Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marin Vlahović

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marin Vlahović

    Marin Vlahović je svestrani sportaš, rođen 09.rujna 1980.godine, pionir Powerliftinga u Hrvatskoj, borac, streetworkout, poznat je po svojim zastavama, a nedavno je imao meč sa Tomom Spahovićem, bosanskom zvijeri...u slobodno vrijeme je i pisac. Evo kratka biografija koju mi je poslao, pa ako bude interesa, komentara i pitanja nadam se da će nam se i Marin pridružiti na forumu:

    "1992-1997 bavio sam se hrvanjem, osvojio medalje i bio član juniorske reprezentacije 1997 godine. Tada napuštam hrvanje i počinjem isključivo dizati utege, saznajem za powerlifting, odlazim u Metalac kod Zemunika i krajem 1998 godine nastupam na PH u organizaciji dizačkog Saveza. Nekoliko mjeseci ranije, s tada još 17 godine, podižem 200kg u bench pressu, isto potvrđujem i na tom PH u Rijeci. Nakon toga, nitko nije imao volje pokrenuti ovaj sport u Hrvatskoj pa nastavio dalje sam. Prvo Slovenija, pa Austrija, IPF natjecanja a nakon toga WDFPF.Tu sam imao dosta uspjeha ali rezultatski nisam ostvario neka čuda. Nakon zasićenja, prelazim malo u borilačke sportove, nastupam na grapling turnirima i nakon toga u jednoj mma borbi gdje sam se i ozlijedio.... Nakon toga vraćam se powerliftingu, pa prelazim u strongman sport. Nova ozljeda dovodi do početka bodyweight i street workout načina vježbanja. Tu sam osvojio dosta medalja, te nastupio dva puta na svjetskog kupu te postavio rekorde u mnogim disciplinama poput zastave. Neke od stvari koje sam izveo, nisu uspjeli ni van granica Hrvatske, a posebno sam bio uspješan u zastavi, odnosno zastavi s opterećenjem. Usporedno s tim, nastupao sam i u mma borbama. Mislim da i dalje stoji moj rekord od 7 sekundi za najbrži nokaut na ovim prostorima. Imao sam još jedan kasniji nastup u powerliftingu, i prvo mjesto u bench pressu na PH-u, pa opet grapling turniri, sad taj cirkus sa Spahovićem, dizanjem slinghost BP,,,... i tako dalje... Dosta toga sam vjerojatno propustio spomenuti ali ovo je neka baza priče."
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Last edited by kelly; 07-03-16, 15:40.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Evo i par slikica:

    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 7 photos.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 7 photos.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 7 photos.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 7 photos.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X