Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sandra Perković dopingirana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Sandra Perković dopingirana

    Originally posted by kelly
    Sandokane daj ohladi malo sa pametovanjem, svi se kemijaju u profi sportu.
    I Cutler nikad nije pao na doping testu i ti sada vjeruješ da je on natural?
    Nemješajmo kategorije....jedno su "manekeni", a drugo su sportaši.

    Mislite da je Janica Kostelić dopingirana?

    Comment


    • #32
      Re: Sandra Perković dopingirana

      da.


      btw, zašto imam feeling ko da komuniciram s Blekom Blek, jesi to ti?
      Chill bro

      Comment


      • #33
        Re: Sandra Perković dopingirana

        Imaš li možda nekakav konkretan dokaz osim svog mišljenja koje mi (nemoj se uvrijediti) ne vrijedi puno? I ja npr. mislim da si ti gay.

        Kakav blek wtf

        Patrick Star@ mudro zboriš

        Comment


        • #34
          Re: Sandra Perković dopingirana

          Originally posted by Sandokan
          Originally posted by FEARiTseLF
          Originally posted by Mir7a
          ajde da je samo to, meni su još jači oni koji vjeruju da većina koristi doping, al nadal, federer, bolt i takvi su jednostavno "pravi sportaši" i oni nikad to ne bi koristili.
          haha, bas to
          ja za nadala govorin da je nakemijan zadnjih 5 godina
          pratin tenis redovno, svaki turnir i sve igrace, i iskreno konstitucija od nadala je neusporediva sa bilo kojin drugin igracen, bas se pitan zasto
          Onda nisi nikad vidio Gaela Monflisa
          nisan, ko je to? ja ti pratin vecinom Busan challengere po kini, nema toga monfilsa tamo

          Originally posted by Soner
          da.


          btw, zašto imam feeling ko da komuniciram s Blekom Blek, jesi to ti?

          Comment


          • #35
            Re: Sandra Perković dopingirana

            Originally posted by Sandokan
            Da Mirza, nijansu bi mi palo mišljenje o njima.
            Isto kao što bi mi palo mišljenje o tvojim good loking leđima kad bi saznao da si koristio nešto od suplemenata osim wheya, glukoze, aminokiselina i kreatina eventualno

            btw.
            Moraš se složiti sa mnom da je hipoteza jedno, a dokaz drugo
            da ne idemo u offtopic, ja sam natural. to ti se vidi najviše po tvrdoći, vidiš da sam sav neki mekan

            hipoteza je jedno a dokaz drugo naravno. ali npr; neki od najvećih nogometaša ikada su i pali na doping testu, većinom zbog testosterona ili nandrolona. Npr: Jap Stam, Davids, F. de Boer, Maradona, Marco Borielo, N. Valente, ne sjećam se više, hrpa ih je...imaš na wiki listu. C ronaldo naravno nije na tome, al rijetko kad testiraju nogometaše.

            vidi, problem je u tome što preromantičarski gledaš na sport. Činjenica je da bi nadal bio isto najbolji da nitko ne koristi ništa, kao što je i sada najbolji. Ali teško bi onda mogao igrati na toj razini po 3-4 sata mečeve svaka 2 dana. a kad već niže rangirani sportaši uzimaju (razmisli, da si početnik tenisač i da pokušavaš razvit karijeru, zar ne bi napravio sve u svojoj moći da pobijediš više rangirane tenisače? ipak ti o tome ovisi egzistencija), onda i oni viši moraju pratiti trend. jebiga, nemože si nadal dopustit da popuši svoje prvo mjesto čisto zato jer netko uzima a on ne. previše je on uložio u to da bi mu malo hemije to poremetilo.

            jednostavno, vrhunski sport je nešto što ni ja, ni ti nemožemo u potpunosti shvatiti. Pazi, C Ronaldo ima 3 službene utakmice tjedno, plus 4-5 sati treninga dnevno. I to ne HNL verzija, nego vrhunski nogomet. To nije *****rija. A ronaldo, iznenađujuće, igra sve te tri tekme brutalno, trči i u 90.oj minuti ko da je tek počeo. Vjeruj da Real Madrid si ne može dopustiti da njegov najbolji igrač se umori tijekom sezone, i da će napraviti sve što je u njihovoj moći da to spriječe. A ronaldo ima prevelik ego da bi dopustio da netko bude bolji od njega i iskreno ja mislim da si frajer to uzima ovak i onak na svoju ruku
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • #36
              Re: Sandra Perković dopingirana

