Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja pizza...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja pizza...

    Posto sam nesto bolestan i neizlazim danas odlucio sam se napravit rucak-tj pizzu...
    Citao sam vec na forumu o tome i necem slicnom,al nisam vidio da je netko i napravio...

    ZOBENO BRASNO cca350g-tj u mlincu za kavu sam mlio zobene pahuljice(vrlo slabo i sporo se dize,al ukus je dobar)
    PELAT
    DIMCEK 150g
    GOUDA 250g
    PURECA DELUXE 150g
    2 light MOZZARELE(cca 15% masti)
    ŠAMPINJONI 200g

    naravno obrok spada u junk,jer ima p+m+uh,ali s malomasnom salamom-dimcek i pureca,ne u potpunosti punomasni sir,jer je mozzarela dosta manje masna od standardnog sira(40%) i naravno zobeno brasno su napravili donekle kvalitetan obrok...eto tako iznenadite ukucane il dijevjojku sa "nasom" pizzom
    mogu,hoču i želim!!!

  • #2
    Re: MOJA PIZZA...

    a ne ne ona mene uvijek iznenadi sa pizzom a ja nju kobasicom sa jajima
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: MOJA PIZZA...

      Originally posted by Joe
      a ne ne ona mene uvijek iznenadi sa pizzom a ja nju kobasicom sa jajima

      Comment


      • #4
        Re: MOJA PIZZA...

        Ja morma počet kemijat neke pizze, ali definitivno ne od zobenih, postoji za to integralno, graham, raženo ili kakvo već sve ne brašno.

        Comment


        • #5
          Re: MOJA PIZZA...

          Originally posted by Joe
          a ne ne ona mene uvijek iznenadi sa pizzom a ja nju kobasicom sa jajima

          hahahahahahahaha...****** skoro me bacilo sa stolice od smijeha.....kralju...
          Zašto sam tako nabildan !??

          Comment


          • #6
            Re: Moja pizza...

            stvarno prejako....
            mogu,hoču i želim!!!

            Comment


            • #7
              Re: Moja pizza...

              Winch - super leđa! Na masi si?
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Moja pizza...

                Originally posted by PatrickStar
                Winch - super leđa! Na masi si?
                HVALA-da,da masa...iskreno dosadilo mi je da me pitaju ljudi sa strane-pa sta si tako smrsavio ...
                mogu,hoču i želim!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Moja pizza...

                  Originally posted by winch
                  .iskreno dosadilo mi je da me pitaju ljudi sa strane-pa sta si tako smrsavio ...
                  Da, to je tako među "normalnim" ljudima...ja skinem 5-6 kg sala i svi me gledaju: kako si omršavio, pa jesi bolestan???

                  A ne kuže da si na istu količinu mišića sa 5 kg sala manje još jači i još zdraviji...jbg, tako je to.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moja pizza...

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by winch
                    .iskreno dosadilo mi je da me pitaju ljudi sa strane-pa sta si tako smrsavio ...
                    Da, to je tako među "normalnim" ljudima...ja skinem 5-6 kg sala i svi me gledaju: kako si omršavio, pa jesi bolestan???

                    A ne kuže da si na istu količinu mišića sa 5 kg sala manje još jači i još zdraviji...jbg, tako je to.
                    je to je tako,i to niko nerazumije osim kad se skines...zato je vrijeme za masu i uzivanje u UH...
                    mogu,hoču i želim!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moja pizza...

                      i ne samo uzivanje u UH nego i u onome, u jbt kaj si se nabildal, onda sto metara dalje cujes gle mama kakve misice ima i naravno bez onog nejde, da ti ne trosis protejine
                      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moja pizza...

                        Ha, ha, e ti proteini, to je totalno zlo kad vam velim!
                        @Winch - vidim kad je defka, onda slika od naprijed, a na masi leđa!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moja pizza...

                          Originally posted by PatrickStar
                          Ha, ha, e ti proteini, to je totalno zlo kad vam velim!
                          @Winch - vidim kad je defka, onda slika od naprijed, a na masi leđa!
                          a tako ispada da je,al stavija bi ja ruke,al s time nisam nikako zadovoljan...
                          pa nezelim stavljat neke dr slike-neke dr moje zanimacije,nego svoje slike kad je vec ovo bb forum...
                          prosle godine u proljece pocela pitanja od moje ekipe,a na cemu si sta uzimas itd,pa kad sam pocea vadit toperwere zdjela,nakon nekog vremena za par sati neki dr obrok sve se promjenilo...a i nakraju se ispostavilo da jedna moja prija koja igra kosarku u 1 ženskoj ligi pije whey+dex poslje treninga i utakmica i to zadnjih par godina,a ja tek ima godinu dana
                          mogu,hoču i želim!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moja pizza...

                            Ovo tricepsa malo kaj se vidi izgleda močno!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment

                            Working...
                            X