Announcement

Collapse
No announcement yet.

Conanbarbarin - Moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conanbarbarin - Moja prehrana

    Imam 17 g visok sam 177cm i težak 75kg.U teretanu idem dva mjesecaa.Prehranu sam korigirao pa me zanima jeli gdje grijesim evo

    8:corn flakes s mlijekom

    10:150 gneko meso +posni sir

    12:200g mesa plus neki uh-a kao riža tjestenina itdd i dva jaja

    15:150g mesa+posni sir

    17:00sendvič+jogurt

    19:15 jogurt+100g orašastih plodova

    21:00 opet neko meso plus dva jaja i eventualno neko povrče

    Tokom dana pijem oko 5 l vode ..izmedu svakog obroka pojedem jednu vočku

    Slobodno recite ako gdje griješim

  • #2
    Re: Conanbarbarin - Moja prehrana

    Izbaci corn flakes, ubaci zobene, u ovom obroku u 10 možeš izbacit posni i dodat neke uh/m, u 15 također i ne treba ti 100g orašara, smanji na nekih 30, iako bih u tom obroku bolje stavio posni nego jogurt
    btw. pretpostavljam da ti je cilj masa, jer ovo je puno hrane
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: Conanbarbarin - Moja prehrana

      nije niti tako loše, jer dok god ti unosiš dovoljno proteina i svega ostalog ne trebas se brinuti, no ipak, uvijek moze bolje
      inace u svemu se slazem sa bulldogom, jedino bi mogao ubaciti jos povrca u prehranu i ovih 7 obroka smanjit u 5 kvalitetnijih...
      evo kako bi ja napravio:
      1.obrok(dorucak) : zobene, posni sir, pola litre malomasnog mlijeka, zlica meda
      2.obrok: pureca / pileca salama u integralnom kruhu sa par deci malomasnog jogurta
      3.obrok (rucak):sto god imas pojedi, ali sa sto vise salata i povrca, ako neces imat rucak bogat proteinima, predlazem ti da pojedes nekih 150g posnog sira nakon rucka
      4.obrok:nekakvo meso i riza
      5.obrok posni sir i zlica lanenog ulja/saka orasastih plodova ili jaja

      sad o koliko ces pojesti hrane po obroku ces si sam izracunat, al racunaj da bude 2-2,5 g proteina/ kg tjelesne mase

      Comment


      • #4
        Re: Conanbarbarin - Moja prehrana

        Pa ujutro nekad jedem corn a nekad zobene zavisi cega ima. Da na masi san btw mislis da je ovo previše hrane za masu

        Comment


        • #5
          Re: Conanbarbarin - Moja prehrana

          ne mora biti previse, ako ne jedes u velikim kolicinama, ali cisto sumnjam da ces svaki dan imat zivaca i vremena tolko cesto jest

          Comment


          • #6
            Re: Conanbarbarin - Moja prehrana

            Ma jedem u normalnim kolicinama.Ma zna mi bit problem sve to poslozit pa on da briga oce li bnit dovoljno hrane ovo ono

            Comment

            Working...
            X