Announcement

Collapse
No announcement yet.

LIFEINFINITE prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: LIFEINFINITE prehrana

    Pa frende, nitko te ne tjera da jedeš stalno jedno te isto. Imaš zobene, raženi, krumpir, rižu, tijesto, grah, slanutak, jaja, sira, ribe, voća, povrća, orašaste plodove, mesa koliko hoćeš...
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #17
      Re: LIFEINFINITE prehrana

      Pa oke ubacicu krompir mada njega treba 400 g za dobar obrok,grah je jednostavno ocajno premalo kalorican,da dodam ribu i malo promesam meso,ne znam sta je taj slanutak a ako mislis na posni sir ne mogu ga jesti u vecim kolicinama muka mi je od njega a onda cu se javiti s malo drugacijim jelovnikom a takodje ide sada ekskurzija od 8 dana pa kako bih mogao da uklopim tu neki trening i hranu?
      get the fuck out of your comfort zone

      the only thing that interferes with my learning is my education

      Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

      Comment


      • #18
        Re: LIFEINFINITE prehrana

        Ti si neki probirljivi? Grah ima oko 330 kalorija na 100 grama, što je super. Sada na ekskurziji ne misli na trening nego se zabavljaj s ekipom i uživaj.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #19
          Re: LIFEINFINITE prehrana

          Pa ne bas samo neke stvari jednostavno ne mogu da podnesem i mislio sam da grah ima oko 50 kcal ovde npr na tablici na forumu pise grah beli 25 kcal nema veze,a moram bar nesto malo raditi 8 dana je ipak mnogo
          get the fuck out of your comfort zone

          the only thing that interferes with my learning is my education

          Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

          Comment

          Working...
          X