Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mi - frikovi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi - frikovi?

    Zasto imam osjecaj da kad pricam ljudima (koji me pitaju) o svemu ovome, oni me gledaju kao nekog ludjaka?
    jucer me npr., jedan decko pitao zas ja to radim i dal imam curu...
    pa kaj su zene jedini razlog zbog cega covjek treba paziti na svoje tijelo i zdravlje?
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: Mi - frikovi?

    Svaka čast na temi! Osobno već neko vrijeme razmišljam da stavim takav topic, al' evo, preduhitrio si me! Kaj da ti velim, osim da te razumijem, ha, ha! Ne znam gdje da počnem uopće... Sve je počelo s nošenjem hrane izvan kuće - kao zašto furam sendviće sa sobom - što si ne kupim buhtlu ili burek? Onda krenem s objašnjavanjem o P, UH i M, klopanju svaka 2 sata i kalorijskom suficitu i svi me gledaju kao da nisam normalan i komentiraju u tome smislu. Užas. Ali boli me briga. Neki dan me pitali zašto ja "to" sebi radim?! Halooooo, zašto bi bilo loše raditi na sebi?! Tijelo je kapital, isto kao i um, samo što je većini nepoznat pojam "raditi" na sebi. Pa makar u bilo kojem smislu. Najgore mi je bilo što sam morao braniti vježbanje kao da je to nešto nenormalno! Pa tko je tu lud? Mi koji vježbamo 4 i pol' sata tjedno i pazimo kaj jedemo ili ostatak kaj sjedi 4 i pol' sata dnevno ispred TV-a i ždere čips! A uz to izgledamo sve bolje i bolje kako vrijeme prolazi, a oni sve gore i gore. O.k., razumijem frajere, to su uglavnom komentari izazvani zavišću i nesigurnošću. I oni bi htjeli tako izgledati. Ali ne da im se potruditi. Lakše je frenda popljuvati. Cure su mi još manje jasnije. Prvo isto bedasti komentari, a onda pope dva deci vina i dolaze pipati biceps i prsa, ha, ha! Ma svašta, onda im je to dobro, ha, ha! NAJLUĐI komentar: "Moj frend bolesnik, isto kao i ti, ide skupa sa svojih par bolesnika u Sloveniju po te praške!"
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Mi - frikovi?

      Dobra tema. Možda si još trebao ubaciti anketu s pitanjem - Zašto to radite ili koja vam je glavna misao vodilja u teretani?
      Ja s ljudima koji ne kuže ništa o prehrani i teretani niti ne ulazim u rasprave, jednostavno nema smisla. A oni koji ne paze na preharanu, a misle da od 2 odlaska u teretanu tjedno mogu biti ko Yates su pod a gotovani, a pod b ljubomorni kompleksaši. Često se s jednim frendom raspravljam uvijk na njegovu inicijativu,kao on ne bi volio biti kao ja ovo ono, a uvijek ima potrebu otvarat temu mog izgleda. Meni se svaki mišić vidi imam čak 8abe pack,doduše fali mi kojih 5-6kg mase...no i ovakav izgledam *****o bolje nego on koji je vreća sala.
      Isto tako se s frendicom raspravljam često na njezinu opasku da što se ja ustajem ujutro rano da bih doručkovao-to je njoj totalni *****izam...pa ja nju pitam a nije *****izam navečer sjest pred TV i jesti čips s majonezom što ona radi često.....
      Jedino što mi zasmeta jest kad mi neko iz obitelji kaže/pita kolko trošim na suplemente . Ostali kompleksaši, neinformirani likovi me ne diraju niti malo. Od njih se lako obranim i na način da skinem amjicu i pokažem im 8abe pack.To im zna začepiti usta automatski
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #4
        Re: Mi - frikovi?

        Haha. Ova dva zadnja komentara su kao da sebe čitam. A ovo sa ženskama je čista istina. Da ima rep+ bih vam dao.

        Comment


        • #5
          Re: Mi - frikovi?

          preljubazni ste ekipa, preljubazni... ubijajte pogledom i nece vas pitat glupa pitanja
          ali, kuzim vas, to je nesto sto mi prihvacamo ovim i to je "normalno"...
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #6
            Re: Mi - frikovi?

