Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi Conan - Javier Bardem?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi Conan - Javier Bardem?!

    Interesantno, fanovi bi za novog Conana htjeli vidjeti u glavnoj ulozi Javier Bardema
    psihića iz "Nema zemlje za starce"
    O svemu procitati na ovom linku:
    http://www.filmski.net/vijesti/dugometr ... _za_conana

    Javier Bardem:

    Mrcina je, no trebali bi ga malo nabildati.. ipak:
    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

  • #2
    Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

    schwarzi se ne može zamijenit
    No pain,no gain!

    Comment


    • #3
      Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

      Originally posted by ćelavi
      schwarzi se ne može zamijenit

      Comment


      • #4
        Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

        Ovi će trebati puno popiti Wheya da bi mogao zamijeniti Arnolda.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

          Ma kakav je to metroseksualizirano-šminkerski Conan?Pa Conan je oličenje surovosti,snage i divljine.Ovo je tužno.Negdje sam čitao da se žele u ovome filmu malo više vratiti korijenima Conana koji če biti sličniji originalnom stripovskom djelu a taj je Conan definitivno suprotan ovome glumcu.Svaka čast za "Nema zemlje za starce" ali nekako ga ne vidim u ovoj ulozi jednako kao što Gerard Butler jednostavno nije dovoljno masivan za Conana.Iskreno nemam ideju tko bi od današnjih glumaca mogao depiktirati pravog conana...Imate li neke prijedloge.

          Comment


          • #6
            Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

            U svijetu filma bilo je nekih rasprava na temu
            TKO BI BIO DOSTOJNA ZAMJENA ARNOLDU.
            Tu su bila dva potencialna kandidata i to:
            THE ROCK (Kralj Skorpion) koji je PRENISKI i
            VIN DIESEL (Riddick) koji je takodjer PRENISKI
            Ni jedan ni drugi ne zadovoljavaju za ulogu Conana i nisu
            prava zamjena Arnoldu S.

            To sto si spomenuo Gerarda Butlera (Leonida),
            on takodjer ne bi mogao biti "pravi" Conan ili moguca zamjena Arnoldu u svijetu glume.
            Jest prenapuhan za ulogu vojskovođe, no također visina je isto upitna..

            Mogli ste primjetiti trenutnu gradju Gerarda Butlera. Totalno suh, bez misica
            koje je imao u filmu 300. Sigurno je pao dobrih 20 kila.
            Neznam, zasto tim glumcima poslije spektakla vise nisu potrebni misici, i tako
            lako ih se rijese. Valjda nije Butler uzimao nikakve steroide dok se pripremao za Leonida
            a montaza je svoje napravila. Nesto su ga k tome osjencali sprejom i to je to..

            * Isto je prije par godina bilo sa Brad Pittom. Dok se pojavio na premijeri Troye,
            upitali su ga novinari "Gdje su ti misici?" Izjavio je, kao: "Vise ih NE trebam"..

            * Ako je tko primjetio Christian Baela (The Dark Knight).
            Prije Batman Beginsa glumio je u filmu The Machinist gdje je morao izmrsavjeti gotovo do kosti, sto se vidi i u filmu, cak mo se i lice promijenilo, NO uspio je nekako sacuvati misice, i vec ga u Batmanu vidimo teskog 105 kilograma sa masom i obujmom, nevjerovatno. Kako su dobro ocuvani ti glumci.






            JAVIER BARDEM bi jos najprije prosao za novog Conana


            CHRISTIAN BALE - kvalitetna misicna masa: (scena iz filma Americki psiho)

            CHRISTIAN BALE u filmu The Machinist:

            CHRISTIAN BALE poslije MAchinista u novom BATMANu:
            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

            Comment


            • #7
              Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

              nijedan nema tu barbarsku crtu, vidi se da su homo ameri i to je loše. Javier je espanja, nemože on glumit barbara. Što se mišića tiče, o čemu vi, nijedan od ovih glumaca nikad se nebi mogao ni približit arnoldovom izgledu iz konana. Zato kažem da bi se priliku trebalo dati nekom još neiskusnom, također bilderu jebiga. Koda sad mora neznam šta glumit, svi smo gledali prvog konana