              Originally posted by Mir7a
              Originally posted by Sandokan
              Da Mirza, nijansu bi mi palo mišljenje o njima.
              Isto kao što bi mi palo mišljenje o tvojim good loking leđima kad bi saznao da si koristio nešto od suplemenata osim wheya, glukoze, aminokiselina i kreatina eventualno

              btw.
              Moraš se složiti sa mnom da je hipoteza jedno, a dokaz drugo
              da ne idemo u offtopic, ja sam natural. to ti se vidi najviše po tvrdoći, vidiš da sam sav neki mekan

              hipoteza je jedno a dokaz drugo naravno. ali npr; neki od najvećih nogometaša ikada su i pali na doping testu, većinom zbog testosterona ili nandrolona. Npr: Jap Stam, Davids, F. de Boer, Maradona, Marco Borielo, N. Valente, ne sjećam se više, hrpa ih je...imaš na wiki listu. C ronaldo naravno nije na tome, al rijetko kad testiraju nogometaše.

              vidi, problem je u tome što preromantičarski gledaš na sport. Činjenica je da bi nadal bio isto najbolji da nitko ne koristi ništa, kao što je i sada najbolji. Ali teško bi onda mogao igrati na toj razini po 3-4 sata mečeve svaka 2 dana. a kad već niže rangirani sportaši uzimaju (razmisli, da si početnik tenisač i da pokušavaš razvit karijeru, zar ne bi napravio sve u svojoj moći da pobijediš više rangirane tenisače? ipak ti o tome ovisi egzistencija), onda i oni viši moraju pratiti trend. j...ga, nemože si nadal dopustit da popuši svoje prvo mjesto čisto zato jer netko uzima a on ne. previše je on uložio u to da bi mu malo hemije to poremetilo.

              jednostavno, vrhunski sport je nešto što ni ja, ni ti nemožemo u potpunosti shvatiti. Pazi, C Ronaldo ima 3 službene utakmice tjedno, plus 4-5 sati treninga dnevno. I to ne HNL verzija, nego vrhunski nogomet. To nije piz.....a. A ronaldo, iznenađujuće, igra sve te tri tekme brutalno, trči i u 90.oj minuti ko da je tek počeo. Vjeruj da Real Madrid si ne može dopustiti da njegov najbolji igrač se umori tijekom sezone, i da će napraviti sve što je u njihovoj moći da to spriječe. A ronaldo ima prevelik ego da bi dopustio da netko bude bolji od njega i iskreno ja mislim da si frajer to uzima ovak i onak na svoju ruku
              Fino si ovo elaborirao
              Ne želim sad ispast cjepidlaka , ali Ronaldo nema 4-5sati hard core treninga. Njima se pod treningom računa i gledanje protivnika na dvd-u i slušanje Murinha. Slažem se da svakako ima pun k.. odrađenih sati na tjednoj bazi + tekme. Sumnjivo je to malo, priznajem.

              U pravu si...preromatičarski sam nastrojen - ne želim vjerovat da su svi našikani kemijom. Sumnjam da prosječan Dinamovac koristi neka takva sranja.Nebi Maminjo to dopustio

              Daj mi još reci, misliš li da je Sandra Perković svijesno koristila tu neku supstancu? ili je ovo plakanje i čuđenje samo predstava za javnost?
              Nabaci mi taj link sa dopingiranim nogometašima ako nije bed

              Comment


              • #37
                Re: Sandra Perković dopingirana

                http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_do ... s_in_sport

                tu je lista, odi ctrl+f i upiši football u search, ako te zanimaju nogometaši. tu imaš sve sportaše.

