Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi Conan - Javier Bardem?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

    vidit ćemo...
    No pain,no gain!

    Comment


    • #32
      Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

      Ma najbolje great Khalia za tu ulogu,to bi bila prava zvijerina za mahat s mačem!
      ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

      Comment


      • #33
        Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

        a sto mislite za rolanda u terminatoru 4?

        Comment


        • #34
          Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

          Originally posted by cougar
          a sto mislite za rolanda u terminatoru 4?
          hmmm... rađe lou ferrigno
          Put na kome nema prepreka vjerojatno ne vodi nikuda.

          Comment


          • #35
            Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

            Originally posted by carr
            Originally posted by cougar
            a sto mislite za rolanda u terminatoru 4?
            hmmm... rađe lou ferrigno
            lou ferrigno ima 58 godina...
            Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

            Comment


            • #36
              Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

              Originally posted by Ronnie
              Originally posted by carr
              Originally posted by cougar
              a sto mislite za rolanda u terminatoru 4?
              hmmm... rađe lou ferrigno
              lou ferrigno ima 58 godina...
              gle stvarno,... zaboravih da je on 1951. godište. smatro sam ga mlađim
              Put na kome nema prepreka vjerojatno ne vodi nikuda.

              Comment


              • #37
                Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                pa Roland vec je u T4 ako ste pogledali film,

                Comment


                • #38
                  Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                  Originally posted by Dalibor
                  Ovi će trebati puno popiti Wheya da bi mogao zamijeniti Arnolda.
                  I ne!
                  Zvijezde treniraju malo drukčije nego mi ovdje. (Skuplje)
                  Njima su mišići u roku 9 mjeseci spremni, kvalitetna masa i pripravni su za snimanje!

                  Uzmino za primjer jednog Sam Worthingtona (iz Terminatora 4) koji će se u filmu Avatar pojaviti
                  bez trunke mišića, a godinu dana kasnije u novom izdanju remakea Clash of the Titans
                  koji se sprema za 2010 godinu maksimalno je nabildan.

                  sample pic:
                  http://www.aceshowbiz.com/images/still/ ... tans02.jpg
                  Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                  Comment


                  • #39
                    Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                    Arnolda nitko nikad neće moći zamijeniti
                    You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                      Todd,ne očekujem da razumiješ jer do sada sa svojim pisanjem si pokazao da ti je sposobnost učenja vrlo nisko ali samo da ponovim.
                      Arnold je bio mr Olympia i to 7 puta.
                      To nije tijelo nekog random glumčiča koji u 6 mjeseca,gomilu šminke i pažljivo birane glumce izgleda malo mišičavije.To je tijelo 7 puta najboljeg bodybuildera svijeta.
                      To je tijelo koje ima 115 kila na 185 cm visine i oko 5 posto masnoće.

                      To je razlog zašto ti glumčiči sa 80 kila nemogu vjerno zamjeniti Arnolda.
                      Conan je šutljiv,grubog lica i ekstremno mišičavog tijela.
                      Arnold je bio kao stvoren za tu ulogu.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                        Bravo Slyster.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #42
                          Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                          slazem se u potpunosti,ali tu ulogu ce netko morati preuzeti uspjesno ili ne!po meni je Roland najblizi tome

                          Comment


                          • #43
                            Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                            Narvno da je Sly u pravu,tko moze za 6 mjeseci dobiti misicnu masu jednaku Arnoldovoj,nemoze nikako a kamoli za nekoliko mjeseci.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                              a zna li netko o treningu i prehrani i suplementaciji glumaca... sry ak je pitanje bilo vec postavljeno

                              Comment


                              • #45
                                Re: Novi CONAN - Javier Bardem?!

                                Kao klinac volio sam underground comics/crtane romane, posebno radove Ron Cobba kojeg upoznah na jednoj Comics konvenciji i do danas smo frends.Ronald je bio production designer za Conan the Barbarian,Indiana Jones,Aliens i drugi.Igrom slucaja ozenio australku i onako popola zivi u Santa Monica/Sydney jedno pola sata voznje od mene.Jednom tako pozvao me na party navodno ima nekoliko amerikanaca.Dosao ja kod njega u Rozelle gdje zivi, onda Ron me pozove da upoznam nekog podeljeg americana.Kad ono John Milius, director Big Wednesday/velika srijeda (najbolji surfing film svih vremena),Wind & the Lion,Connan,..............!
                                Milius je bio poznati ultra desni hollywoodski director (vidi veliku srijedu i Masochist lik) , izabrao je arnolda na preporuku Vince Gironda koji mu je nabildao Michael St.Vincent za surfing film.Arnold je bio upravo ono sta mu je trebalo za lik brutalnog Connana, surov i neskolovan.Svakako nije mogao uzeti jednog preskolovanog Frank Zane.Milius,Ron i jos 2, su bili u hrvatskoj trazeci lokaciju za Connana.No kao ultra desno orjentirani poceli su momci preglasno slaviti antikomunizam i na kraju su doslovno bili protjerani
                                iz Hrvatske.Koji je tamosnji komunisticki politicar to sredio ???.Connan je sniman potom u spanskoj Andaluziji, ostalo je poznato.Ron i John su uz smjeh pricali kako se Arnold hranio sa steroidima i doslovno mjenjao iz dana u dan, pa o nekoj fotografiji iz nekog hitlerovog lista u kojoj je bio neki njegov rodjak.Ron ima jedan od 6 Connanovih maceva koji su upotrebljavani za snimanje The Barbariana.Jednog ima Arnie,jedan je bio nedavno prodan na ebay ostali su nestali.Eto, tako postoji hrvatska veza sa Connan filmom.Producenti nisu bili dali da Milius napravi drugi film, jer se htjeli da film bude vise prihvatljiv za familijarno gledanje.

                                Comment

                                Working...
                                X