Announcement

Collapse
No announcement yet.

masajemama - moj plan prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • masajemama - moj plan prehrane

    isprike sto sam postavio tamo u treninge prehranu, sad sam tek skuzio, da ste rekli da vamo stavim...eo plan prehrane za definiciju

    1.obrok iza brzog hodanja - 100g zobenih sa mlijekom+whey
    2.obrok- 5 jaja od toga samo 1 žumanjak i neko povrce sto se nađe
    3.obrok - Meso(puretina,piletina,junetina) i povrce neko
    4.obrok - neko voce, banana, jabuka
    5.obrok iza treninga - PWM (whey + dekstroza)
    6.obrok -Tuna ili meso +100 g krompira ili tjestenine
    7.obrok - 250 g posnog

    otprilike ovako nekako sam zamislio prehranu..zovem se Dino Patajac..iz Šljivoševaca (nikad čuli garant), selo u blizini Našica..a studiram u Vukovaru...

  • #2
    Re: moj plan prehrane

    zadnji obrok ti mora biti P+M,
    tebi je samo P

    Comment


    • #3
      Re: masajemama - moj plan prehrane

      Ček malo, ti to zajebavaš ili ti se stvarno selo zove ŠljivoŠevci?? Zanimljivo zvuči na engleskom...Plum Humpers

      Sorry za OT.

      Comment


      • #4
        Re: masajemama - moj plan prehrane

        supermark

        Razmislit cu o ovome sa mastima, ali nekako mi nisu masti za zadnji obrok prije spavanja..


        Kingbuzz

        Heehehehe ne zezam se, ozbiljno se tako zove..ne ljutim se, heh i meni je smjesno, ali naviknes se..

        Comment


        • #5
          Re: masajemama - moj plan prehrane

          "Poanta zadnjeg obroka je: osigurati organizmu izvor energije koji ce sto duze trajati (jer dok spavamo,ne jedemo )+ obratiti paznju na to da ne "isprovociramo" inzulin previse.
          Zato je idealno uzeti P+M.
          Masti su ok izvor energije a i jednim djelom ce usporiti apsorpciju proetina.

          Dakle za zadnji obroku uvijek gledati da bude P+M i pokusat u skladu s mogucnostima/financije teziti k tome da uzimamo sta sporiji protein uz zdrave masti (laneno/maslinovo ulje,razni orasasti plodovi)."

          Comment


          • #6
            Re: masajemama - moj plan prehrane

            Originally posted by supermark
            "Poanta zadnjeg obroka je: osigurati organizmu izvor energije koji ce sto duze trajati (jer dok spavamo,ne jedemo )+ obratiti paznju na to da ne "isprovociramo" inzulin previse.
            Zato je idealno uzeti P+M.
            Masti su ok izvor energije a i jednim djelom ce usporiti apsorpciju proetina.

            Dakle za zadnji obroku uvijek gledati da bude P+M i pokusat u skladu s mogucnostima/financije teziti k tome da uzimamo sta sporiji protein uz zdrave masti (laneno/maslinovo ulje,razni orasasti plodovi)."
            Evo supermark ti je dao odlican savjet po meni prehrana ti je ok tak se i ja drzim mada ja bi voce stavio ujutro malo poslije zobenih ili uz zobene svejedno jedino neznam za gramažu,to mene muci.
            Po tom pitanju nek se izjasni neko iskusniji

            Comment


            • #7
              Re: masajemama - moj plan prehrane

              eh, da, i ovo što je ruda napomenuo
              bb jedu voće u dvije situacije: ujutro i poslije treninga

              Comment


              • #8
                Re: masajemama - moj plan prehrane

                ne posli treninga sigurno
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #9
                  Re: masajemama - moj plan prehrane

                  ispravak: prije treninga

                  Comment


                  • #10
                    Re: masajemama - moj plan prehrane

                    supermark hvala na objasnjenu ovoga sto se masti tice, stvarno to nisam znao, niti razmisljao o tome..svakako cu ubaciti masti u taj zadnji obrok

                    a sto se voca tice, i stavio sam ga prije treninga, poslije nikako...ali najvjerojatnijce cu ga onda ubaciti samo dopodne u jedan obrok i to je to..thanks ljudi

                    Comment

                    Working...
                    X