Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tunjevina s povrćem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tunjevina s povrćem

    dojadilo mi jest više tunu sa salatam i uljem pa sam malo kemijao
    i ispalo je stravaa
    potrebno: konzerva tunjevine u salamuri
    smrznuto povrće Podravka http://www.podravka.hr/brandovi/proizvo ... skosni-mix
    žlica maslinovog ulja
    mala žlica vegete
    pasirana rajčica

    u dublju tavu stavite 3dcl vode zasolite i čekajte dok ne zakipi.dodajte 200g smrzbutog povrća( dodao sam si još malo svježe cvjetače)
    kad ponovno zakipi kuhajte jos desetak minuta i dodajte vegete i malo pasirane rajčice(na normalnoj vatri, ne laganoj).ako vam ostane još vode isjedite je i dodajte u tavu tunjevinu i neka se vari minutu dvije an jakoj vatri. izvadite dodajte žlicu maslinovog ulja i jedite

    Ukupno bjelančevina 35g
    Ukupno ugljikohidrata 7g
    Ukupno masti cca 5g
    što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

  • #2
    Re: Tunjevina s povrćem

    Čini se dobro,kakvog je okusa?
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: Tunjevina s povrćem

      stravaaa
      što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

      Comment


      • #4
        Re: Tunjevina s povrćem

        bilo bi najbolje da se otvori tema recepti, pa nek onda ekipa pise sta smislja doma itd...

        Comment


        • #5
          Re: Tunjevina s povrćem

          Originally posted by Saša_89
          bilo bi najbolje da se otvori tema recepti, pa nek onda ekipa pise sta smislja doma itd...
          Pa upravo si u forumu Prehrana, podforum Recepti...
          http://www.building-body.com/forum/viewforum.php?f=6

          znači već je otvoreno...

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Tunjevina s povrćem

            Originally posted by kelly
            Pa upravo si u forumu Prehrana, podforum Recepti...
            http://www.building-body.com/forum/viewforum.php?f=6

            znači već je otvoreno...

            lol, ma nisam ni gledo, vidio sam na portalu sa strane zadnje dogadaje pa eto my bad

            Comment


            • #7
              Re: Tunjevina s povrćem

              ljudi ajd ako neko ima koji savjet za tunu...sve mogu jest,posni obozavam..zobene prva liga...al kad treba pojest ovo konzervirano cudo stvarno na svaki zalogaj zeludac skoci..

              ja inace iscjedim malo limuna (sto uvijek radim s ribom),jedem ga s paprikom...al jednostavno nemogu ublazit taj odvratan okus..to mi najbolje dode kad sam na faxu il nesto..al jednostavno neznam sta da joj napravim..pa ako netko ima neku ideju..bio bi mu zahvalan..a vjerujem i ostali..

              Comment


              • #8
                Re: Tunjevina s povrćem

                ljudi ajd ako neko ima koji savjet za tunu...sve mogu jest,posni obozavam..zobene prva liga...al kad treba pojest ovo konzervirano cudo stvarno na svaki zalogaj zeludac skoci..

                ja inace iscjedim malo limuna (sto uvijek radim s ribom),jedem ga s paprikom...al jednostavno nemogu ublazit taj odvratan okus..to mi najbolje dode kad sam na faxu il nesto..al jednostavno neznam sta da joj napravim..pa ako netko ima neku ideju..bio bi mu zahvalan..a vjerujem i ostali..
                Pa zašto bi kupovao tunu? Kupiš si običnu ribu i jedeš! Ak si na faxu staviš ju u neku posudu i super! Puno bolje neg ona konzerva!

                Comment


                • #9
                  Re: Tunjevina s povrćem

                  Originally posted by totalnipocetnik
                  ljudi ajd ako neko ima koji savjet za tunu...sve mogu jest,posni obozavam..zobene prva liga...al kad treba pojest ovo konzervirano cudo stvarno na svaki zalogaj zeludac skoci..

                  ja inace iscjedim malo limuna (sto uvijek radim s ribom),jedem ga s paprikom...al jednostavno nemogu ublazit taj odvratan okus..to mi najbolje dode kad sam na faxu il nesto..al jednostavno neznam sta da joj napravim..pa ako netko ima neku ideju..bio bi mu zahvalan..a vjerujem i ostali..
                  Ja iscjedim tunu iz salamure i prelijem maslinovim uljem, uz to obavezno ide neko povrće (npr: rajčica) i malo kruha, jbg navikni se...a i dobro kaže Timotej, treba jesti ribu a ne konzerve...

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tunjevina s povrćem

                    meni najdraže iscjedit tunu, složit zelenu salatu, stavit tunu, polijat maslinovim uljem i jediiiiiii.. nekad unutra nasjeckam i pileću salamu..
                    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tunjevina s povrćem

                      jucer sam si napravio umak od rajcice,ubacio jos cesnjaka i persina...odlican umak uz tunu...al mislim da kad pojedem sve zalihe da cu se prebacit malo na svjezu ribu..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tunjevina s povrćem

                        Iscjedim tunu i pomiješam je sa 100-150g posnog, bude kao pašteta. Extra!
                        If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tunjevina s povrćem

                          +1
                          Takodjer ...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tunjevina s povrćem

                            Originally posted by davs
                            Iscjedim tunu i pomiješam je sa 100-150g posnog, bude kao pašteta. Extra!
                            ja pamidor na kockice izrizem, iscidim tunu i dodam posnog.
                            osjetis zdravlje u tom obroku

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tunjevina s povrćem

                              Originally posted by CRombo
                              ja pamidor na kockice izrizem, iscidim tunu i dodam posnog.
                              osjetis zdravlje u tom obroku
                              Maloprije sam to probao i to mi još bolje. Thanks!
                              If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                              Comment

                              Working...
                              X