Announcement

Collapse
No announcement yet.

Recepti s oslićem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recepti s oslićem?

    momci ima ko kakve recepte s oslićem?
    ja ih dinstam, pa mi se raspekmeze i "rastope"
    što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

  • #2
    Re: Recepti s oslićem?

    ja ovako: skuham ih s povrćem (bilo kojim), sol, biber, pa imam juhu i povrče+maslinovo ulje i luk i peršin na kraju, a oslić izvadim van iz juhe nakon 15min i nije raskuhan

    ili

    spečem ga u reni (pečnici), posoljnog, pokriveno alufolijom, kratko 20min, na najjače, s jako malo ulja, tek primjetno, pa poslije dodam maslinovo, češnjak i peršin

    ili

    pirjaš ga (voda+malo ulja) 15 min i neće se raskuhat

    to su metode ako hoćeš izbjeći prženje na ulju, i jako fino ipadne, dakle neće se raspasti ako ga kratko termički obrađuješ!

    ak nađeš još koje recepte napiši i mene zanima, jer ovi moju su recepti po principu BRZA PRIPREMA + MALO POSLA
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #3
      Re: Recepti s oslićem?

      Originally posted by JoggericaLily
      ja ovako: skuham ih s povrćem (bilo kojim), sol, biber, pa imam juhu i povrče+maslinovo ulje i luk i peršin na kraju, a oslić izvadim van iz juhe nakon 15min i nije raskuhan

      ili

      spečem ga u reni (pečnici), posoljnog, pokriveno alufolijom, kratko 20min, na najjače, s jako malo ulja, tek primjetno, pa poslije dodam maslinovo, češnjak i peršin


      ili

      pirjaš ga (voda+malo ulja) 15 min i neće se raskuhat

      to su metode ako hoćeš izbjeći prženje na ulju, i jako fino ipadne, dakle neće se raspasti ako ga kratko termički obrađuješ!

      ak nađeš još koje recepte napiši i mene zanima, jer ovi moju su recepti po principu BRZA PRIPREMA + MALO POSLA
      kako ti ispadne, tj dal je isto ko raskuhan il je "tvrđi"
      tnx
      što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

      Comment


      • #4
        Re: Recepti s oslićem?

        bome je "tvrdi" bitno je da dugo ne bude u rerni! fora. i ja volim tvrdo.
        probaj i na 15 min. pa ak ti paše nek to bude tvoja minutaža!
        "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

        Comment


        • #5
          Re: Recepti s oslićem?

          super, fala
          što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

          Comment


          • #6
            Re: Recepti s oslićem?

            i imaš jednog člana koji je kuhar i zna pa mu dopiši upit na temu, i dao je neke recepte:
            viewtopic.php?f=40&t=3118&hilit=tomi+recepti
            ali neki su i pogubni pazi se!
            "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

            Comment


            • #7
              Re: Recepti s oslićem?

              Originally posted by JoggericaLily
              i imaš jednog člana koji je kuhar i zna pa mu dopiši upit na temu, i dao je neke recepte:
              viewtopic.php?f=40&t=3118&hilit=tomi+recepti
              ali neki su i pogubni pazi se!
              Hehe! ma pohaj ga najbolje je!! Salim se.
              Ja je pripremam najobicnije na tavi.
              Prvo je mariniram stavim soli,papra i limunovog soka.I ostavim malo.
              Zatim kad se marinira (kad je nagrize) posuši je ubrusom,bitno je da je riba skroz suha,nece se ljepit.Stavi u tavu s malo maslinovog ulja,najbolje je namazat ribu...Još je jako bitno da je ne okreces nikako,nego samo jednom.I mozes napravit umak mornay:
              Znači bešamel: bijela zaprška tj maslac i brašno i dodas mlijeko,i kuhaš na skroz laganoj
              vatri mješajući pjenačom jedno 10-15 min.U to naribaš ementaler ili/i parmezan,skines s vatre i dodas malo maslaca. I to ti je to.Preliješ po ribi i super bude.
              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

              Comment


              • #8
                Re: Recepti s oslićem?

                Tomi ja se sad bojim tvojih recepata i da me budu psihički dokrajčili. nemrem imat u tebe povjerenja. nemoj više tako bolesne recepte stavljat. obećaj.
                "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                Comment


                • #9
                  Re: Recepti s oslićem?

                  Originally posted by JoggericaLily
                  Tomi ja se sad bojim tvojih recepata i da me budu psihički dokrajčili. nemrem imat u tebe povjerenja. nemoj više tako bolesne recepte stavljat. obećaj.
                  Ono nije gastro recept bio...To sam tako stavio da se ljudi malo nasmiju jer je bila tema o glavonošcima pa reko usput..
                  Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                  Comment


                  • #10
                    Re: Recepti s oslićem?

                    Originally posted by Tomi
                    Ono nije gastro recept bio...To sam tako stavio da se ljudi malo nasmiju jer je bila tema o glavonošcima pa reko usput..
                    znam da nije bio gastro, ali je bio recept za nastranosti, i zmučilo mi se sve, bojim se kad slijedeći put vidim i jedno i drugo odvojeno, da ću si povezat te obje stvari u slikama i bit će problema, velikih.
                    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                    Comment


                    • #11
                      Re: Recepti s oslićem?

                      Ma shvati to kao malo za nasmijat se...mada ipak.. :O :O :O
                      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                      Comment

                      Working...
                      X