Announcement

Collapse
No announcement yet.

PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: PTC(paid to click)-NeoBux ! Ako vam je dosadno.

    ja sam citao na pra foruma da je moguce zaraditi preko ovoga moram isprobat ovo



    Hvala na informacijama sto si stavio NoStress

    Comment


    • #17
      Re: PTC(paid to click)-NeoBux ! Ako vam je dosadno.

      Evo napokon netko ko me konta, to nije nikakva zahjebancija, tu se malo žešće pare okreću, imate slučajeva gdje je isplaćeno po 20,000$ , ali naravno mora se ulagati, da nema rizika svi bi zarađivali na tome. Ovo malo čisto radi razonode ako imate nekakvih para viška.

      Comment


      • #18
        Re: PTC(paid to click)-NeoBux ! Ako vam je dosadno.

        Originally posted by NoStress
        Evo napokon netko ko me konta, to nije nikakva zahjebancija, tu se malo žešće pare okreću, imate slučajeva gdje je isplaćeno po 20,000$ , ali naravno mora se ulagati, da nema rizika svi bi zarađivali na tome. Ovo malo čisto radi razonode ako imate nekakvih para viška.
        ZNAM JA JEDAN ODLIČAN SAJT KOJI ISPLACUJE ISTO KAO NEOBUX,VEC DUGO VREMENA SAM REG. NA NJEMU I ZARADIO SAM ZA NEKIH MJESEC DANA 10$ IMAM DIREKTNIH REFERALA I TO MI JE POMOGLO DA DODJEM DO BRZE ZARADE,SADA KUPUJEM REFERALE I PREPORUCIO BIH VAM DA SE REG. NA OVAJ SAJT
        LINK: http://www.onbux.com/?r=slobo00792

        Comment


        • #19
          Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

          Isključi caps lock kad pišeš!
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

            Originally posted by NoStress
            Ako vam je dosadno ili imate slobodnog vremena mozete se registrirati na stranice koje vam placaju da klikate na oglase. NeoBux je jos jedna takva stranica, rijetka koja zapravo isplacuje novce. Naravno postoje statusi koje mozete kupiti ulaganjem. Kad se regate prvo ste standard member, a kasnije mozete postati golden i premium. Kad ste standard member, dakle kad se registrirate, za svaki klik na oglas dobivate 0.01$, nije puno, ali nakon mjesec-dva mozete razadjivati i do 100$ na mjesec. Isto tako mozete kupovati refferale koji ce "raditi za vas" , tj. kad oni kliknu na svoj link , dobijate određeni postotak novca na vaš account. Prve refferale mozete kupiti sa 0.75 dolara bez ulaganje. Za to ce vam trebati neka 3 tjedna , pošto na dan mozete kliknuti na maksimalno 4-5 linkova. Ali kasnije kad kupite refferale sa novcima koje zaradite od NeoBux mozete zaradjivate stvarno lijepe pare. Ako zelite uloziti novce naravno brze ce te zaradjivati. Naravno tu postoji "kvaka", kad vi kupite refferale (to su zapravo ljudi koji klikaju za vas) to moze biti dobro i lose. Dobro je ako ti ljudi su aktivni i klikaju svaki dan, a lose je ako se samo netko registrira i klika par dana i onad prestane, u tom slucaju mozete izgubiti novce. Sve se svodi na rizik. S druge strane nemorate ulagati nikakve novce, kao sto necu ni ja, ali ce duze trajati da skupite pare od NeoBux da bi ste kupili ta 3 refferala za 0.75$. Pa ako ste zainteresirane registrirajte se preko ovog linka: http://www.neobux.com/?r=xtaCy16
            Ja NE reklamiram tu stranicu, dao sam vam samo prijedlog ako imate viša slobodnog vremena pa da pokusamo zajedno zaraditi neke pare za suplemente
            Sretno!

            To bi neni dobro došlo da si povečam đeparac!

            Comment


            • #21
              Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

              To bi neni dobro došlo da si povečam đeparac![/quote]

              Probaj ovaj sajt isplacuje redovno i regularno:
              Link za registraciju: http://www.onbux.com/?r=slobo00792

              Comment


              • #22
                Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                Daj brisi ove cigane sta se promoviraju. To je prijevara jer da nije svi bi doma klikali ko kreteni.Banaj te ih jer su se logirali na ovaj forumu iz jedinog ocitog razloga da sire ova sranja
                Arena

                Comment


                • #23
                  Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                  Originally posted by nikos91
                  Daj brisi ove cigane sta se promoviraju. To je prijevara jer da nije svi bi doma klikali ko kreteni.Banaj te ih jer su se logirali na ovaj forumu iz jedinog ocitog razloga da sire ova sranja
                  Ja mislim da veceg idiota od tebe nema ,sigurno nisi klikao na ovim sajtovima i zato nemas sta da pricas

                  Comment


                  • #24
                    Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                    Klikao sam i na bux.to i na jos ostalim sranjima prije 2-3 godine dok ti nisi znao sta je internet.I kad sam skupio 15 $ i trazio isplatu dobia sam ***** u guzicu.Zato te molim da od***** sa ovog foruma jer vidim da si posta 2 posta i to u svoju korist.Dizes mi tlak nenormalno i volia bi da te sjebu i onda skuzis da si klika ko ***** 2 miseca za nista.
                    E i da sigurano nemas ni 15 godina pa mislis da mozes tako lako zaradit ,e pa prijetelju ne mozes.Ako oces pare moras se naradit.
                    Arena

