Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

    hvala, hvala
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #17
      Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

      Meni je ovo *****no.Radi toga su i neki članovi koji su prije pridonašali kvaliteti foruma otišli.Prvenstveno mislim na Šimu.
      A gde su noge?

      Comment


      • #18
        Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

        Originally posted by Mackiel
        Meni je ovo *****no.Radi toga su i neki članovi koji su prije pridonašali kvaliteti foruma otišli.Prvenstveno mislim na Šimu.
        Buuu-huuuuu.

        Comment


        • #19
          Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

          Originally posted by Mackiel
          Meni je ovo *****no.Radi toga su i neki članovi koji su prije pridonašali kvaliteti foruma otišli.Prvenstveno mislim na Šimu.
          Suza mi je krenula
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #20
            Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

            Originally posted by Mackiel
            Meni je ovo *****no.Radi toga su i neki članovi koji su prije pridonašali kvaliteti foruma otišli.Prvenstveno mislim na Šimu.
            nemoj plakat, budu se decki vratili
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #21
              Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

              ..steta velika
              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

              Comment


              • #22
                Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                ma daj... meni su ove stvari super, da nema *****a s onako glupim pitanjima, forum nebi bija zanimljiv....
                sad sam se sitija kad je jedan lik na net.hr forumu stavija sliku svog kurc* i pita jesu mu ono gljivice
                triba malo toga svakom forumu...

                Comment


                • #23
                  Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                  ima stvarno biserskih pitanja i komentara da je to za nepovjerovat, al opet je to sve nista spram onog teretana foruma, tamo su ljudi tako umisljeni , glupi da je to za ne povjerovat,
                  ovo mi je najjaci post s tog foruma
                  kaze " ja i drug smo kupili po pola whey protein od biotecha,i tokom koristenja ja sam opao 2 kg a drug 3 kg, "


                  a sad da se vratimo ovde,

                  mislim jos to nisu prave plocice, al bolje odma pitat pa da popravim prije nego s***** do kraja, vide se samo kad ih jako napnem ili kasljem al ove skroz gornje nisu simetricne desna je vislja od lijeve. Kako da to popravim?
                  Imam 15 godina - u dva i pol mjeseca želim rezultate
                  A ovi vitamini sto kupim za 1 e dodje ih 20 tabletica, neko govori da nijesu zdravi i da su cista hemija? Jeli to istina?
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                    Originally posted by SemaMare
                    ima stvarno biserskih pitanja i komentara da je to za nepovjerovat, al opet je to sve nista spram onog teretana foruma, tamo su ljudi tako umisljeni , glupi da je to za ne povjerovat
                    Da, tamo stvarno ima masa antipatičnih napuhanaca... Tu je prva liga ekipa
                    Zagreb u <3

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                      Originally posted by SemaMare
                      ima stvarno biserskih pitanja i komentara da je to za nepovjerovat, al opet je to sve nista spram onog teretana foruma, tamo su ljudi tako umisljeni , glupi da je to za ne povjerovat,
                      ovo mi je najjaci post s tog foruma
                      kaze " ja i drug smo kupili po pola whey protein od biotecha,i tokom koristenja ja sam opao 2 kg a drug 3 kg, "


                      a sad da se vratimo ovde,

                      [quote:1deyyjz4]mislim jos to nisu prave plocice, al bolje odma pitat pa da popravim prije nego s***** do kraja, vide se samo kad ih jako napnem ili kasljem al ove skroz gornje nisu simetricne desna je vislja od lijeve. Kako da to popravim?
                      Imam 15 godina - u dva i pol mjeseca želim rezultate
                      A ovi vitamini sto kupim za 1 e dodje ih 20 tabletica, neko govori da nijesu zdravi i da su cista hemija? Jeli to istina?
                      [/quote:1deyyjz4]
                      ..jel ovo .ba ona..ako jest..uclanio sam se bio i tu ali brate nema mi ni blizu "kvalitet" forum kao ovaj
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                        ovako... imam 14 god.. hocu da uzimam kreatin jel imam 50 kila i visok sam 160 zanima me jel bi to utecalo na moj rast.. treba mi misicne mase i mase uopste neznam jel ce uticati na rast posto moram jos da rastem malo je 160.. :// kod nas u skoli bude dosta problema pa se skoro svake nedelje potucemo sa drugom skolom :/ nekad dobijem batine nekad dajem batine xD.. tako da glupo pitanje zanima me samo jel bi to utecalo na moj rast nista vise neznanima me komentari da neuzimam ili slicno ja cu to uzimati ako neutece na rast. moram biti velik i napucan xD
                        http://www.building-body.com/Kreatin-na ... tml#jc2170
                        Tko želi neka mu odgovori.
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                          Originally posted by dizajner
                          ovako... imam 14 god.. hocu da uzimam kreatin jel imam 50 kila i visok sam 160 zanima me jel bi to utecalo na moj rast.. treba mi misicne mase i mase uopste neznam jel ce uticati na rast posto moram jos da rastem malo je 160.. :// kod nas u skoli bude dosta problema pa se skoro svake nedelje potucemo sa drugom skolom :/ nekad dobijem batine nekad dajem batine xD.. tako da glupo pitanje zanima me samo jel bi to utecalo na moj rast nista vise neznanima me komentari da neuzimam ili slicno ja cu to uzimati ako neutece na rast. moram biti velik i napucan xD
                          http://www.building-body.com/Kreatin-na ... tml#jc2170
                          Tko želi neka mu odgovori.
                          kakav mali delikvent , i komplexas, ...
                          ismija se,
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zanimljiva pitanja i komentari sa portala, NOT!

                            Originally posted by SemaMare
                            Originally posted by dizajner
                            ovako... imam 14 god.. hocu da uzimam kreatin jel imam 50 kila i visok sam 160 zanima me jel bi to utecalo na moj rast.. treba mi misicne mase i mase uopste neznam jel ce uticati na rast posto moram jos da rastem malo je 160.. :// kod nas u skoli bude dosta problema pa se skoro svake nedelje potucemo sa drugom skolom :/ nekad dobijem batine nekad dajem batine xD.. tako da glupo pitanje zanima me samo jel bi to utecalo na moj rast nista vise neznanima me komentari da neuzimam ili slicno ja cu to uzimati ako neutece na rast. moram biti velik i napucan xD
                            http://www.building-body.com/Kreatin-na ... tml#jc2170
                            Tko želi neka mu odgovori.
                            kakav mali delikvent , i komplexas, ...
                            ismija se,
                            Da, ali zato bi uzeo kreatin koji mu ne treba. Treba mu nešto drugo.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment

                            Working...
                            X