Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tunjevina s povrćem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tunjevina s povrćem

    probat čemo i to! ja za večeru sebi izrežem jednu papriku,jedan paradajz,konzervu tune dobro iscjedim,3-4 kuhana jajeta,ubacim 3 žlice posnog sira i malo dimceka,to sve smiksam na tanjur i udri,predobro je!
    ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

    Comment


    • #17
      Re: Tunjevina s povrćem

      Čitao sam na forumu i vidio da netko jede tunjevinu u vodi, gdje tog ima za kupit ?

      Comment


      • #18
        Re: Tunjevina s povrćem

        Tunjevina u vodi ili tunjevina u salamuri ista stvar samo drugi naziv

        Comment


        • #19
          Re: Tunjevina s povrćem

          tunu iz konzerve pomijesati sa svjezim sirom, zacinom po izboru (bosiljak, origano, papar, kim, kurkuma...) i jednim bjelanjkom, dodavat zobene sitne pahuljice do mase koja se moze lipo oblikovat u polpete. zagrijat pecnicu na 180. na pleh od pecnice stavite pek papir, ne mastite ga!
          na to stavite polpetice i pecite cca 15 minuta. po zelji se u smjesu moze dodat i ribane tikvice, ribani sir, pelati, krusne mrvice... moze se zapeć u vecoj vatrostalnoj posudi ko pita.

          Comment


          • #20
            Re: Tunjevina s povrćem

            da ne otvaram novu temu.
            ima tko recept za slatu od tune ili piletine, a da je bez majoneze?
            tražio sam po guglju, i krene fino: pileći file, paprika, paradajz, tjesto i onda na kraju majoneza.
            znači zanima me neka dobra salata bez hrpe masnoća.

            hvala.

            Comment


            • #21
              Re: Tunjevina s povrćem

              Originally posted by Skums
              da ne otvaram novu temu.
              ima tko recept za slatu od tune ili piletine, a da je bez majoneze?
              tražio sam po guglju, i krene fino: pileći file, paprika, paradajz, tjesto i onda na kraju majoneza.
              znači zanima me neka dobra salata bez hrpe masnoća.

              hvala.
              stavi malo sasvim vrhnja, malo posnog sira, vode, i zacin u to po zelji i bude super fino
              Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

              Comment


              • #22
                Re: Tunjevina s povrćem

                budem probao u subotu.
                daj mi samo reci dali da pomiješam posni sir i vrhnje u blenderu ili samo sipam na tjesto i pomiješam sa vilicom sve skupa?

                Comment


                • #23
                  Re: Tunjevina s povrćem

                  mozes i u blender...ja stavim u čašu i vilicom pomjesam, stavim vode, origana, malo soli, nakon mjesanja izlijem na ostatak i bude perfekt
                  Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                  Comment

                  Working...
                  X