                    Comment


                    • #25
                      Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                      Originally posted by nikos91
                      Klikao sam i na bux.to i na jos ostalim sranjima prije 2-3 godine dok ti nisi znao sta je internet.I kad sam skupio 15 $ i trazio isplatu dobia sam k.... u guzicu.Zato te molim da od***** sa ovog foruma jer vidim da si posta 2 posta i to u svoju korist.Dizes mi tlak nenormalno i volia bi da te sjebu i onda skuzis da si klika ko de..l 2 miseca za nista.
                      E i da sigurano nemas ni 15 godina pa mislis da mozes tako lako zaradit ,e pa prijetelju ne mozes.Ako oces pare moras se naradit.
                      Aj mi molim te odgovori na jedno pitanje kolika je minimalna isplata na bux.to?

                      Comment


                      • #26
                        Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                        Ne znan 15-20 $ to je prije 3 godine bia hit pa mi nemoj zamjeriti sta sam zaboravia. Ali mlad si ti jos pa ces shvatit
                        Arena

                        Comment


                        • #27
                          Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                          Originally posted by nikos91
                          Ne znan 15-20 $ to je prije 3 godine bia hit pa mi nemoj zamjeriti sta sam zaboravia. Ali mlad si ti jos pa ces shvatit
                          bux.to je propao sajt i tu vise skoro niko ne klikce ,ovo sto ja reklamiram je nova generacija. sajtova ,i ne znam zasto constantno forsiras to "mlad si ti˝

                          Comment


                          • #28
                            Re: PTC(paid to click)-NeoBux ! Ako vam je dosadno.

                            Originally posted by NoStress
                            Evo napokon netko ko me konta, to nije nikakva zahjebancija, tu se malo žešće pare okreću, imate slučajeva gdje je isplaćeno po 20,000$ , ali naravno mora se ulagati, da nema rizika svi bi zarađivali na tome. Ovo malo čisto radi razonode ako imate nekakvih para viška.
                            Joj daj molim te, bio sam naivan kao i ti i čak ulagao neku svoju lovu (jbg, bilo je nekad i viška ) u bux.to, Neobux i još par sajtova koji su, naravno propali.
                            Frend i ja smo bili u tome žešće neko vrijeme
                            S bux.to nikad nisam dobio niti lipe, Neobux me par puta isplatio, male cifre, jer je skuplje bilo recikliranje refova nego kaj su oni zaradili itd.
                            Sve su to ponzi sheme, samo zamaskirane u "advertising"
                            I da, ilegalno je. Svi serveri su u nekakvim banana državama
                            Tko ima imalo pameti poslušat će me i odjebat od tih "načina zarade", jer zaradit se na ovaj način NE može.
                            Na internetu možeš zaradit ako si *****o dobar u SEO-u, .php-u ili nešto tome slično.
                            Evo vam iskustva iz prve ruke - ovo je čista prevara.
                            Zagreb u <3

                            Comment


                            • #29
                              Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                              Originally posted by snoopdogg
                              Originally posted by nikos91
                              Klikao sam i na bux.to i na jos ostalim sranjima prije 2-3 godine dok ti nisi znao sta je internet.I kad sam skupio 15 $ i trazio isplatu dobia sam k.... u guzicu.Zato te molim da od***** sa ovog foruma jer vidim da si posta 2 posta i to u svoju korist.Dizes mi tlak nenormalno i volia bi da te sjebu i onda skuzis da si klika ko de..l 2 miseca za nista.
                              E i da sigurano nemas ni 15 godina pa mislis da mozes tako lako zaradit ,e pa prijetelju ne mozes.Ako oces pare moras se naradit.
                              Aj mi molim te odgovori na jedno pitanje kolika je minimalna isplata na bux.to?
                              Nemoj se pravit pametan, nekad je min. isplata bila 10$.
                              I sad se vas par pametnih ovdje našlo koji znaju sve živo. A sad ću ti za dokaz skenirat svoju Payoneer bux.to karticu, na kojoj nikad nije bilo ni lipe, a trebalo bi biti nekoliko tisuća dolara po tvome (jer su takve cifre bile, ali samo virtualno, na ekranu)
                              Postam scan uskoro
                              Zagreb u <3

                              Comment


                              • #30
                                Re: PTC (paid to click)-NeoBux! Ako vam je dosadno.

                                I molio bih admina/moderatora da zalocka ovu temu ili obriše.
                                BTW naravno da će lopine u početku napravit nekoliko isplata, čak i većih, ali kako piramida raste sve je na klimavijim nogama jer je teško naći dovoljno novih budala koje će uložit lovu i onda sve puca po šavu, vlasnik bježi s parama, složili ste se s Terms of Service u kojima piše da sajt može prdnut bilo kojeg trenutka a vlasnik otići na Karibe srkat Pina Coladu.

                                Malo štiva:
                                http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Pyramid_scheme
                                Attached Files
                                Zagreb u <3

                                Comment

                                Working...
                                X