Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija, Masa ili Održavanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Definicija, Masa ili Održavanje

    Joooj, da nisam lud već bi odavno poludio od vas svih!

    Marko je kratko i jasno ovdje sve rekao.

    I još jedno pitanje za kolegu Watafakovića i Maru,
    vas slobodno ja pratim (nadasve preko interneta) u vašem režimu za masu?

    Slikat ću se prije, pa za 2mj, pa 2mj nakon toga itd...

    Interesantna će to masa biti s obzirom da sam svakodnevno u pokretu minimalno 10h (nekad i 15), rolanje, bicikl, trčanje...svašta nešto, previše energije.
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #32
      Re: Definicija, Masa ili Održavanje

      Ja te nisam skuzio bas...
      Kako si ti to zamislio?

      Comment


      • #33
        Re: Definicija, Masa ili Održavanje

        da mu se ispovjedas od A do Z sta i kako...sto mislim da nije u redu odavati tajne za koje covjek plati, a od kojih drugi zaraduje kruh.
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #34
          Re: Definicija, Masa ili Održavanje

          Originally posted by remode View Post
          da mu se ispovjedas od A do Z sta i kako...sto mislim da nije u redu odavati tajne za koje covjek plati, a od kojih drugi zaraduje kruh.
          Heh.... +1

          Meni je krcat inbox upita, sve sto mogu reci je obrati se Marku, ne zelim zvucati licemjerno, ali ja sam svoj program posteno platio, a Marko se posteno obucio sa takvo nesto...
          Besplatno se dijele samo osnove.
          Tko zeli raditi i uspjeti taj nece cekati da netko napise "nesto vise"...

          Comment


          • #35
            Re: Definicija, Masa ili Održavanje

            Originally posted by WTF View Post
            Heh.... +1

            Meni je krcat inbox upita, sve sto mogu reci je obrati se Marku, ne zelim zvucati licemjerno, ali ja sam svoj program posteno platio, a Marko se posteno obucio sa takvo nesto...
            Besplatno se dijele samo osnove.
            Tko zeli raditi i uspjeti taj nece cekati da netko napise "nesto vise"...
            Hvala na profesionalnosti. Mislim mogu ja napisati i sam sto smo radili, ali sta to kome vrijedi kada je sve bilo namijenjeno posebno wtf-u, tako da opet nista od toga.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #36
              Re: Definicija, Masa ili Održavanje

              pa da,ija kad sam doso do zida vise mi dok urcilo sve i javio sam se covjeku. sto se moze nac na netu su vecinom poluistine, a marko ipak zivi od toga tako da...samo mogu rec da njegove metode su mrak,nekako i najvaznije efektivne. i najvaznije od svega neuzima puno nizasta. ija imam upita ali cak ni vlastitom bratu nisam otkrio tako da se i on javio marku i krenuli su skupa...

              nedjeli marko savjete copy paste svima,covjek to prilagodi svakom svoje.kreni,vidi pa osvoji to
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • #37
                Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                Tocno! I poseban naglasak stavljam na poluistine koje citamo. Ja odgovorno tvrdim da ovo sto platim Marka, da taj iznos utrostrucim ustedom, jedem tocno, ne trosim na gluposti, ne lutam, ne gubim zivce i znam da cu uspjeti...
                I nadasve sadisticki uzivam u vojnickom rezimu kojeg da se sam vodim nebi tako lako proveo...
                I napominjem svim clanovima koje vodi da ne zaborave na napojnicu hehe

                Comment


                • #38
                  Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                  potpis na sve..

                  jbg kad ljudi ne razmišljaju glavom, njima je bolje uložit par stotina kuna u j.ebene fat burnere s kojima će napravit ništa, nego u nekoga sa iskustvom, poput marka
                  Originally posted by darios
                  pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                  Comment


                  • #39
                    Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                    U potpunosti se slažem, neke osnove, koje se nauče kroz vođenje je ok za podjeliti, ali tko želi stvarno profesionalno odradit posao svoje transformacije, neka lijepo plati stručnjaka...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                      Dobro rečeno, nisam tu zamisao okrenuo par puta po glavi i stigao premisliti (a trebao jesam).

                      Na žalost ovog trenutka si ne mogu priuštiti ničiju stručnu pomoć

                      No to me samo motivira da ovo sve napravim sam uz nešto "poluistina" na netu (dok iz vastitog iskustva ne saznam koja je prava istina).

                      Niš, kaj da velim, bit će ljuto, ali će bit dobro. Krenut ću sam i bit ćete updejtani
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #41
                        Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                        a kako funkcijonira to s markom, saljes mu slike, govoris mu svoj cilj...blabla... pa dogovaranja putem moba??

                        jel ima tu kontakta u zivo ili je dovoljno i ovako za dobar uspjeh?
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #42
                          Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                          WTF mislim da ti žena ima mengu pa si zato nervozan...
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                            Originally posted by staragarda View Post
                            a kako funkcijonira to s markom, saljes mu slike, govoris mu svoj cilj...blabla... pa dogovaranja putem moba??

                            jel ima tu kontakta u zivo ili je dovoljno i ovako za dobar uspjeh?
                            plati putne troškove pa će biti kontakata u živo

                            Comment


                            • #44
                              Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                              Originally posted by kelly View Post
                              WTF mislim da ti žena ima mengu pa si zato nervozan...
                              Ahahah.. Pa nisam ja nervozan, dapace bas sam cool zadnja 2 tjedna, a imala zena mengu ili ne isti ku rac me izađe ( sto se smijem, nije smijesno)

                              Comment


                              • #45
                                Re: Definicija, Masa ili Održavanje

                                Originally posted by staragarda View Post
                                a kako funkcijonira to s markom, saljes mu slike, govoris mu svoj cilj...blabla... pa dogovaranja putem moba??

                                jel ima tu kontakta u zivo ili je dovoljno i ovako za dobar uspjeh?
                                Dovoljno tebra!
                                Znat ce Markec ako si ga sj ebao i bez da njusku u zivo gleda

                                Comment

                                Working...
                                X