Announcement

Collapse
No announcement yet.

kumordinator - moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kumordinator - moja prehrana

    Pozdarv svima evo slozio sam nekakavu prehranu koliko financije dopustaju posto sam student :

    8:00 150 grama zobenih sa mlijekom
    11:00 5 bjelanjaka + 2 žutanjka
    14:30 rucak ( piletina , govedina ,svinjetian + povrce )
    17:30 200 grama tune sa salatom
    20:00 200 grama posnog sa malo razenog

    Za whey se jos nema ali nadam se da ce i to ubrzo , u međuvremenu mozda bi mi neko mogao preporucit neku zamjenu ( iako znam da adekvatna zamjena za to ne postoji )
    Cilj mi je nabit masu. Svaka kritika i savjet je pozeljan.
    Hvala unaprijed
    It ain`t over till its over

  • #2
    Re: kumordinator - moja prehrana

    premalo.. loše.. sa tin neš ništa nabit..
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #3
      Re: kumordinator - moja prehrana

      Originally posted by juka
      premalo.. loše.. sa tin neš ništa nabit..
      Ovo je za pocetak rekao sam da svaki savjet prihvacam pa cu vidjet sto se moze ubacit..
      It ain`t over till its over

      Comment


      • #4
        Re: kumordinator - moja prehrana

        Originally posted by kumordinator
        Pozdarv svima evo slozio sam nekakavu prehranu koliko financije dopustaju posto sam student :

        8:00 150 grama zobenih sa mlijekom
        11:00 5 bjelanjaka + 2 žutanjka
        14:30 rucak ( piletina , govedina ,svinjetian + povrce )
        17:30 200 grama tune sa salatom
        20:00 200 grama posnog sa malo razenog

        Za whey se jos nema ali nadam se da ce i to ubrzo , u međuvremenu mozda bi mi neko mogao preporucit neku zamjenu ( iako znam da adekvatna zamjena za to ne postoji )
        Cilj mi je nabit masu. Svaka kritika i savjet je pozeljan.
        Hvala unaprijed
        Kad bi sve to bilo x3 to bi bilo ok za početak,ali pošto nije isprobaj ovako nekako:
        Ubaci raženi ujutro sa zobenima ,jaja polu kuhana i u njih ubaci raženi ,več kad spremaš piletinu u 14:30 spremi je duplo da ti bude i obrok za naveče .Prije spavanja jedi posni sa zdravim mastima.

        Comment


        • #5
          Re: kumordinator - moja prehrana

          Originally posted by Frozen
          Originally posted by kumordinator
          Pozdarv svima evo slozio sam nekakavu prehranu koliko financije dopustaju posto sam student :

          8:00 150 grama zobenih sa mlijekom
          11:00 5 bjelanjaka + 2 žutanjka
          14:30 rucak ( piletina , govedina ,svinjetian + povrce )
          17:30 200 grama tune sa salatom
          20:00 200 grama posnog sa malo razenog

          Za whey se jos nema ali nadam se da ce i to ubrzo , u međuvremenu mozda bi mi neko mogao preporucit neku zamjenu ( iako znam da adekvatna zamjena za to ne postoji )
          Cilj mi je nabit masu. Svaka kritika i savjet je pozeljan.
          Hvala unaprijed
          Kad bi sve to bilo x3 to bi bilo ok za početak,ali pošto nije isprobaj ovako nekako:
          Ubaci raženi ujutro sa zobenima ,jaja polu kuhana i u njih ubaci raženi ,več kad spremaš piletinu u 14:30 spremi je duplo da ti bude i obrok za naveče .Prije spavanja jedi posni sa zdravim mastima.

          Onda ovako ujutro oko 10 da ubacim jos jednu porciju tune , oko 17 opet meso i povrce i takve stvari , oko 19 opet tuna i ona oko 22 prije spavanja posni...
          It ain`t over till its over

          Comment


          • #6
            Re: kumordinator - moja prehrana

            Onda ovako ujutro oko 10 da ubacim jos jednu porciju tune , oko 17 opet meso i povrce i takve stvari , oko 19 opet tuna i ona oko 22 prije spavanja posni...[/quote]

            Tunu dobivaš besplatno ili?
            Tuna košta cca 10 kn(u vodi neznam koju jedeš) ,tunu uzmi jednom na dan ,a za tih 10kn kupi još mesa,Uglavnom sve ti se svodi na mesu,piletina /teletina/puretina,Što više mesa to češ biti veči , koliko vidim trenutno si na cca 200gr mesa na dan(približno),probaj tu brojku povečat na 500gr raspodjeliš je u 2 obroka ,ako nemožeš pojest u 2 raspodjeli na tri,kasnije kad ti to bude malo povečaj ,povečaj uh npr.paštu/rižu nevidim ih nigdje u obroku,ako nečeš kupit meso za tih 10kn ,kupi 1kg pašte

            Comment


            • #7
              Re: kumordinator - moja prehrana

              Originally posted by Frozen
              Onda ovako ujutro oko 10 da ubacim jos jednu porciju tune , oko 17 opet meso i povrce i takve stvari , oko 19 opet tuna i ona oko 22 prije spavanja posni...
              Tunu dobivaš besplatno ili?
              Tuna košta cca 10 kn(u vodi neznam koju jedeš) ,tunu uzmi jednom na dan ,a za tih 10kn kupi još mesa,Uglavnom sve ti se svodi na mesu,piletina /teletina/puretina,Što više mesa to češ biti veči , koliko vidim trenutno si na cca 200gr mesa na dan(približno),probaj tu brojku povečat na 500gr raspodjeliš je u 2 obroka ,ako nemožeš pojest u 2 raspodjeli na tri,kasnije kad ti to bude malo povečaj ,povečaj uh npr.paštu/rižu nevidim ih nigdje u obroku,ako nečeš kupit meso za tih 10kn ,kupi 1kg pašte[/quote]


              Ockej onda vise mesa vise mase nije problem... Inace tuna mi i je prakticki beplatna 200 grama - 2 kn
              It ain`t over till its over

              Comment

              Working...
              X