Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana za klince

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana za klince

    Da imate dijete 4-8 godina, biste li ga upisali u teretanu?
    Pala mi je na pamet ideja - napraviti teretanu za djecu. Djeca imaju vec gimnastiku, atletiku,... zasto ne bi imala i teretanu? U teretani bi se radilo bez utega, tj. s minimalnim tezinama, a najvaznije bi bilo djecu nauciti pravilnim pokretima, disanju,...
    Velicina sprava bi, naravno, bila prilagodjena djeci.
    Ok, znam da je tesko animirati dijete od 5 godina da vjezba nesto tako monotono, ali mislim da postoje odlicni treneri i animatori, te razlicite metode kako postici zainteresiranost.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

  • #2
    Re: Teretana za klince

    Originally posted by Coffey View Post
    Da imate dijete 4-8 godina, biste li ga upisali u teretanu?
    Pala mi je na pamet ideja - napraviti teretanu za djecu. Djeca imaju vec gimnastiku, atletiku,... zasto ne bi imala i teretanu? U teretani bi se radilo bez utega, tj. s minimalnim tezinama, a najvaznije bi bilo djecu nauciti pravilnim pokretima, disanju,...
    Velicina sprava bi, naravno, bila prilagodjena djeci.
    Ok, znam da je tesko animirati dijete od 5 godina da vjezba nesto tako monotono, ali mislim da postoje odlicni treneri i animatori, te razlicite metode kako postici zainteresiranost.
    I ako sam mlad i tek poceo s ovim,ovo je odlicno sto si smislio...recimo kako bi svi mi bili sretni da smo imali tako neke male teretane u tim godinama,odlicna je ideja,al stvarno!
    "Veni,Vidi,Vici"

    Comment


    • #3
      Re: Teretana za klince

      Odkako znam za sebe trčao sam kao srndać, radio gomile sklekova i trbušnjaka i nabavio prve bučice već u osnovnoj školi...nikad nije rano za početi vježbati.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Teretana za klince

        Pogledajte tek malog Giuliana Stroea i brata mu Imaju 7-8 godina,a zvijeri samo takve...
        Treba djecu uciti da vjezbaju i to,al opet sve sa mjerom po meni...
        Bila bi dobra ideja to jer sigurno ne zeli svako dijete nogomet,kosarku ili tako nesto.
        Teretana bi bila dobar izbor
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: Teretana za klince

          Čini se kao dobra ideja, ali imam osjećaj da bi bilo previše roditelja koji tjeraju djecu na nešto što ne žele ili se interesiraju za nešto drugo.

          Comment


          • #6
            Re: Teretana za klince

            Odlicna ideja samo treba motivisati klince
            Formula je volja!

            Comment

            Working...
            X