Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja aka Vida-Prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja aka Vida-Prehrana

    Moj način prehrane se svodi na unošenje što manje kalorične hrane. Pošto radim teško mi je kotrolirati prehranu,ali ovako to nekako izgleda.

    Ujutro: Ustajem u 6:30, a već u 6i40 pojedem zobene (u tri deci šalice stavim 4 jušne žlice zobenih) i pomješam ih s Wheyom i zalijem mlijekom.

    Gablec: To obavim oko 10:30h.Sendvić od piletine,banana,često kupim Sensia jogurt s žitaricama.

    Ručak: Kada dođem kuć jedem ono što mama pripremi.Obično jednom tjednom to bude riba,a nađe se i tjestenine,krumpira,riže.Jedam povrće.Dakle ručak mi nije ništa specialno već ono da se najedem.Naravno ne jedem masno i opće ne jedem kruh.

    Prije treninga: Tu sada pojedem bananu ili nešto od voća.Jabuka,kruška,breskva hvala bogu pa ih sada imam koliko god hoćeš.

    Poslije treninga: Popijem Whey s glukozom, a prije spavanja posni sir, a ponekada ubacim i tunu.


    To je moj način prehrane.Ništa specifično,ali ja sam s time zadovoljan.

    Molim svaki dobar komentar,nadopunu ili savjet
    ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

  • #2
    Re: Ja aka Vida-Prehrana

    Dobro je.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Ja aka Vida-Prehrana

      Što bih ti poravio, dodao izbacio?

      Najviše me brine ovo između 6i30h i sve do 15:00h. Što jesti između toga?
      Jeli taj moj gablec dobar i kvalitetan? Ty :P
      ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

      Comment


      • #4
        Re: Ja aka Vida-Prehrana

        Originally posted by Edigs
        Što bih ti poravio, dodao izbacio?

        Najviše me brine ovo između 6i30h i sve do 15:00h. Što jesti između toga?
        Jeli taj moj gablec dobar i kvalitetan? Ty :P
        ja bih na tvome mjestu prije treninga ubacio P+UH obrok. recimo piletinu + tjesteninu,to je odlično

        Comment


        • #5
          Ja aka Vida-Prehrana

          Mala napomena. Ne jedem već odavno piletinu,puretinu

          Od pernatih životinja mi ništa ne odgovara tako da mi otpada taj obrok
          ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

          Comment


          • #6
            Re: Ja aka Vida-Prehrana

            Vidim nemas ni jaja u prehrani.Mozes 4,5 komada u ovom obroku u 10:30.

            Comment


            • #7
              Ja aka Vida-Prehrana

              Veliki problem.Prije deset dana vaga bila 94kg, a danas 97 kg uz ovu prehranu.

              To mi nije cilj. Pa gdje grješim
              ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

              Comment


              • #8
                Re: Ja aka Vida-Prehrana

                Originally posted by Edigs
                Veliki problem.Prije deset dana vaga bila 94kg, a danas 97 kg uz ovu prehranu.

                To mi nije cilj. Pa gdje grješim
                Zadržavaš vodu? Puna crijeva? Previše jedeš? Mislim, zato i postoji izračun bazalnog metabolizma i tablica kalorija.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Ja aka Vida-Prehrana

                  Neznam baš da zadržavam vodu, serem ko foka tu nemam problema, a jedem umjereno i po programo. Kardio imam 2 puta tjedno i 3 puta tjedno teretana.

                  Doručak: Whey+zobene.
                  Međuobrok:Tuna+masline+raženi
                  Ručak:Krumpir,riža,tjestenina,neka mesina,riba i povrće
                  Prije treninga:Voće
                  Poslije treninga:Posni sir,tuna ili bademi.

                  Neznam di fulam
                  ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ja aka Vida-Prehrana

                    1. izračunaj bazalni metabolizam
                    2. nađi dobru tablicu kalorija
                    3. kupi digitalnu vagicu
                    4. odredi deficit cca 500 kalorija
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Ja aka Vida-Prehrana

                      Evo mjesec dana kako jedam po programu, te treniram po praogramu skinuo sam 4 kg

                      Skroz sma zadovoljan.Sada sam 93kg,a bio sam 97kg. Masne nakupine oko donjeg djela trbuha polako nestaju

                      Ovu je slika kada sam imao 97kg. Sada nema pola toga






                      Prvenstveno mislim na salo oko struka
                      ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

                      Comment

                      Working...
                      X