Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

    Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata? Sto gledate prilikom kupnje wheya i kako znate da je whey dobar?

    Zahvaljujem se unaprijed.

  • #2
    Re: Marke

    ja ti osobno mogu preporucati dymatize iso 100(jedan od najboljih).to mi je prvi whey sto pijem i u PMW mi je jednostavno neodoljiv jedva docekam da ga popijem,sve mi sline cure

    Comment


    • #3
      Re: Marke

      Originally posted by dante
      ja ti osobno mogu preporucati dymatize iso 100(jedan od najboljih).to mi je prvi whey sto pijem i u PMW mi je jednostavno neodoljiv jedva docekam da ga popijem,sve mi sline cure
      Zbog cega bi mi preporucio dymatize ISO (samo zato sto ima dobar okus) kako znas da je taj proizvod bolji u odnosu na neki drugi, a i cijena je 340kn?

      Comment


      • #4
        Re: Marke

        Originally posted by Tompa
        Originally posted by dante
        ja ti osobno mogu preporucati dymatize iso 100(jedan od najboljih).to mi je prvi whey sto pijem i u PMW mi je jednostavno neodoljiv jedva docekam da ga popijem,sve mi sline cure
        Zbog cega bi mi preporucio dymatize ISO (samo zato sto ima dobar okus) kako znas da je taj proizvod bolji u odnosu na neki drugi, a i cijena je 340kn?

        zato sto se malo raspitivao i saznao

        Comment


        • #5
          Re: Marke

          Originally posted by michy
          Originally posted by Tompa
          Originally posted by dante
          ja ti osobno mogu preporucati dymatize iso 100(jedan od najboljih).to mi je prvi whey sto pijem i u PMW mi je jednostavno neodoljiv jedva docekam da ga popijem,sve mi sline cure
          Zbog cega bi mi preporucio dymatize ISO (samo zato sto ima dobar okus) kako znas da je taj proizvod bolji u odnosu na neki drugi, a i cijena je 340kn?

          zato sto se malo raspitivao i saznao
          Bas zbog takvih odgovora sam postavio ovo pitanje, svatko tvrdi da je neki whey najbolji...A nitko ne obrazlozi razlog...Znam da se kod kupnje gleda da li je koncentrat, izolat ili hidrolizat....Nije mi onda jasno kako tako skupo kosta od daymatize ISO kad je to izolat...

          Comment


          • #6
            Re: Marke

            Originally posted by Tompa
            Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata? Sto gledate prilikom kupnje wheya i kako znate da je whey dobar?

            Zahvaljujem se unaprijed.
            nećeš pogriješiti ni sa jednim wheyem. pametnome dovoljno.

            Comment


            • #7
              Re: Marke

              Originally posted by Marijan
              Originally posted by Tompa
              Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata? Sto gledate prilikom kupnje wheya i kako znate da je whey dobar?

              Zahvaljujem se unaprijed.
              nećeš pogriješiti ni sa jednim wheyem. pametnome dovoljno.
              S tim odgovorom se slazem, ali ocekivao sam malo opsirnije odgovore...Ali svejedno Hvala svima na odgovorima.

              Comment


              • #8
                Re: Marke

                a valjda po cjeni se najbolje vidi i najlakse koji valja.neko ce reci za neki whey da je super samo zato sto mu je jeftin,nista vise

                kolko para tolko muzike

                Nije mi onda jasno kako tako skupo kosta od daymatize ISO kad je to izolat...
                pa kaj nije izolat i bolji pa bi i trebao bit skuplji ak se ne varam

                Comment


                • #9
                  Re: Marke

                  Originally posted by Tompa
                  Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata? Sto gledate prilikom kupnje wheya i kako znate da je whey dobar?

                  Zahvaljujem se unaprijed.
                  Nećeš znati koji je whey tebi najbolji dok ne probaš, to je najbolje mjerilo kvalitete.
                  Kod wheya se gleda vrsta (koncentrat, izolat) sastav i postotak proteina, topivost u vodi, imaš li od njega želučane i probavne smetnje, jel te napuhava, nekima je važan i okus.
                  I na kraju kako se općenito osjećaš od toga wheya.
                  Dymatize je jedan od najboljih ali neki ga ne vole.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Marke

                    Originally posted by Tompa
                    Nije mi onda jasno kako tako skupo kosta od daymatize ISO kad je to izolat...

                    ISO 100 je jedini 100 %-tni hidroizolat na tržištu.

                    O čem vi pričate, a čudi me da i ovdje neki šta pišu o iso100 nemaju pojma,

                    Do sad sam probao dosta marki i moje mišljenje je da je Iso 100 jednostavno protein koji možeš piti u neograničenim količinama a da ti ne uzrokuje nikakve probavne tegobe u vidu probadanja i nadutosti koje dolaze do izražaja kod jeftinih proizvođača kao što su npr sni ili scitec koji uslijed dodanog aspartama, i brdo šećera i ostalih dodataka (gustina) da se nože bolje piti sve to uzrokuju.

