Announcement

Collapse
No announcement yet.

proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

    prvo dlakavost,pa sad celavost

    http://www.dnevniavaz.ba/tehnologija...muskaraca.html

  • #2
    Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

    "....uzimaju proteine za mišiće, ali pri tome ne shvataju da tako pridonose ćelavosti..."

    Krave mi,i pilića,više ni to nesmijem jesti da nebi oćelavio

    Comment


    • #3
      Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

      Rezultati najnovijeg istraživanja pokazali su da su proteinski napici djelimično odgovorni za povećanje ćelavosti. Oni dovode do proizvodnje određenih hemikalija u organizmu koje uzrokuju ili pogoršavaju gubitak kose.
      key word


      osim sto su istrazivanja vodjena u americi gdje 90% ljudi rekreativaca je na kemiji
      (ne govorim da AAS uopce uzrokuje celavost, nego kod ljudi koji su genetski predodredjeni za celavost, ubrzat ce proces)
      ja kazem da je to istrazivanje cista nestrucnost i laz
      i ocito se radi o izokretanju rijeci u vlastitu korist medija
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • #4
        Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

        Ja sam se stvarno samo nasmijao na ovo. Evo koliko vas tu pije whey i koliko vas celavi ?
        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

        Comment


        • #5
          Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

          Ljudskoj gluposti nema kraja....
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

            Originally posted by blento View Post
            Ja sam se stvarno samo nasmijao na ovo. Evo koliko vas tu pije whey i koliko vas celavi ?
            Ja imam glatku glavu kao beba...

            Comment


            • #7
              Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

              fuc*******

              Comment


              • #8
                Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                Ajnstajn je reko, dve stvari su bezgranicne, univerzum i ljutska glupost, al za univerzum jos nismo sigurni.....
                DR. Lonnie Lowery

                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                Comment


                • #9
                  Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                  fala autoru teme.. nisan bia danas na wcu.. evo odma me potralo kad san pročita ovo
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • #10
                    Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                    Originally posted by Dalibor View Post
                    Ljudskoj gluposti nema kraja....
                    Originally posted by skullHeaD View Post
                    Ajnstajn je reko, dve stvari su bezgranicne, univerzum i ljutska glupost, al za univerzum jos nismo sigurni.....
                    Da.................

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                      hmmmm
                      vi ovdje mislite da su ovi doktori iz teksta odlučili jutros pisati gluposti pa su se dohvatili proteina?
                      ne tvrdim ni ja da ovo mora biti istina, ali neko istraživanje i neke diplome stoje iza njih, a vi ovdje ste u startu odbili bilo kakvu mogućnost raprave
                      kao guske u magli...
                      pa ne može se sve što se kosi sa vašim uvjerenjima u startu odbijati!
                      suplementi kao dogma... ajme majko

                      Comment


                      • #12
                        Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                        Morat cu se slozit s FcB, ne zato sto mislim da su proteJini stetni, daleko od toga, vec zbog dogmatizacije istih, sto je ranije spomenuti postovani forumas vec napisao.

                        Necu ulaziti u kvalitetu novinarstva tih "portala", niti u ekspertizu citiranih "doktora" i "strucnjaka" koji imaju toliko negativno misljenje o protejinima ali smeta me stav forumasa na sami spomen wheya. Ok to je vjerojatno reakcija na osudjujucu okolinu koja ce rezultate godina mukotrpnog treninga i kvalitetne prehrane i zivota pripisati proteinima, no zar je to stvarno potrebno na ovom forumu? Barem ovdje smo otvoreni prema svemu iz svijeta BBa, cemu onda tolika strka oko obicnog dodatka prehrani...

                        Kad ste vec filozoficni i citirate einsteina, da i ja ubacim jednu misao. NIKAD i UVIJEK su opasne rijeci i trebale bi biti koristene rijetko i sa krajnjim oprezom. Zasto? Zato sto su krajnje iskljucive, toleriraju samo jedno misljenje i jednu apsolutno nepobitnu istinu.

