Announcement

Collapse
No announcement yet.

ajd ljudi pozdrav, nezelim vise gubit zivce na ovom forumu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajd ljudi pozdrav, nezelim vise gubit zivce na ovom forumu

    ajd ljudi pozdrav, nezelim vise gubit zivce na ovom forumu pa odoh, vise se necu prijavljivat i odustajem od bodybuildinga...(nije to za mene) ovdje stvarno ima ljudi koji me zivciraju a nezelim izgubit zivce...

  • #2
    Re: odoh ja...

    Pozdrav

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: odoh ja...

      bože mili

      Comment


      • #4
        Re: odoh ja...

        Originally posted by michy
        ajd ljudi pozdrav, nezelim vise gubit zivce na ovom forumu pa odoh, vise se necu prijavljivat i odustajem od bodybuildinga...(nije to za mene) ovdje stvarno ima ljudi koji me zivciraju a nezelim izgubit zivce...
        covjece imas li imalo casti i ponosa..to ja nikad nebi rekao, pogotovo pred ovolikom masom ljudi... stisni zube i dokazi sebi da mozes...zaboli te neka stvar sta se prica oko tebe...pa da sam svaki put do sad tako odustajao lahko kao ti, samo bog zna gdje bi zvrsio...
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #5
          Re: odoh ja...

          Originally posted by michy
          ajd ljudi pozdrav, nezelim vise gubit zivce na ovom forumu pa odoh, vise se necu prijavljivat i odustajem od bodybuildinga...(nije to za mene) ovdje stvarno ima ljudi koji me zivciraju a nezelim izgubit zivce...
          ha, ha, haaaaaaaa
          Primi se ti rađe boksa, pa kad postaneš punoljetan možda i nabiješ dobru osnovu ko mike matarazzo pa onda onda udri po utezima, ako će ti se dat,
          To sam i ja imao u tim godinama neke brije da ću nešto napravit, ali nejde to preko noći..
          Ostaneš žgoljo, jedino ako nisi arnold..
          Frajer mislio preko noći to...ha, ha, haaa...

          Comment


          • #6
            Re: odoh ja...

            a nista odi,kad tako lako odustajes onda definitivno nit nije za tebe to,probaj sa baletom

            Comment


            • #7
              Re: odoh ja...

              aj bog velika masooooooo
              there is NO limit

              Comment


              • #8
                Re: odoh ja...

                "kukavice umiru cijeloga života, hrabri samo jedanput"

                Comment


                • #9
                  Re: odoh ja...

                  Hvala ti....

                  Comment


                  • #10
                    Re: odoh ja...

                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment

                    Working...
                    X