                    Iso 100 je najbolje šta se od proteina može dobiti na BB tržištu i to svi znaju, zato i tolko dođe.

                    Negdje sam čitao da se nek niko ne zavarava da može dobiti proteine jeftino i da su kvalitetni. To je zabluda i jednostavno počnite od toga pa neće biti ovakvih pitanja.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Marke

                      ISO 100 nije hidrolizat (dobavljac je bio dovoljno lukav pa je na svojoj internet stranici napisao da je hidroliziran), pogledaj orginalnu deklaraciju na kutiji i orginalnoj stranici proizvodaca. I po cemu je to ISO najbolji na trzistu? to sto 340kn kosta izolat?
                      Ima isplativijih, a jednako kvalitetnih proizvoda na trzistu ako ne i kvalitetnijih.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        Re: Marke

                        Originally posted by Titanik
                        ISO 100 nije hidrolizat (dobavljac je bio dovoljno lukav pa je na svojoj internet stranici napisao da je hidroliziran), pogledaj orginalnu deklaraciju na kutiji i orginalnoj stranici proizvodaca. I po cemu je to ISO najbolji na trzistu? to sto 340kn kosta izolat?

                        Mislim da si nešto pobrkao.

                        ISo100 je proveden kroz 5 procesa filtracije, ima najvišu koncntraciju proteina u serviranju.

                        Ionic exchange whey je najjeeftiniji, jer sam proces proizvodnje kosta 1/5 od recimo mikrofiltracije. Koriste se dvije supstance hidroklorna kiselina i sodium hidroksid, zbog čijeg koristenja se ostecuju ph osjetljive frakcije. Zbog ovoga je povecana koncentracija stabilnih frakcija kao sto je beta-laktoglobulin. Prednost ovako dobijenog proteina je sto ima manje masnoce i laktoze.
                        Mikrofiltracija i ultrafiltracija su vrlo slicne. Razlika je samo u velicini pore na membrani. Kod mikrofiltracije je 1 mikro metar, dok je kod ultrafiltracje 4 puta manja.
                        Cross flow mikrofiltracija(CFM) je bolja nego ion exchange. Osnovne prednost je sto se dobija najprirodniji moguci protein, sa minimalnim ostecenjima, jer se ne koristi kemija niti zagrijavanje. Profil aminokiselina je također bolji. Sadrzi vise kalcija i manje sodijum i ne ostecuje boostere imuniteta.
                        Hydrolyzed whey je protein u kojem su uglavnom kraci lanci aminokiselina u obliku peptida, sto dovodi do maksimalne apsorpcije u želucu. Uglavnom je u proteinima hodroizolat zastupljen sa 20 %. ISO 100 je 100 % hidroizolat.
                        Konzumacija hidroizolata je moguca rano ujutro i prije treninga, za razliku od ostalih vrsta wheya.
                        Po nekim vrhunskim nutricionistima, John B., najbolje ge je uzimati u PWM i oko 1 h kasnije pa 1 h nakon toga jesti cvrsti obrok.

                        Originally posted by Titanik
                        Ima isplativijih, a jednako kvalitetnih proizvoda na trzistu ako ne i kvalitetnijih.
                        Koji su to ?
                        Malo sutra..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Marke

                          Nije bilo potrebe da mi objasnis kako se dobiva hidrolizat i koje su vrste wheya. Jer to uopce nisam ni dovodio u pitanje. Gleda se deklaracija proizvoda, a ne to sta pise na kutiji. Ako na kutiji pise: best protein in the world? Je li to znaci da je najbolji? Procitaj ponovno pod ingredients i vidjet ces da pise whey protein isolate, a nigdje ne pise hidrolizat. Prilikom kupnje se gleda deklaracija, a ne to sta pise na kutiji.

                          Definitivno su isplativiji, a i jednako kvaliteni ako ne i kvalitetniji:
                          Pro nutrition izolat
                          MVP isologic whey( koji u sebi sadrzi hidrolizat i izolat)

                          Comment


                          • #14
                            Re: Marke

                            iskreno, pileća_prsa, meni se čini da ti daleko precjenjuješ moći wheya i PWM-a kao takvog

                            Comment


                            • #15
                              Re: Marke

                              Originally posted by Titanik
                              Nije bilo potrebe da mi objasnis kako se dobiva hidrolizat i koje su vrste wheya. Jer to uopce nisam ni dovodio u pitanje. Gleda se deklaracija proizvoda, a ne to sta pise na kutiji. Ako na kutiji pise: best protein in the world? Je li to znaci da je najbolji? Procitaj ponovno pod ingredients i vidjet ces da pise whey protein isolate, a nigdje ne pise hidrolizat. Prilikom kupnje se gleda deklaracija, a ne to sta pise na kutiji.

                              Definitivno su isplativiji, a i jednako kvaliteni ako ne i kvalitetniji:
                              Pro nutrition izolat
                              MVP isologic whey( koji u sebi sadrzi hidrolizat i izolat)

                              Nemaš ti pojma.

                              dymatize iso100 je 100% hidrolizat i točka.

                              Comment

                              Working...
                              X