Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor obiteljskog auta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbor obiteljskog auta

    Draga ekipo!

    Dvoumim se između Nissan Note i Citroena C4. Ima li netko od vas te aute i koji su prednosti i mane.

    Hvala


  • #2
    Re: Izbor obiteljskog auta

    kad cu nabavljati obiteljski auto prvo cu gledati renault scenic, koliko znam on je jedan od najsigurnijih.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Izbor obiteljskog auta

      Ma svi su tu negdje po sigurnost. Kod C4 sam pročitao da se njiše po zavojima. Sada pri kojim brzinama? Ne kupujem baš jurilicu.

      Comment


      • #4
        Re: Izbor obiteljskog auta

        Svaki auto tog tipa se njise--pitanje je samo kako ga vozis i za sto ti auto sluzi. Ja vozim corrada sa kompletnim sportskim ovjesom pa ga opet "zanjisem", kako nebi tek neki auto tog tipa
        Moj savjet ti je da odes i probas jednog i drugog i vidis koji ti bolje "sjeda", zatim provjeris cijene odrzavanja i malo se raspitas kod majstora kakvi su im najcesci kvarovi/mane i na osnovu tog odlucis.
        C4 sam vozio i nisam primjetio da se pri normalnoj voznji njise vise nego drugi auti tog ranga tako da....
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Izbor obiteljskog auta

          Thx Corry!!!! Gledao sam na internetu informacija je šuma, imaš pravo nema do iskustva!

          Comment


          • #6
            Re: Izbor obiteljskog auta

            Po meni najbolje Japanca ili Nijemca. Japanci se manje kvare i pouzdaniji su, a Nijemcima je jeftinije održavanje ali su skuplji u startu, znači šta više voliš uzmeš.
            Mazda i Honda od Japanaca, a od Nijemaca recimo Seat je moj izbor. Seat je španjolski ali ih je VW kupio prije 20-ak godina i sve je unutra Njemačko.
            I ja vozim Seat Leona, to je u biti Golf samo drugačijeg izgleda.

            03.jpg

            A prije toga sam imao Mazdu 323F:

            29242-a-maz.jpg

            I još jedna stvar, najpraktičniji je auto sa 5 vrata.
            Last edited by kelly; 04-10-13, 14:24.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Izbor obiteljskog auta

              Thx Kelly, ova dva auta nisam uzeo u obzir, ali ću ih sada istražiti. Imam još vremena do drugog mjeseca.

              Comment

              Working...
              X