Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izobličili se pretjeranim nabildavanjem mišića - Jel moguće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izobličili se pretjeranim nabildavanjem mišića - Jel moguće?

    http://webcafe.net.hr/bizzar/foto-iz...avanjem-misica

    Ili je ovo morala biti šala? Ako nije...

  • #2
    Re: Je moguće?hahaha

    Net.hr je poznat po objavljivanju glupih članaka, njih sam prestao čitati još prije par godina.

    A što se tiče slika naravno da ne postoje takvi ljudi nego je to photoshop žešći...

    Comment


    • #3
      Re: Je moguće?hahaha

      Isto clanci o zdravlju koji nemaju veze s vezom,pretjeruju u svakom segmentu,kazu jedite orahe u kolacima i dozivite 100 godina haha

      Comment


      • #4
        Re: Je moguće?hahaha

        Danas je u Večernjaku izašao članak s naslovom "Zašto opsjednutost zdravom prehranom može biti štetna"!

        (nisam ga pročitala, tako da nisam upućena što su pisali, ali sam naslov je presmiješan)

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • #5
          Re: Je moguće?hahaha

          Ako ovaj novinar ne kuži da je ovo fotoshop, onda je stvarno *****.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Je moguće?hahaha

            pa normalno da je photoshop ,pa ovo dole je ronnie coleman,i on tako ne izgleda,pa jeeee... koje gluposti..

            Comment


            • #7
              Re: Je moguće?hahaha

              Ti tzv. "novinari" su toliko maloumni da im je nivo inteligencije na razini ulicne rasvjete u selu bez struje . Prestao sam citati bilo sta vezano uz net.hr i ostale internet portale na kojima pisu piglu ljudi.
              There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
              - Aldous Huxley

              Comment


              • #8
                Re: Je moguće?hahaha

                Nevjerovatno. Pokušavam već pet minuta shvatit jeli se ovaj *****ni novinar sprda ili je toliko retardiran i malouman da ne vidi i ne shvaća da je ovo photoshop.
                Šteta šta se ne može komentirat ispod "članka".
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #9
                  Re: Je moguće?hahaha

                  Meni je vrhunac clanka to sto 5 puta ponavlja izraz "pumpanje misica"!
                  Inace smatram da se Net.hr i Index.hr natjecu tko ce vecu kolicinu gluposti napisat bez da ih se tuži ili završe na 9gagu/damnlolu...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #10
                    Re: Je moguće?hahaha

                    Trebali bi svi korisnici svih foruma poslati mail doticnom idiotu da je ukratko, DEB*IL!
                    Mozda se zabrine... Iako sumnjam...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Je moguće?hahaha

                      Ja bi rekao da je novinar totalno naivan (što je stvarno čudno, i pitanje je kako je uopće postao novinar) ili po meni više vjerovatno da zna šta radi. Članak je već neupućene u temu još više indoktirinrao u glupost, a nas koji znamo da je to jeftini trik photoshopa razljutio te naveo da pričamo o tome i klikamo na članak. Čitanost raste, ljudi raspravljaju o tome. Gdje su pročitali, na net.hr-u, pun pogodak. To se i traži, ali ima idruga medalja, a to je vrijeđanje ljudske inteligencije.

                      Ili smo promašili bit, samo su se našalili.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #12
                        Re: Izobličili se pretjeranim nabildavanjem mišića - Jel moguće?

                        Slažem se s modnim mačkom.

                        Koliko sam informiran, dezinformacije nisu ilegalne, tako da nas šamaraju ko veliki
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Izobličili se pretjeranim nabildavanjem mišića - Jel moguće?

                          ma ima ih jos,npr. 24 sata,oni bas vole lagat,a novinari nepismeni ili forum.hr,tamo imate topic za bodybuilding a niko nezna nista i svi nagadjaju i onda neki davaju savjete kako su proteini droga i da treba dobro razmislit prije nego ih pocnete uzimat i onda se jedan "bodybuilder" javi i kaze da on jede puno graha i pite i da ima jako velike misice

                          a jedan pita kako da koristi proteine i javi mu se jedna zenska i napise da stavi jednu cajnu zlicu u casu vode i promucka i onda da to popije

                          Comment


                          • #14
                            Re: Izobličili se pretjeranim nabildavanjem mišića - Jel moguće?

                            Oni su s dizanjem utega jednostavno pretjerali...hahahah....slika 8 je vrh, koje separacije

                            Comment

                            Working...
                            X