisam se bar godinu dana drzo prehrane.pa sam oko prije godinu dosta cito na forumu pa malo sastavio bezze da vidim sta ljudi kazu.haha,stavit cu koju sliku.za par dana

      Comment


      • #18
        Re: tomo masa

        nemoj nista krvio shvatit samo mislim da ti je malo previse to probaj s manje pa ako kg nece gore kroz mj dana povecaj....jbte sjebat ces se bzv ovako..
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • #19
          Re: tomo masa

          Originally posted by tomica
          Originally posted by ibro10
          sumnjam ja da netko sa 16 god moze ovo bas ovako!cini mi se da je to on nabraja vise onako haj nek ima! a koliko treniras?kakvi je to 90 kg?

          a nije bas tako,vidi ja imam 90 kg ciste misicne mase i mal postotak masti.a treniram iva vec 2-3 godine.neznam na mene neidu masne naslage
          Čovječe, pa tih 5000 kcal u vrhuncu mase jede natjecatelj sa 105 kg i bfom od nekih 10%, ajde se malo sredi. Kreni s nekih 3000 kcal pa postepeno povećavaj, ovako ako budeš išao odmah s 5 iljada kcal ćeš napakirat hrpu sala i onda ćeš se jebat na defki, bezveze naživcirat i odjebat ćeš sve kad vidiš da si se uprasio previše
          Chill bro

          Comment


          • #20
            Re: tomo masa

            Čovječe, pa tih 5000 kcal u vrhuncu mase jede natjecatelj sa 105 kg i bfom od nekih 10%, ajde se malo sredi. Kreni s nekih 3000 kcal pa postepeno povećavaj, ovako ako budeš išao odmah s 5 iljada kcal ćeš napakirat hrpu sala i onda ćeš se je..t na defki, bezveze naživcirat i odjebat ćeš sve kad vidiš da si se uprasio previše

            ok.smanjim ja kolicinu.hvala na upozorenju

            Comment


            • #21
              Re: tomo masa

              E sad me fakat zanimaju slike
              A gde su noge?

              Comment


              • #22
                Re: tomo masa

                Sve govori da si mutant BB.....
                Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                Comment

                Working...
                X