            hehe dobra tema.meni i starci misle da san frik,onda san im predočija da otkad se hranim zdravo da ih čak jeftinije dođe.da neman problema,nikad nisan bolestan..mrzin jedino šta me sputavaju oni i prijatelji/ce ka dovoljno si se nabilda netribaš više,a tek san početnik u tom pogledu.ali drago mi je šta dosta pomažem prijama,pogotovo sad prije lita dajem im savjete oko prehrane i vježbe koje mogu radit.njima je drago šta imaju mušku osobu s kojom mogu pričat o svome tjelu,a da netribaju prekrivat nedostatke i sramit ih se.ja ih razumin i neću ih nikad gadit nego im pokušat pomoć.
            i glupo mi je šta svi imaju predrasude oko suplemenata,kažu ka pucaš se ti sa svaćim,a nesvaćaju da se niko živ nije nabilda od njih,pogotovo od wheya kojeg jedinjo pijem pa tako pokušavaju omalovažavat napor,da im bude lakše da misle da i oni mogu tako izgldat kad bi pili to.pa neka pokušaju onda.XD
            meni je drago šta kad iden vani pojeden piletinu,topli jer neman problema sa viškom kila tako da netriban nosit ništa vani iz kuće,hvala bogu šta san ecto.
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #7
              Re: Mi - frikovi?

              Originally posted by Korekt
              ....hvala bogu šta san ecto.
              hehehehe
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #8
                Re: Mi - frikovi?

                hahahaha tako i mi imamo jednog profesora u skoli, (ja i frend se bavimo ovim sportom)
                i svaki sat ili2 nas frajer ispituje o prehrani i vjezbanju i cudi se!!
                i onda nas u pocetku ismijava kao ono pa kako mozes to . ostavi se svega i tak provocira a ekipa nam se smije i to zesce!!!
                a kad vidis nakraju njihovog smjeha veli: ma sta p. vam materina, sta se smijete, evo ovo su vam pravi ljudi, vi cete krepat, i oni ce vas sve nadzivjet, trebate im cestitak kaj se tak muce, nesmjete ih ni u oci gledat!!! hahahahah a mi vristimo i onda ekipa bude zbedirana
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #9
                  Re: Mi - frikovi?

                  Originally posted by VelikiBlek
                  Dobra tema. Možda si još trebao ubaciti anketu s pitanjem - Zašto to radite ili koja vam je glavna misao vodilja u teretani?
                  Ja s ljudima koji ne kuže ništa o prehrani i teretani niti ne ulazim u rasprave, jednostavno nema smisla. A oni koji ne paze na preharanu, a misle da od 2 odlaska u teretanu tjedno mogu biti ko Yates su pod a gotovani, a pod b ljubomorni kompleksaši. Često se s jednim frendom raspravljam uvijk na njegovu inicijativu,kao on ne bi volio biti kao ja ovo ono, a uvijek ima potrebu otvarat temu mog izgleda. Meni se svaki mišić vidi imam čak 8abe pack,doduše fali mi kojih 5-6kg mase...no i ovakav izgledam j..... bolje nego on koji je vreća sala.
                  Isto tako se s frendicom raspravljam često na njezinu opasku da što se ja ustajem ujutro rano da bih doručkovao-to je njoj totalni *****izam...pa ja nju pitam a nije *****izam navečer sjest pred TV i jesti čips s majonezom što ona radi često.....
                  Jedino što mi zasmeta jest kad mi neko iz obitelji kaže/pita kolko trošim na suplemente . Ostali kompleksaši, neinformirani likovi me ne diraju niti malo. Od njih se lako obranim i na način da skinem amjicu i pokažem im 8abe pack.To im zna začepiti usta automatski
                  +1

                  ista stvar je kod mene tako da nemam sad što pisati sve si rekao
                  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                  mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mi - frikovi?

                    uf jadni bilderi
                    kaj ste vi ugroženi il šta? Pa većina ljudi je takva, vjerojatno ste i vi takvi u nekim drugim stvarima...šta sad, to je neznanje, zadrtost i zavist...nemam se ja kaj raspravljat s nekim ko s tim o čem priča nema veze nikakve. A takvih je naravno bilo i previše. Uleti mi tip u teretani, pokaže na dwm i pita me šta pijem. ja mu kažem proteine i glukozu. "a znači to te odradilo" i kaj, da ja sad njemu objašnjavam, ne, usrana seljačino, to je od 5+ godina treninga, 300g proteina dnevno i 5000kcal i krvničkim treninzima...naravno da ne. "da, odlično odrađuje." i to je to. svi sretni
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mi - frikovi?

                      Uh i ja sam svašta doživio i svakakvih rasprava imao u životu...
                      Sad sam skinuo par kila sala i kaže mi ženina teta: "Joj, nemoj više mršaviti!"
                      Ne mogu ja sada starijoj ženi objašnjavati da se bolje i zdravije osjećam sa par kila sala manje...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mi - frikovi?