              Comment


              • #8
                Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                Originally posted by Marijan
                nijedan nema tu barbarsku crtu, vidi se da su homo ameri i to je loše. Javier je espanja, nemože on glumit barbara. Što se mišića tiče, o čemu vi, nijedan od ovih glumaca nikad se nebi mogao ni približit arnoldovom izgledu iz konana. Zato kažem da bi se priliku trebalo dati nekom još neiskusnom, također bilderu jebiga. Koda sad mora neznam šta glumit, svi smo gledali prvog konana
                Javier Bardem jest Spanjolac, ali je i oskarovac. Jedna velika prednost.
                Sto se samog izgleda tiche, na filmskom platnu moze izgledati kao Viking i Gladijator zajedno. Sto se misica tice, koliko vidim, tim filmasima je to najmanji problem.
                * Ne vidim razloga zasto Javier ne bi mogao glumiti barbara. Misici, perika i mac, dat ce mu odgovarajuce atribute. Gerard Butler je poslije 300 proglasen najseksipilnijim muskarcem, jebiga. Poslije njega je proglasen Christian Bale. Tako to funkcionira kod filmskih zvijezda u Hollywoodu.
                * Nema puno vremena za Javiera, brzo ce ostariti. Vec su ga i sad pocele hvatati bore na licu. Nadam se da ce ga iskoristiti za samo "dobre uloge"
                I da, Javier Bardem vise slici Conanu iz stripa!
                Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                Comment


                • #9
                  Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                  Problem je sljedeći.Svaki filmaš je premalo mišićav da kvalitetno parira Arnoldu za Conana.Arnold je ipak bio Mr.Olympya i njegova mišićna masa je nedostižna svima.Kakav Vin Diesel,kakav Javier.Ovi momci imaju mahom 75-80 kila.
                  Arnold je imao van sezone 115.Velika razlika prijatelji.
                  Svima njima fali jedno 10 godina vrhunskog BB da stignu Arnolda.Nije to, to.
                  The Rock je mišićaviji ali njegovo lice mi nije dovoljno grubo da kvalitetno odradi Conana.Zato mislim da bi trebali nači jednog bb-dera koji bi odradio tu ulogu u stilu
                  Arnolda.Malo priće,puno mahanja mačem.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                    Javier Bardem jest Spanjolac, ali je i oskarovac. Jedna velika prednost.
                    rofl, to je jako važno za glumljenje konana

                    Sto se misica tice, koliko vidim, tim filmasima je to najmanji problem.
                    * Ne vidim razloga zasto Javier ne bi mogao glumiti barbara. Misici, perika i mac, dat ce mu odgovarajuce atribute. Gerard Butler je poslije 300 proglasen najseksipilnijim muskarcem, jebiga. Poslije njega je proglasen Christian Bale. Tako to funkcionira kod filmskih zvijezda u Hollywoodu.
                    ne shvaćaš. Konan nije samo neki rendom nabildani lik. Konan je oličenje snage, ogroman, jak, velik, najači, najveći. Gerard Butler je pizdica od 70ak definiranih kila, to je patetično. To što ljudi vole takav izgled to je drugo, al konan nemože tako izgledati. 115 definiranih kila nijedan filmaš nemože dobiti za nekoliko mjeseci, i da imaju sve pare i steroide svijeta. A ako nije fakat ogroman, onda to nije to.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                      ma budem se ja prijavio na audiciju pa ćete vidit šta je Conan
                      No pain,no gain!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                        Najbolje bi za tu ulogu pasao TONEY FREEMAN , 188 CM, 140 KG+ ,
                        jes da je crnac al nema veze

                        Comment


                        • #13
                          Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                          ..danas Conan Barbarin na htv2 u 22:50..neće se propustit
                          http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                          Comment


                          • #14
                            Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                            Originally posted by jasmin-mlinaric
                            ..danas Conan Barbarin na htv2 u 22:50..neće se propustit

                            Comment


                            • #15
                              Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                              imam popunjenu extra verziju na dvd-u

                              inače, mišljenja sam da je film jako podcijenjen, u umjetničkom smislu.
                              plus, ima valjda najbolji originalni orkestralni soundtrack ikad.

                              Comment

                              Working...
                              X