                        Da izrazim svoje misljenje, mislim da je clanak glupost ali iritira me ova iskljucivost. Sere mi se od neznalica, sere mi se od neznanja, glupani itd... Cemu to? Zar ovdje itko sa sigurnoscu moze reci sto se zapravo stavlja u hranu? A kamoli u dodatke prehrani?
                        Clan rodbine mi je radio u skladistu banana, otkad mi je ispricao sto s njima rade, ne jedem ih. U mlijeko stavljaju antibiotike da se sporije kvari, teladi daju hormon rasta da sto prije narastu i da su dorasli za klanje, o pesticidima u poljoprivredi necu ni govoriti. Pa neka sada netko bude iskljuciv i kaze da je 100% siguran da je hrana koju jede 100% zdrava i 100% sigurna? A vi biste se zakleli da je whey tocno ono sto na deklaraciji pise i da nije na neki nacin izmanipuliran kao i sva ostala hrana u svrhu profita?
                        Problem je taj sto neznalice(poput ovih portala) osudjuju whey na temelju predrasuda, neznanja i kvaziistrazivanja. Ja osobno smatram whey hranom kao i sve drugo i ne vidim je kao opasnu tvar koja ce nas uciniti celavim, impotentnim i frustriranim narcisiodnim jadnicima, ali ostavljam mogucnost(iako nuzno ne vjerujem u to) da je kao ljudski proizvod podlozna manipulaciji u svrhu ZARADE.

                        Svojstvo velikog covjeka je da prepozna kada je u krivu i prihvati ono sto je ispravno. Ja sada ne sugeriram da je itko u krivu, ali vec u samom startu rasprave svi sudionici su se postavili zatvoreno, bez zelje da cuju drugu stranu i bez zelje za kvalitetnom raspravom. Analogno tome, osoba koja bilo sto u zivotu uzme zdravo za gotovo, u pravilu ce kroz zivot na svojoj kozi iskusiti da nista nije u potpunosti onakvo kakvim se cini. Neki nauce prije, neki poslije, a neki nazalost nikad...

                        Znam da je ova tema vruci krumpir (pogotovo ako ne pratim masu, sto ocito ne radim gledajuci vecinu postova) tako da bih molio ljude koji se budu ukljucili u raspravu da uzmu u obzir da sam ovaj post napisao bez trunke nervoze i predrasuda iznoseci svoje misljenje i da ti isti to uvaze na isti korektan nacin odgovore. Hvala.

                        Comment


                        • #13
                          Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                          Maximus frende NHF al pod hitno moraš nešto povaliti!

                          Comment


                          • #14
                            Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                            Originally posted by bilder18 View Post
                            Maximus frende NHF al pod hitno moraš nešto povaliti!
                            Da ti buden iskren, ovih dana mi se ni ne dize od protejina

                            Comment


                            • #15
                              Re: proteinski napici krivi su za celavost kod muskaraca

                              Originally posted by FcB View Post
                              hmmmm
                              vi ovdje mislite da su ovi doktori iz teksta odlučili jutros pisati gluposti pa su se dohvatili proteina?
                              ne tvrdim ni ja da ovo mora biti istina, ali neko istraživanje i neke diplome stoje iza njih, a vi ovdje ste u startu odbili bilo kakvu mogućnost raprave
                              kao guske u magli...
                              pa ne može se sve što se kosi sa vašim uvjerenjima u startu odbijati!
                              suplementi kao dogma... ajme majko
                              ne
                              ja tvrdim da ces naci isto toliko 500 clanaka koji govore o pozitivnim stvarima vezanim za whey
                              ali naravno... novinar ce naci jedno istrazivanje koje je "MOZDA" negativno
                              nadam se da sada shvacas sta ti zelim reci
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment

                              Working...
                              X