Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

    Ma paprike su ok, mljeveno meso i riža
    Proteini i UH

    Comment


    • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

      Originally posted by pileća_prsa
      Da proizvođaći vode brigu o vašem zdravlju ne bi s jedne strane stavljali whey koji ima imuno i druge učinke i sucralozu koja nije ispitana i ima kancerogene učinke vjerojatno kao i ostali zaslađivači.
      Mogli bi staviti steviu ili neki prirodni zaslađivač, ali to poskupljuje znatno cijenu samog wheya. Najlakše je neupućenima uvaliti ono šta je najjeftinije: umjetne boje, zaslađivače i arome. Okus prodaje robu i onda imamo ekipicu koja tu raspravljaju o wheyu na način kakav ima okus.
      Meni koji god whey pomijesam sa vodom ima odvratan okus, jedino kada ga sa mlijekom pomijesam... e onda mozemo pricat o okusu!
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

        Originally posted by ivancro

        msm da od myproteina nemozes nac jeftinie... bez okusa 1kg je negdije oko 130-140 kn
        izolat oko 20 kn skuplji
        ....takodjer bez okusa ...

        samo sta ti izgleda prodaju refuze...tako da ako se dogovoris inzistiraj da ispred tebe nacme kantu od 5 kg i prebaci ti....jer ako ti mixa sam (opet sam skeptican) more ti stavit i UH )
        jesi siguran da pričamo o myproteinu? to je preskupo za myprotein!

        i kakva rinfuza o čem ti laprdaš?

        njihov whey prodaje se u vrećama od 1kg, 2.5kg i 5kg
        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

        Overload Strength team

        Comment


        • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

          Ma ja kao što svi znaju jedem taj MVP iso muscle 100 i to je bljutavo. Tu se ne može ništa, ali bože moj bljutav je i miks kad ispijem BCAA+beta alanin+l-arginin+citrulin malat+AAKG to je tek gadno, a posebno BCAA.
          A uz whey se može uzet žličica meda ili malo praha stevie tako da nije skroz bljutav okus.

          Ja stavim dvije mjerice tog neutrala u 2,5 dcl vode, znači onu čašu malo veću, stavim žličicu meda ili stevia praha, med nije najsretnije rješenje zbog dijela fruktoze ali može proć..
          I napitak je čisto ok.

          Mlijeko ne konzumiram uopće.

          Comment


          • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

            Originally posted by Dehydronator
            Originally posted by ivancro

            msm da od myproteina nemozes nac jeftinie... bez okusa 1kg je negdije oko 130-140 kn
            izolat oko 20 kn skuplji
            ....takodjer bez okusa ...

            samo sta ti izgleda prodaju refuze...tako da ako se dogovoris inzistiraj da ispred tebe nacme kantu od 5 kg i prebaci ti....jer ako ti mixa sam (opet sam skeptican) more ti stavit i UH )
            jesi siguran da pričamo o myproteinu? to je preskupo za myprotein!

            i kakva rinfuza o čem ti laprdaš?

            njihov whey prodaje se u vrećama od 1kg, 2.5kg i 5kg


            ako ti proda u pakiranju od 1 kg odna je cijena nesto veca....bar ovi sta ih ja znam uzimaju pakiranja ood 5 kg.....pa prepakiravaju sami u pakiranje od 1kg i tako prodjes jeftinie.....nie laprdanje....pricam o onome sta san i sam prosa )
            There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

            Comment


            • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

              Originally posted by pileća_prsa
              Originally posted by ivancro
              gledao sam nesto o tim zasladjivacima....cini mi se da je u scitecovon proteinu jedan od kancorogeenih....ali koliko znam ima ih i u zvakama, bombonima.....i u dosta malim kolicinama...tako da nebi trebalo bit nista spesl...nista opasno
              Ima ih u žvakama i bombonima, ali ko uopć jede bombone i žvače žvake, ja davno dok sam bio mali se sjećam kad sam sažvakao paketić orbit žvaka i tako sam dobio proljev da je to nevjerojatno, tako da ne bi rekao da je baš bezopasno. Nema on učinke samo u vidu proljeva imate na netu pa tražite na šta sve utječe, na mozak itd..

              Nije možda ništa spešl ako neko jede jednu mjericu wheya na dan (govorim o sukralozi, aspartam ne bi smio uopće dolaziti u obzir), al ako uzme 4 mjerice wheya i više i još k tome još koji preparat poput caseina, onda je to već značajno trpanje tih otrova u sebe.

              U scitecu se osim šećera nalazi i taj aspartam, onda u ovima fol poboljšanima imaš sukralozu i acesulfam k. sve je to isti k. I onda bombastično kažu nema aspartama, kad ono tamo sukraloza.
              da za aspartam sam cua....slazen se sa tobon, sto se tice zvaka ja ih jos uvijek konzumiran xd haha a za scitec....mislim probat poslie lijeta MyoMax....ali kako ga ja nikad nisan uzima dnevno u pretjeranim kolicinama msm da nece imat vecih "utijecaja" aspartama.... (jos se dvoumim, ali kao sta kazes svaki proizvod ima nesto u sebi tako da... ) :/
              There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

              Comment


              • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

                Originally posted by ivancro

                ako ti proda u pakiranju od 1 kg odna je cijena nesto veca....bar ovi sta ih ja znam uzimaju pakiranja ood 5 kg.....pa prepakiravaju sami u pakiranje od 1kg i tako prodjes jeftinie.....nie laprdanje....pricam o onome sta san i sam prosa )
                i konto sam si da je njuškalo u pitanju, jbg, šta da ti kažem, preveslali su te i to dobrano.

                onda ti je najbolje rješenje odmah uzet vreću od bubam 2.5kg i miran si.
                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                Overload Strength team

                Comment


                • Re: Zanima me koje su po vama najbolje marke suplemenata?

                  Originally posted by Dehydronator
                  Originally posted by ivancro

                  ako ti proda u pakiranju od 1 kg odna je cijena nesto veca....bar ovi sta ih ja znam uzimaju pakiranja ood 5 kg.....pa prepakiravaju sami u pakiranje od 1kg i tako prodjes jeftinie.....nie laprdanje....pricam o onome sta san i sam prosa )
                  i konto sam si da je njuškalo u pitanju, jbg, šta da ti kažem, preveslali su te i to dobrano.

                  onda ti je najbolje rješenje odmah uzet vreću od bubam 2.5kg i miran si.

                  brate i stavia san prie link njuskala nisu me preveslali jer nisan uzima u njih...nego iz iskustva kolega iz teretane....nikad nebi uzea naceti protein
                  There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

                  Comment

                  Working...
                  X