Announcement

Collapse
No announcement yet.

Obrana protiv teleskopa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obrana protiv teleskopa

    pozdrav bilo je rijeci oko samoobrane al nikad kako se obraniti od teleskopa.
    naglasavam to oruzje jer je lako dostupno i relativno veliko dok se rabi te mozda lakse zaustavljivo od noza i boksera...
    ako ima netko neki savjet..

    postoji li neko drugo oruzje-orudje kojim se mozemo obraniti?

  • #2
    Re: Obrana protiv teleskopa

    Mislim da ću morati ići srat' dok vidim takve teme. Dođeš si pištoljem i situacija riješena.

    Comment


    • #3
      Re: Obrana protiv teleskopa

      eh kad bi se pistolj mogao nosit ko teleskop bilo gdje i kad bi opce znao da ti treba onda bi ga neki i nosili al kad naides na idiota koji ima teleskop a ti reci setas po gradu od kud ti gan...zato ko odg molio bi da nisu gluposti

      Comment


      • #4
        Re: Obrana protiv teleskopa

        Kolike su sanse da setas po gradu i iz vedra neba te napadne netko sa teleskopom?
        My Karma ran over your Dogma.

        Comment


        • #5
          Re: Obrana protiv teleskopa

          ocito velike kolike sam ja budale sreo kaj su se vani potukli bez razloga...

          Comment


          • #6
            Re: Obrana protiv teleskopa

            Ne razumijem kako ja i vecina mog drustva nikad nije imala takvih problema, ali ajd.

            Ali ono, djaba sad tu sta ce ti tko napisati, kad se zakacis ode adrenalin u nebo i sad ces se ti sjetiti sta je neki x lik napisao na x forumu... moje misljenje.

            Ono, duze i jace stvari bi obicno pomogle... Katana ili tako nesto
            My Karma ran over your Dogma.

            Comment


            • #7
              Re: Obrana protiv teleskopa

              For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

              Comment


              • #8
                Re: Obrana protiv teleskopa

                a doro ja samo htio cut misljenja...

                ni mene fala bogu niko nije napo al nikad neznas kad kom kaj moze doc

                Comment


                • #9
                  Re: Obrana protiv teleskopa

                  koja preseravanja...Pa jbt ako tako razmišljaš nemoj uopče izlazit na ulicu..
                  For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Obrana protiv teleskopa

                    Zna ko kakav dobar način izbjegavanja udara automobila? Nikad ne znaš kad će te neki idiot pokupit autom.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #11
                      Re: Obrana protiv teleskopa

                      Odbrana protiv toga ti je da mu jednostavno uletis brze s unutrasnje stranje ruke u kojoj je palica dok zamahuje... ne znam sad kako da ti objasnim preko foruma al potrazit cu imal kakav video.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Obrana protiv teleskopa

                        netreba video razumijem...hvala

                        Comment


                        • #13
                          Re: Obrana protiv teleskopa

                          Originally posted by DrHouse
                          Zna ko kakav dobar način izbjegavanja udara automobila? Nikad ne znaš kad će te neki idiot pokupit autom.
                          leti kao supermen
                          plocnici su sve opasniji

                          Comment


                          • #14
                            Re: Obrana protiv teleskopa

                            Ima li netko kakav dobar savjet protiv pada aviona...ono, ideš ulicom i avion ti padne na glavu, kako se obraniti?
                            Ili ono; tip odluči skočiti s nebodera i skoči baš tebi na glavu?

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Obrana protiv teleskopa

                              Originally posted by kelly
                              Ima li netko kakav dobar savjet protiv pada aviona...ono, ideš ulicom i avion ti padne na glavu, kako se obraniti?

                              to je vec problematicno
                              moras pocet karate terenirat

                              Comment

                              Working...
                              X