                Originally posted by Sandokan
                ali Ronaldo nema 4-5sati hard core treninga. Njima se pod treningom računa i gledanje protivnika na dvd-u i slušanje Murinha. Slažem se da svakako ima pun k.. odrađenih sati na tjednoj bazi + tekme.
                kolko ja znam oni treniraju 2x dnevno po 2-3 sata. e sad, kolko je tu taktiziranja, neznam al ak je i 1 sat sprintanja i pizdraija 2x dnevno, to je jako zahtjevno. A ronaldo si ne može dopustiti "loš dan". čovjek je dao 55 golova ove sezone

                Originally posted by Sandokan
                Sumnjam da prosječan Dinamovac koristi neka takva sranja.Nebi Maminjo to dopustio
                haha, mislim da maminjo najviše koristi "suplementacije", i to one koja se unosi nazalno

                Originally posted by Sandokan
                Daj mi još reci, misliš li da je Sandra Perković svijesno koristila tu neku supstancu? ili je ovo plakanje i čuđenje samo predstava za javnost?
                djevojka ima ja mislim 19 godina. neznam jesi li je vidjeo u živo, ali ona je koristila anabolike - 100%. sad ispadam ko neko tko kleveta, ali teško si možeš predočit to ako si ju vidjeo samo na slikama. ta ruka ima 45 cm a ima oko 140 cm u ramenima. trapez joj ide od ramena do glave, to izgleda prebrutalno. ta supstanca koju su njoj našli je neka potpuno bezopasna zajebancija iz NO suplemenata, ali ne, ne vjerujem da je "čista". Ali vjerujem da je vrhunska sportašica i profesionalka, ali sa 19 godina izgledat tako, i bit žensko: teško. jako teško. Mislim, ne izgleda ona nešto sa BB stajališta, al ima mesa, jako jako puno.

                a i čuo sam iz nekih izvora kilaže koje diže. vjeruj mi, ne želiš čut te brojke
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #38
                  Re: Sandra Perković dopingirana

                  Originally posted by Soner
                  da.


                  btw, zašto imam feeling ko da komuniciram s Blekom Blek, jesi to ti?
                  Soner u pravu si, ovo je Veliki Blek, tip se regao sa dva nicka, bolesnik...sad će dobiti bananu.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Sandra Perković dopingirana

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by Soner
                    da.


                    btw, zašto imam feeling ko da komuniciram s Blekom Blek, jesi to ti?
                    Soner u pravu si, ovo je Veliki Blek, tip se regao sa dva nicka, bolesnik...sad će dobiti bananu.
                    Zezaš ili?
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Sandra Perković dopingirana

                      Originally posted by kelly
                      Originally posted by Soner
                      da.


                      btw, zašto imam feeling ko da komuniciram s Blekom Blek, jesi to ti?
                      Soner u pravu si, ovo je Veliki Blek, tip se regao sa dva nicka, bolesnik...sad će dobiti bananu.
                      "Neuspjeh nije opcija."

                      Comment


                      • #41
                        Re: Sandra Perković dopingirana

                        Ja ne vjerujem, ahahahaha

                        Pa se ti onda zajebavaj samnom na forumu
                        Chill bro

                        Comment


                        • #42
                          Re: Sandra Perković dopingirana

                          ima ovih koji su sami priznali da su uzimali anaboličke seroide na toj listi sto si posto mirza, i ne piše da su suspendirani.
                          Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Sandra Perković dopingirana

                            ne kužim kako je to povezano sa ičim

                            to šta su sami priznali znači da su natural?
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #44
                              Re: Sandra Perković dopingirana

                              Originally posted by Mir7a
                              ne kužim kako je to povezano sa ičim

                              to šta su sami priznali znači da su natural?
                              ma ne jbt, kak ne kužiš... ko prizna, pola mu se prašta
                              Chill bro

                              Comment


                              • #45
                                Re: Sandra Perković dopingirana

                                niste me skužili, priznali su da koriste ih, i još se uvijek natječu bez da su suspednirani, piše ti pored klička.

                                *Banned substance by the IBF but available legally over-the-counter in the US at time of use.

                                jese onda on može slobodno natjecat u nekoj drugoj organizaciji?
                                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                                Comment

                                Working...
                                X