                        Izgleda da ja jedini nemam takvih problema?!
                        Na poslu mi jedino shef nije aktivan u sportu,tako da nema provokativnih pitanja, vec svi mozemo razgovarati na tu temu.
                        Oko mene drustvo je u pocetku bilo malo distancirano na moje vjezbanje i ispijanje kojekakvih shake-ova te donosenje hrane na posao,ali na njihova zadirkivanja sam uvijek znao odmjereno i ne nametljivo odgovoriti. Nasaliti se na svoj racun i prihvatiti zafrkanciju ako se sve okrene na sprdnju. Nisam ocekivao da me drugi razumiju. S vremenom te okolina pocinje percipirati kao takvog i prihvacaju to da si u tom pogledu drugaciji. No,kod mene je opet olakotna okolnost i to da su i starci otvorenog uma i prihvacaju svaku promjenu na bolje. Buraz se duze bavi ovime od mene. Dosta prijatelja je krenulo(doduse vecina je odustala) u teretanu,pa samim time nisam jedini. Uz to,kao "kompjuteras", zbog dugotrajnog sjedenja sam imao gadne probleme sa donjim ledjima,glavoboljama,probleme sa zglobovima i whatnot(u dobi od 25god!!!). Otkako se bavim BB-om ja sam preporodjen. Kada drugi, koji su me znali kao "kompjuterasa", vide koliko sam popravio zdravlje(i izgled) - sva pitanja postaju suvisna. Tu i tamo jos zna doletiti pitanje:"pa zasto to radis?", ali sa takvima se lako nosim,jer su to vecinom oni koji me ne poznaju od prije.
                        Jedino imam jednu stariju susjedu koja,kad god me vidi bez majice vice:"joj, milo jesi se ti meni udebljao - nije to tebi zdravo sinko...",ali tu je svaka rasprava suvisna..... )))
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mi - frikovi?

                          Originally posted by Mir7a
                          uf jadni bilderi
                          kaj ste vi ugroženi il šta? Pa većina ljudi je takva, vjerojatno ste i vi takvi u nekim drugim stvarima...šta sad, to je neznanje, zadrtost i zavist...nemam se ja kaj raspravljat s nekim ko s tim o čem priča nema veze nikakve. A takvih je naravno bilo i previše. Uleti mi tip u teretani, pokaže na dwm i pita me šta pijem. ja mu kažem proteine i glukozu. "a znači to te odradilo" i kaj, da ja sad njemu objašnjavam, ne, usrana seljačino, to je od 5+ godina treninga, 300g proteina dnevno i 5000kcal i krvničkim treninzima...naravno da ne. "da, odlično odrađuje." i to je to. svi sretni
                          Tako je Mirza,sve si dobro rekao.
                          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mi - frikovi?

                            Originally posted by IgyBoy
                            Izgleda da ja jedini nemam takvih problema?!
                            Na poslu mi jedino shef nije aktivan u sportu,tako da nema provokativnih pitanja, vec svi mozemo razgovarati na tu temu.
                            Oko mene drustvo je u pocetku bilo malo distancirano na moje vjezbanje i ispijanje kojekakvih shake-ova te donosenje hrane na posao,ali na njihova zadirkivanja sam uvijek znao odmjereno i ne nametljivo odgovoriti. Nasaliti se na svoj racun i prihvatiti zafrkanciju ako se sve okrene na sprdnju. Nisam ocekivao da me drugi razumiju. S vremenom te okolina pocinje percipirati kao takvog i prihvacaju to da si u tom pogledu drugaciji. No,kod mene je opet olakotna okolnost i to da su i starci otvorenog uma i prihvacaju svaku promjenu na bolje. Buraz se duze bavi ovime od mene. Dosta prijatelja je krenulo(doduse vecina je odustala) u teretanu,pa samim time nisam jedini. Uz to,kao "kompjuteras", zbog dugotrajnog sjedenja sam imao gadne probleme sa donjim ledjima,glavoboljama,probleme sa zglobovima i whatnot(u dobi od 25god!!!). Otkako se bavim BB-om ja sam preporodjen. Kada drugi, koji su me znali kao "kompjuterasa", vide koliko sam popravio zdravlje(i izgled) - sva pitanja postaju suvisna. Tu i tamo jos zna doletiti pitanje:"pa zasto to radis?", ali sa takvima se lako nosim,jer su to vecinom oni koji me ne poznaju od prije.
                            Jedino imam jednu stariju susjedu koja,kad god me vidi bez majice vice:"joj, milo jesi se ti meni udebljao - nije to tebi zdravo sinko...",ali tu je svaka rasprava suvisna..... )))
                            hahahah...jel se to meni čini Igyboy ili je stvatno svaki tvoj post na kojeg naletim presmiješan.Ono kaj si postao u vicevima sam prekopirao na hard,a ovo hahahhahah
                            A gde su noge?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mi - frikovi?

                              freak nego kaj nego freak, pas mater, sad idem nekog vlovit na cesti i stamburat, cekam samo da se mrak malo spusti grrrrrrrrrrr
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment

                              Working...
                              X