Announcement

Collapse
No announcement yet.

sera- prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sera- prehrana

    i poslem neko vreme listanje i ucenje o body bulding probao sam sam da sastvaim svoj rezim ishrane kaze ovako:


    8.00- prv obrok- limunade-3 belke i 1 zucki zobnih pahuljice,meda,mleko
    11.00-vtor obrok-tuna u konzerve I pola glavica kromida i 2 kriske puter od kikiriki
    14.00-tret obrok –testenine, sa piletine 2 praske I 2 jabolke.-neke multivitamine
    16.00-trening
    17.10-cetvrti obrok-c vitamin,4 jaja 1 zuctnjak,wheya,glukoza,4 jabolke,malo piletina ili neki drugi mesa,sejka
    19.00-peti obrok jednu saku bademe I nemasnog sira
    22.00-sesti obrok neki zelncuk cesce brokulu,sa ribjen ulje I neki protejinski sejka
    nadam se da ce me razumeti molim ako ima greske popravite me i kazite sta da radim :P

  • #2
    Re: sera- prehrana

    Ja ovo ne kužim Odakle si??
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: sera- prehrana

      makedonija sta ne kuzis kazi ja cu ti pomozim

      Comment


      • #4
        Re: sera- prehrana

        Prije spavanja posni sir ili kazein, dodaj još proteina u doručak, whey ili jaja, nakon treninga whey i glukoza, ili bijelanjci, uglavnom izbaci masti.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: sera- prehrana

          pa okej cu da stavim pred spavanje posni sir ,a u dorucka imam jaja pise tamo 3 beljanca i jedan zutnjak ,posle treningom imam i wheya i glukoze inace ostalo je okej?

          Comment


          • #6
            Re: sera- prehrana

            O.k. je samo dodaj još malo proteina u doručak - npr. još koji bijelanjak.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: sera- prehrana

              fala puno patrick cu dodati jos neki beljanak sat mozda sam i dosadan a imozda mesto ni je tu al da ne otvaramo teme bez veze po koju program da vjezbati ja zelim poceti s.a.i.s.
              programu sta ti mislis o nemu

              Comment


              • #8
                Re: sera- prehrana

                Svakom programu treba dati šansu neko vrijeme, da vidiš kako ti tijelo reagira. Ako si početnik, probaj sa German Volume Training: http://www.teretana.ba/trening/prikazi/2.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: sera- prehrana

                  okej prvo cu probati sa s.a.i.s programom pa ako nema neki rezultate poceti sa neki drugi program znaci cu praktikujem ovu ishranu a cu vjezbati spored s.a.i.s programu fala puno

                  Comment

                  Working...
                  X